فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iDB

خرید اشتراک kerio

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition به مک می آید

 Shadow of the Tomb Raider

Feral Interactive روز سه‌شنبه انتشار نسخه Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition را برای مک و لینوکس اعلام کرد و اوج این سه گانه را نام برد. این داستان داستان ماجراجویی معروف بازی لارا کرافت را شرح می دهد. Feral قبلاً نسخه های Mac و Linux را از Tomb Raider و Rise of the Tomb Raider آورده بود.

این قسط از سه گانه لارا کرافت در یک مسابقه دیوانه وار برای نجات جهان است. از آخرالزمان مایان هنگام مسافرت از كوزومل به شهر پنهان پیتیتی ، در اعماق جنگل پرو. او و دوستش جون باید با سازمان شبه نظامی ترینیتی مبارزه کنند ، زیرا آنها در تلاش هستند تا رویدادی را که تحت عنوان پاکسازی از بین بردن جهان شناخته می شود ، متوقف کنند.

نسخه Definitive شامل هفت مقبره با چالش DLC ، تمام سلاح های قابل بارگیری ، لباس و مهارت های موجود است. برای نسخه اصلی بازی این M توسط ESRB رتبه بندی شده است.

مورد نیاز سیستم Mac خواستار macOS 10.15 و سخت افزار زیر است:

All 15 ”MacBook Pros که از اواخر سال 2016 منتشر شد
All 13” Pro Pro MacBook که از سال 2016 منتشر شد
همه 21.5 "iMacs منتشر شده از سال 2017
همه 27" iMacs منتشر شده از اواخر سال 2014
همه 27 27 iMac جوانب مثبت منتشر شده از اواخر سال 2017
کلیه Mac Pro منتشر شده از اواخر 2013

این بازی همچنین از GPU های خارجی (eGPU) پشتیبانی می کند در مکینتاش که از آنها پشتیبانی می کند. اپل جزئیات مربوط به نحوه کار با eGPU با Mac خود را ارائه می دهد.

این بازی برای خرید از وب سایت Feral با قیمت 59.99 دلار در دسترس است ، همچنین در Steam نیز موجود است.