فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Sensei (macOS app)

خرید اشتراک kerio

Sensei یک برنامه بهینه سازی همه در یک برای مک شما است


 Sensei (برنامه macOS)

برنامه جدیدی برای macOS در روز چهارشنبه راه اندازی شد – Sensei. معنی سنسی همانطور که ممکن است بدانید معلم است. و این همان کاری است که برنامه انجام می دهد ، نوع دیگری است.

به گفته توسعه دهنده ، اسکار گروت ، "Sensei برنامه ای است که نرم افزار و سخت افزار را شامل می شود ، از جمله بسیاری از ویژگی های بیشتر نسبت به برنامه های دیگر در گروه بهینه سازی Mac. این شامل ویژگی هایی برای تمیز کردن دیسک شما ، حذف برنامه ها ، تجزیه و تحلیل سلامت باتری و دیسک ، نظارت بر آمار CPU / GPU / RAM ، بهینه سازی سرعت راه اندازی بوت و موارد دیگر است. "

 Dashboard Desktop Dark Hi-Res

برخلاف سایر برنامه های موجود در بازار ، که فقط به یک هدف مانند نظافت یا نظارت سخت افزاری خدمت می کنند ، سنسی این کار را انجام می دهد. این توسعه دهنده همچنین یک نمودار با مقایسه Sensei با سایر برنامه های محبوب بهینه سازی سیستم عامل Mac مانند CleanMyMax X ، DriveDx و iStat منوها منتشر کرده است و Sensei با ارائه تنهایی از ویژگی های اضافی نسبت به رقبای خود ، با قیمتی مناسب در صدر قرار دارد. [19659009] Sensei دارای نمودار مقایسه ای “/>

Sensei دقیقاً مانند سایر برنامه های Mac OS ، یک رابط کاربری به خوبی سازمان یافته با عناصر و آیکون های UI خوش ذوق دارد ، چیزی که به سختی می توان در مورد برنامه های ویندوز گفت . به هر حال ، سنسی 29 سال در سال یا 59 دلار برای پروانه زندگی هزینه دارد. کاربران برنامه های قبلی توسعه دهنده ، مانند Trim Enabler یا Disk Sensei ، می توانند با حداکثر 50٪ تخفیف ، به برنامه جدید Sensei ارتقاء دهند.

Sensei for Mac مستقیماً در وب سایت توسعه دهنده موجود است.

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->