فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

OWC با استفاده از eSATA ، 10 گیگابیت اترنت و موارد دیگر Thunderbolt 3 Pro Dock را آغاز می کند

خرید اشتراک kerio

OWC با استفاده از eSATA ، 10 گیگابیت اترنت و موارد دیگر Thunderbolt 3 Pro Dock را آغاز می کند

شرکت محبوب لوازم جانبی OWC امروز جدیدترین راه حل docking Thunderbolt 3 خود ، Thunderbolt 3 Pro Dock را معرفی کرد.Thunderbolt 3 Pro Dock OWC برای کاربران حرفه ای هدف قرار گرفته است و شامل چندین ویژگی است که معمولاً در اسکله های دیگر مانند درگاه eSATA و کارت خوان های CFast و SD وجود ندارد. این اسکله همچنین شامل یک درگاه اترنت 10 گیگابیتی ، سه پورت USB 3.1 ، یک جفت پورت Thunderbolt 3 برای امکان زنجیر دیزی و یک درگاه DisplayPort 1.2 است. همچنین یک اتصال برق قفل کننده وجود دارد که در صورت جابجایی در هنگام استفاده از حوض ، وصل نمی شود.برای کاربران حرفه ای که نیاز به برخی از ویژگی های تخصصی تر موجود در OWC Thunderbolt 3 Pro Dock دارند ، این ممکن است گزینه خوبی باشد ، زیرا ما از پیشنهادات اسکله قبلی شرکت تحت تأثیر قرار گرفته ایم. با این حال ، این تنها 60 وات قدرت شارژ را ارائه می دهد ، بنابراین اگر یک MacBook Pro 15 اینچی بدست آورده اید احتمالاً می خواهید از آداپتور برق معمولی خود استفاده کنید و به برق کار خود متکی نباشید.

حوض همچنین شامل سوئیچ برای خاموش کردن فن داخلی در صورت نیاز به محیطی آرام است ، اگرچه OWC هشدار می دهد که این کار فقط باید برای مدت زمان کوتاه انجام شود تا خطر گرمای بیش از حد کاهش یابد.

OWC Thunderbolt 3 Pro Dock از امروز موجود است و 328.99 دلار قیمت دارد.

توجه: MacRumors شریک وابسته ای با OWC است. هنگامی که روی پیوند کلیک می کنید و خرید می کنید ، ممکن است پرداخت ناچیزی دریافت کنیم که به ما کمک می کند تا سایت در حال اجرا باشد.

.