فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Mac Pro Spotted در استودیوی دی جی کالوین هریس پیش از راه اندازی

خرید اشتراک kerio

Mac Pro Spotted در استودیوی دی جی کالوین هریس پیش از راه اندازی

Mac Pro جدید اپل ، که هنوز هم در وب سایت اپل با عنوان "آمدن این پاییز" ذکر شده است ، این هفته آخر هفته در استودیوی دی جی و تهیه کننده کالوین هریس در طبیعت مشاهده شده است.

اخبار جدید اینک در کالوین هریس در اینستاگرام ویدیوی خود را مشاهده کرد

روز شنبه ، هریس داستانی در اینستاگرام خود منتشر کرد که حاوی برخی از موسیقی های خود بود و به دنبال کنندگانش نگاهی انداخته بود تا وارد استودیوی تولیدی خود شوند ، که در آن aMac Pro را با پرونده بزرگتر پنیر و. دسته های حمل را می توان در طبقه کنار میز نشسته دید.

بینایی نشان می دهد که اپل دستگاه جدید توان بالا را با متخصصان خلاق به اشتراک گذاشته است تا به آنها نسبت به قدرت و پتانسیل های خود پیش از انتشار عمومی خود ، که می تواند در هر روز باشد ، احساس کند.

مجهز به همه پردازنده های Intel Xeon با پردازنده های 28 هسته ای Intel Xeon ، حداکثر 1.5 ترابایت رم ECC ، حداکثر 4 ترابایت حافظه SSD و حداکثر گرافیک AMD Radeon Pro Vega II Duo با 64 گیگابایت حافظه HBM2. این کامپیوتر همچنین دارای هشت شکاف انبساط PCIe برای عملکرد حداکثر ، انبساط و پیکربندی آن است.

یک طراحی جدید شامل یک قاب استیل ضد زنگ با دستگیره های صاف و یک محفظه آلومینیومی است که برای دسترسی 360 درجه به کل سیستم بلند می شود. مسکن همچنین از الگوی شبکه ای منحصر به فرد برای به حداکثر رساندن جریان هوا و عملکرد آرام برخوردار است.


اپل در تاریخ 3 ژوئن theMac Pro را اعلام کرد ، و این شرکت از آن زمان تاکنون بدون رونمایی از تاریخ راه اندازی ، انتشار نسخه سقوط را در وب سایت خود گشوده است. این دستگاه در تاریخ 30 اکتبر تصویب FCC را دریافت کرد ، و نشان می دهد در دسترس بودن از قبل سفارش چندان دور نیست.

TheMM Pro با 5999 دلار شروع می شود ، بنابراین این دستگاه فقط برای جدی ترین کاربران حرفه ای است. آنها همچنین می توانند آن را با $ 6،000 Pro Display XDR ، که انتظار می رود همزمان منتشر شود ، بچرخانند.

.