فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Orangetheory Fitness از ادغام پیچیده اپل واچ در اوایل سال 2020 خبر داد

خرید اشتراک kerio

Orangetheory Fitness از ادغام پیچیده اپل واچ در اوایل سال 2020 خبر داد

کلوپ بدنسازی تناسب اندام Orangetheory روز پنجشنبه اعلام کرد که یک شکل عجیب و غریب از ادغام اپل واچ با تجهیزات سالن بدنسازی خود در سه ماهه اول سال 2020 ارائه می شود ، لزوم استفاده از یکی از بازوهای جداگانه این شرکت یا مانیتور اختصاصی ضربان قلب را لغو می کند. [19659002] باشگاه بدنسازی از طریق لوازم جانبی جدید OTbeat Link خود که در سه ماهه اول سال 2020 به طور عمومی منتشر می شود ، به این هدف دست پیدا می کند. با یک برنامه Orangetheory جدید برای اپل واچ ، جفت شده و لوازم جانبی این امکان را به اعضا می دهد تا همزمان Apple Watch خود را همزمان کنند.

دستگاه کوچک در گروه اپل واچ شما پوشیده شده است.

"با ردیابی تمرین ، اپل پرداخت و یک برنامه عضویت جدید ، ما هیجان زده هستیم. Orangetheory Fitness در حال ادغام اپل واچ است. جی بلاهنیک ، مدیر ارشد تناسب اندام فناوری های بهداشتی اپل گفت: "یک تجربه جامع برای مشتریان خود داشته باشیم."

این نوع ادغام n به اعضا این امکان را می دهد که معیارها را در زمان واقعی ، در کلاس ، با ساعت خود مشاهده کنند ، بعلاوه تمرینهای مربوط به تناسب اندام Orangetheory خود را بعد از آن در برنامه فعالیت مشاهده کنید. برای کسانی که تعجب می کنند ، تمرینات بدنسازی Orangetheory Fitness شما در بستن حلقه های فعالیت شما کمک خواهد کرد.

علاوه بر اتصال جدید Apple Watch ، Orangetheory همچنین از یک برنامه عضویت و برنامه هایی برای مربیان رونمایی کرد. و همکاران فروش برای تقویت هر چه بیشتر تجربه اعضای.

لوازم جانبی OTbeat Link طراحی جدید و سفارشی ، با رسیدن 129 دلار در Apple.com و جاهای دیگر ، با ورود به جایی در سه ماهه اول سال 2020 ، وارد بازار خواهد شد. برتر جدید + ردیف برای اعضا ، بنابراین نیازی به خرید جداگانه آن نیست.