فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Waze گزارش قیمت عوارض در جاده های برزیل »iPhone Blog را آغاز می کند

خرید اشتراک kerio

Waze گزارش قیمت عوارض در جاده های برزیل »iPhone Blog را آغاز می کند

در ماه ژوئیه ، برنامه راهنمایی و رانندگی Waze ویژگی ای را ارائه داد که قادر به گزارش قیمت عوارض در جاده هایی است که یک مسیر خاص را توسط کاربر انتخاب می کنند. با این حال ، این ویژگی هنوز در برزیل فعال نبود.

این هفته با اعلام اینکه جاده های برزیل از قبل این سرویس را دارند تغییر یافت.
هنگام ردیابی یک مسیر ، برنامه به شما می گوید از کل عددی که اگر آن را انتخاب کنید پرداخت می کنید. متأسفانه ، اگر بیش از یک نقطه عوارض وجود داشته باشد ، به شما نخواهد گفت که هرکدام چقدر هزینه دارند.

به دنبال روح برنامه ، منبع قیمت ها خود کاربرانی هستند که ارزش ها و همچنین قیمت سوخت را گزارش می دهند. هیچ نظارتی توسط سرپرستان وجود ندارد و اگر نمایندگی مقادیر آخرین لحظه را تغییر دهد ، بلافاصله در برنامه ظاهر نمی شود.

برنامه حتی به شما امکان می دهد قیمت را مطابق وسیله نقلیه ای که در تنظیمات وارد کرده اید محاسبه کنید ، با مقادیر آن برای موتور سیکلت ، اتومبیل مسافری یا تاکسی متفاوت است.

عملکرد به آرامی ظاهر می شود کاربران اگر هنوز در برنامه شما ظاهر نمی شود ، فقط به آخرین نسخه روزآمد شوید و صبر کنید تا ظاهر شود.