فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Safari پشتیبانی از کلیدهای امنیتی NFC ، USB و Lightning FIDO2 را در iOS 13.3 و iPadOS 13.3 گسترش می دهد

خرید اشتراک kerio

Safari پشتیبانی از کلیدهای امنیتی NFC ، USB و Lightning FIDO2 را در iOS 13.3 و iPadOS 13.3 گسترش می دهد


 iPhone X Reading In Safari

آخرین iOS 13.3 و iPadOS 13.3 برای توسعه دهندگان و بتا عمومی در دسترس است. آزمایش کنندگان یادداشتهای منتشر شده حاکی از آن است که صفری از کلیدهای امنیتی سازگار با NFC ، USB و Lightning FIDO2 پشتیبانی می کند. ظاهراً این ویژگی در iOS 13.3 Beta 1 منتشر شده است اما در یادداشت های انتشار Beta 2 ذکر شده است.

اکنون از کلیدهای امنیتی سازگار با NFC ، USB و Lightning FIDO2 در Safari ، SFSafariViewController و ASWebAuthenticationSession با استفاده از استاندارد WebAuthn در دستگاههای دارای قابلیت های سخت افزاری لازم.

به عبارت دیگر ، Safari از کلیدهای امنیتی فیزیکی از جمله کلید Security Yubico پشتیبانی خواهد کرد. معمولاً کلیدهای امنیتی مبتنی بر سخت افزار بسیار آسانتر و سریع تر از آن استفاده می کنند تا تأیید هویت دو عاملی را انجام دهند. علاوه بر این ، کلیدهای امنیتی سخت افزاری دارای امنیت بهتر با FIDO U2F ، پروتکل امنیتی است که به طور مشترک توسط Google و Yubico تهیه شده اند.

تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که کلید امنیتی را به Mac ، iPhone یا iPad وصل کنید و تأیید کنید. در ضمن ، سایر کلیدهای امنیتی مبتنی بر امنیت لایتنینگ ، NFC و USB نیز کار خواهند کرد. با داشتن کلیدهای امنیتی ، می توانید ضمن دسترسی به خدمات آنلاین ، شبکه های رایانه ای خود را محافظت کرده و از آنها محافظت کنید. کلید امنیتی با تولید یک جفت کلید جدید برای هر سرویس کار می کند در حالی که این سرویس فقط کلید عمومی را ذخیره می کند. این لایه امنیتی شدید دیگری را برای تلفن ها و رایانه های شما اعمال می کند. کلید امنیتی همچنین شما را از حملات فیشینگ ، ربودن ، وسایل نقلیه در وسط و بدافزار محافظت می کند.

بروزرسانی سافاری در iOS و iPad OS 13 با مجموعه ای از ویژگی های جدید ارائه شده است. اکنون می توانید فایل ها را با استفاده از Safari بارگیری کنید و در iPad ، Safari به صورت خودکار وب سایت های دسک تاپ را باز می کند. نحوه استفاده از تمام ویژگی های جدید Safari در iPhone و iPad را بررسی کنید.

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->