فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

MacBook Pro 16 اینچی جدید دارای دوربین متوسط ​​720p است و از Wi-Fi 6 پشتیبانی نمی کند

خرید اشتراک kerio

MacBook Pro 16 اینچی جدید دارای دوربین متوسط ​​720p است و از Wi-Fi 6 پشتیبانی نمی کند

اپل در MacBook Pro جدید 16 اینچی خود که روز گذشته به بازار عرضه شد ، CPU ، GPU ، SSD و RAM را تقویت کرد ، اما وضعیت Wi-Fi و دوربین iSight مطلوب زیادی را برای مطلوب باقی می گذارد.

مشخصات فنی دستگاه جدید تا زمانی که شما بخواهید ، اما هیچ مدرکی برای پشتیبانی از آخرین استاندارد بی سیم Wi-Fi 6 یا تجربه ارتقاء وب کم پیدا نمی کنید.

در حقیقت ، اپل به وضوح اعلام می کند که جدید MacBook Pro 16 اینچی ، که جایگزین سابق 15 اینچی MacBook Pro در لیست نوت بوک خود است ، متأسفانه با دوربین iSight یک مرد ضعیف که در وضوح 720p کم مصرف است ، گیر کرده است. در مقایسه ، جدیدترین تلفن های هوشمند آیفون 11 ، آیفون 11 پرو و ​​آیفون 11 پرو حداکثر می توانند 4K را با دوربین جلوی خود شلیک کنند.

در مورد بی سیم ، همچنین هیچ پشتیبانی از استاندارد جدید بی سیم Wi-Fi 6 (802.11ax) وجود ندارد. در این مورد – MacBook Pro جدید از شبکه های بی سیم 802.11ac Wi-Fi نسل قبلی پشتیبانی می کند و IEEE 802.11a / b / g / n سازگار است ، اما این به محض ورود Wi-Fi است.

طعنه آمیز ، این iBook ، لپ تاپ رنگارنگ کلاه اپل بود که به محبوبیت و گرفتن جریان اصلی Wi-Fi کمک کرد و یک انقلاب بی سیم را تا سال 1999 آغاز کرد.

من تعجب آور نیستم که بقیه تفسیرهای اینترنتی به نظر می رسد که آخرین نوت بوک اپل با قیمت گذاری بین 2399 و 6،099 دلار با دوربین iSight زیر نظر برای کنفرانس ویدیویی ارسال می شود – به روند تعیین شده توسط تیم کوک و رئیس سابقش و مرحوم اپ ادامه می دهد مدیر عامل شرکت استیو جابز.

سخت افزار عالی ، اما در مورد آن وب کم خنده دار چیست؟

مک بوک مدت هاست که به دلیل داشتن دوربین های میانه رو به زانو در آمده است ، و 16 اینچی جدید نیز نتوانسته تغییر کند. هنوز بهانه ای برای چسبیدن به وب کم خجالتی در سال 2019 نیست.

در مورد وضعیت Wi-Fi ، مطمئناً تعجب آور است كه مهندسان اپل تصور كردند كه پشتیبانی Wi-Fi 6 را كاهش دهند ، ایده خوبی برای یك لپ تاپ است كه مخاطب هدف آن را شامل می شود. افراد حرفه ای خلاق که اکثر کارهای خود را از طریق کار انجام می دهند. این نوع از کاربران معمولاً فایلهای گسترده را به اطراف منتقل می کنند و پرونده های بزرگی را به صورت محلی یا از طریق اینترنت برای مجوز برای مشتری ارسال می کنند.

این مشتریان مطمئناً از پشتیبانی Wi-Fi 6 بهره مند می شوند. حتی اگر این استاندارد هنوز رایج نباشد ، مهمترین نوت بوک Mac در سالهای با Wi-Fi 6 با خاصیت ضد آفتاب در آینده بسیار عالی خواهد بود ، حتی بیشتر بدانید که آخرین آیفون ها دارای پشتیبانی Wi-Fi 6 هستند.

اما سلام ، ما بلوتوث 5 را گرفتیم!