فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iPhoneBrowser

خرید اشتراک kerio

iPhoneBrowser

من در گذشته در مورد iPhoneBrowser ، این نرم افزار کوچک و منظم که به شما امکان می دهد فایلهای iPhone خود را بدون فرار در زندان مرور و دستکاری کنید ، نوشتم. بعد از به روزرسانی به 2.0 ، iPhoneBrowser دیگر کار نکرد ، بنابراین تا امروز فراموشش کردم.

صفحه Google Code iPhoneBrowser را بررسی کردم و متوجه شدم که اخیراً به روز شده است ، بنابراین تصمیم گرفتم دوباره بارگیری کنم. پسر ، مثل همیشه خوب است! iPhoneBrowser را به یک دلیل خوب دوست دارم: بسیار سریعتر از SSH است. هنگام استفاده از SSH ، باید SSH را بر روی iPhone خود روشن کرده و WinSCP را در رایانه خود باز کنید در حالی که برای دسترسی به پرونده های خود هنگام استفاده از iPhoneBrowser ، فقط باید iPhoneBrowser را باز کرده و iPhone را وصل کنید. علاوه بر این ، بارگیری یک فایل بزرگ از iPhone به کامپیوتر شما با استفاده از iPhoneBrowser نیز بسیار سریعتر است زیرا فایل را از طریق پورت USB رایانه شما منتقل می کند. کاری که SSH انجام می دهد و iPhoneBrowser نمی کند این است که به شما اجازه می دهد خصوصیات پرونده را تغییر دهید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید ویژگی های مختلفی را برای یک فایل تنظیم کنید ، باید از SSH استفاده کنید. مسئله مهمی نیست ، زیرا من شخصاً خیلی وقتها ویژگیهای پرونده را لمس نمی کنم.

 iPhoneBrowser

بنابراین با iPhoneBrowser چه کاری می توانید انجام دهید؟

  • بارگذاری را روی تلفن ما بکشید و رها کنید
  • به صورت خودکار و پشتیبان گیری دستی از پرونده های موجود در تلفن شما
  • پیش نمایش فایل های متنی و عکس و آیکون های بسیار جالب
  • مسیر "مورد علاقه" شما را به مکانهای مورد استفاده شما ایجاد می کند

از صفحه iPhoneBrowser:

استفاده از

برای استفاده ، iPhone خود را متصل کرده و iPhoneBrowser را اجرا کنید. صفحه باید با لیست پوشه های شما در سمت چپ نشان داده شود. پس از انتخاب پوشه ، پرونده ها در سمت راست بالا نشان داده می شوند. برای دیدن محتویات در سمت راست پایین ، یک پرونده را انتخاب کنید. برای دیدن منویی که گزینه های مختلف شما را توصیف می کند ، Save As ، File Backup ، Restore File (هنوز اجرا نشده است) ، File را جایگزین کنید و File را حذف کنید ، روی یک فایل یا گروهی از فایلها کلیک راست کنید. همچنین می توانید پرونده ها یا پوشه ها را در پنجره پرونده بکشید و رها کنید تا در آن پوشه بارگذاری شوند.

مطمئن شوید که حداقل V7.3.1 از iTunes را نصب کرده اید. اگر هنوز خطایی دارید ، مطمئن شوید که Manzana.dll و iTunesMobileDevice.dll را در همان دایرکتوری iPhoneBrowser.exe در اختیار دارید.

اتصال iPhone

می توانید از آن با یا بدون جیلبریک تلفن خود استفاده کنید ، اما اگر جیلبریک نکنید ، خیلی دور نخواهید شد! یک آیفون قفل شده اساساً دارای یک قسمت کوچک از پوشه ها است که به آن sandbox گفته می شود تا با آن کار کند. متن فایل به طور خودکار در قسمت پیش نمایش پایین سمت راست نشان داده می شود. بعضی اوقات نویسه های خاص به درستی نشان داده نمی شوند ، اما به شما ایده می دهد که چه داده هایی در پرونده وجود دارد. اگر یک فایل تصویری را انتخاب کنید ، آن پیش نمایش به طور خودکار در همان قسمت بارگیری می شود. پرونده های PNG با فرمت Apple در پیش نمایش نشان داده می شوند. با انتخاب فایل های صوتی ، صدا پخش می شود. فایلها فقط در صورت پیش نمایش <10 مگابایت پیش بینی می شوند. چپ. همچنین می توانید چندین پرونده یا پوشه را رها کنید. اگر پرونده موجود با همین نام در فهرست وجود داشته باشد ، در تلفن شما رونویسی می شود ، اما ابتدا نسخه پشتیبان تهیه می شود به طور خودکار.

ذخیره به عنوان [19659002] این مورد منو از شما می خواهد تا پرونده را در محلی که انتخاب کرده اید ذخیره کنید. فایل از روی تلفن شما بارگیری می شود و با هر نام پرونده و مکانی که انتخاب می کنید ذخیره می شود. پرونده های PNG به صورت اختیاری از قالب Apple به قالب استاندارد PNG تبدیل می شوند. پوشه ای به نام "BACKUPS ..". با این کار می توانید چندین نسخه از همان پرونده را ذخیره کنید و به شما امکان می دهد به صورت دستی در نسخه قبلی پرونده بازیابی کنید. Backup File را انتخاب کنید تا از پرونده (های) فعلی موجود در iPhone خود پشتیبان تهیه کنید. View Backups را انتخاب کنید تا پنجره windows explorer پوشه محل ذخیره پوشه های پشتیبان را انتخاب کنید.

Replace File

این عملکرد به شما امکان می دهد یک فایل را در iPhone خود جایگزین کنید یکی را از رایانه خود انتخاب می کنید ، قبل از جایگزینی از نسخه اصلی نسخه پشتیبان تهیه می کنید. برنامه به صورت خودکار نام پرونده را تغییر می دهد تا پرونده را روی تلفن بازنویسی کند. به عنوان مثال ، می توانید "icon.png" ذخیره شده در تلفن خود را با "MyCalculatorIcon.png" از رایانه جایگزین کنید. سیستم به طور خودکار از icon.png از تلفن پشتیبان تهیه کرده و سپس MyCalculatorIcon.png شما را به عنوان icon.jpg بارگذاری می کند.

حذف پرونده

با انتخاب این پرونده پرونده حذف می شود تلفن شما بعد از تأیید خاموش است. قبل از حذف ، سیستم به طور خودکار از پرونده پشتیبان تهیه می کند. برای بارگیری iPhoneBrowser به اینجا بروید.