فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

YouTuber iPhone 2007 اصلی 2007 را با iPhone 11 Pro جدید مقایسه می کند

خرید اشتراک kerio

YouTuber iPhone 2007 اصلی 2007 را با iPhone 11 Pro جدید مقایسه می کند

محبوب YouTuber MKBHD امروز ویدئویی را به اشتراک گذاشت که آیفون اصلی اپل منتشر شده در سال 2007 با آیفون 11 پرو جدید 2019 را که 12 سال بعد منتشر شد ، مقایسه می کند.

این ویدئو جزئیاتی از قبیل کیفیت دوربین ، طراحی ، مجموعه ویژگی ها و موارد دیگر را ارائه می دهد و ظاهری جالب در مورد تغییر میزان آیفون در طول دهه گذشته نشان می دهد.با توجه به تعداد چشمگیر بروزرسانی های فناوری که در این سالها به مرحله اجرا در آمده است ، هیچ تعجب آور نیست ، اما هنوز هم می توان نگاهی جالب به این دید که چگونه اتفاقات مختلف در سال 2007 رخ داده است.

در مقایسه با 5.8 اینچی آیفون 11 Pro ، آیفون 3.5 اینچی اصلی به دلیل اندازه کوچک آن تقریباً به نظر می رسد مانند یک اسباب بازی باشد ، اما بدون شک برخی از طرفداران آیفون وجود دارند که صفحه کوچک را از دست می دهند و امکان استفاده از دستگاه را به راحتی ندارند. یک دست

برخی از بزرگترین نسخه های ارتقا یافته آیفون به شکل پیشرفت دوربین بوده اند. دوربین تک لنز 2 مگاپیکسلی موجود در سال 2007 در روز بسیار مطلوبی بود و هنوز هم می تواند عکس هایی با کیفیت وب با کیفیت وب قرار دهد ، اما امروز ما دوربین 12 مگاپیکسلی با لنزهای سه گانه و دارای ویژگی هایی مانند حالت پرتره و حالت شب داریم که می تواند رقیب باشد. برخی از DSLR ها.

همانطور که MKBHD اشاره می کند ، مقایسه بین آیفون اصلی و the iPhone 11 Pro نیز جالب است زیرا باعث می شود تصور کنیم چه نوع فناوری را ممکن است در 12 سال دیگر شاهد باشیم. نمی توان دید که فناوری بسیار دورتر اما سرعت تاشو ، سرعت اتصال 5G فوق العاده سریع و موارد دیگر در آینده ای نه چندان دور ممکن است.

.