فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

خرید اشتراک kerio

iOS Dev Weekly – شماره 473 – 11 سپتامبر 2020

نظر

من در مورد "ورود به سیستم با اپل" واقعاً هیجان زده نبودم. بله ، این یک قدم به جلو در مقایسه با گزینه های دیگر است ، اما هنوز هم سطح کنترل حساب های کاربری برنامه شما را به شخص ثالث می دهد. این باعث می شود که من چه به عنوان کاربر و چه به عنوان یک توسعه دهنده بسیار عصبی شوم.

در نتیجه ، من هنوز از ورود به سیستم با اپل به عنوان کاربر استفاده نکرده ام مگر در یک مورد که گزینه دیگری وجود ندارد. نام های کاربری و گذرواژه ها فاصله زیادی با ایده آل دارند ، اما من می دانم که با انتخاب مدیر رمزعبور و کمی نظم شخصی ، همیشه تا زمانی که ایمیل داشته باشم قادر خواهم بود به سرویس هایی که استفاده می کنم وارد شوم. آدرس.

من می بینم که چگونه استفاده از این سرویس های ورود به عنوان یک توسعه دهنده برنامه بسیار وسوسه انگیز است. اجرای مدیریت صحیح کاربر با ورود به سیستم / ورود به سیستم / بازنشانی گذرواژه و غیره کار طاقت فرسایی است که باعث بهتر شدن برنامه شما از رقابت نمی شود ، پس چرا این کار را می کنید؟ من می گویم تضمین این که هرگز در موقعیتی قرار نگیرید که شخص ثالث بتواند کاربران شما را از سرویس شما محروم کند دلیل خوبی است.

طرف دیگر بحث این است که اصطکاک ثبت نام / ورود به سیستم را کاهش می دهد ، و برخی از کاربران اگر می توانند تأیید اعتبار را به ارائه دهنده مورد علاقه خود منتقل کنند ، به برنامه شما اعتماد بیشتری می کنند. این را نمی توان دست کم گرفت ، اما به یاد داشته باشید که قبل از شروع به کار قیمت آن زیاد است.

ما جزئیات کامل درام حماسی / سیب این هفته را نمی دانیم و احتمالاً هرگز نخواهیم دانست. اما به نظر می رسید یک فرصت عالی است که کمی در مورد این موضوع به طور کلی صحبت کنیم.

دیو وروور

لینک حمایت مالی

وقت خود را صرف توسعه بدون اشکال زدایی با Instabug SDK کنید

در بالای موضوعات مهمی که بر شما تأثیر می گذارند باشید تجربه کاربران قبل از اینکه حتی شکایت کنند. چه خرابی باشد ، چه انتقال صفحه کند ، چه تماس شبکه ای کند و چه قطع شدن رابط کاربر. با Instabug SDK ، اشکالات جامع ، گزارش های خرابی و معیارهای عملکرد متمرکز بر روی تلفن همراه را به همراه تمام گزارش هایی که برای ارسال تجربیات با کیفیت بالا برای کاربران خود نیاز دارید دریافت کنید. اکنون شروع کنید!

instabug.com

اخبار

پیشرفتهای آزمایش sandbox اکنون در دسترس است

تعداد گزینه های مختلف IAP و اشتراک در این روزها کمی طاقت فرسا است. خوشبختانه ، اکنون می توانید بسیاری از این موارد را در جعبه شن App Store Connect آزمایش کنید. 👍

apple.com

ابزار

مجوزهای پرز

پیگیری نحوه مجاز بودن وابستگی هایی که در برنامه های خود استفاده می کنید ، قسمت مهمی برای سازگاری قانونی برنامه شما است ، بنابراین چرا آن را با ad_licenselint خودکار نمی کنید از پیر فلگینز. در حال حاضر فقط از CocoaPods پشتیبانی می کند ، اما هنوز هم هنوز راه حل غالب مدیریت وابستگی است.

github.io

فیلتر کردن طرح ها و شبیه سازها در Xcode

این هفته "خوب ، نمی دانستم که درباره Xcode! " اهل نوال خان است. من ویژگی های رابط کاربری کوچک مخفی مانند این را دوست دارم. ❤️

twitter.com

کد

نحوه متوقف کردن استفاده از کد من

لغو کد به روش مسئولانه سخت است ، اما اگر کتابخانه شما خوش شانس باشد کار درستی است به اندازه کافی برای انتخاب برخی از کاربران است. من هر کلمه ای از این پست بسیار سرگرم کننده از هارلان کلاوی راجع به نحوه استرداد کتابخانه تجزیه JSON خود را دوست داشتم ، زیرا من سعی در استناد آن ندارم. 😂

github.io

انتقالAppStorage به iOS 13

من دوست دارم که این پست از Xavier Lowmiller با کاوش اگر می توانید منبع برنامه ای را تنظیم کنید که تعداد نوشیدنی های شما را کنترل می کند ، شروع می شود به یک توییت پاسخ این س outال را پیدا کنید و با خواندن کل مطالب درباره AppStorage اطلاعات کسب کنید.

github.io

فعالیت NSUser با SwiftUI

در چند ماه گذشته پست SwiftUI کم نبوده است ، اما بیشتر آنها بر بدیهیات متمرکز شده است. استفاده از نماهای جدید در نسخه های امسال ، نشان دادن چگونگی ساخت ویجت و چند موضوع مشترک دیگر. خوشحال است که می بینید خاویر نیگرو در این پست با موضوعی کمی متفاوت روبرو می شود و مانند هر آنچه که می نویسد خواندن آن ارزش دارد.

swiftui-lab.com

ردیابی مداوم تاریخچه در داده های اصلی

به روز نگه داشتن یک منبع داده مرکزی هنگام اجرای انواع مختلف پسوندهای سیستم که امروز در دسترس هستند ، می تواند مشکل باشد. اگر از Core Data استفاده می کنید ، آنتوان ون در لی است که در آن پستی در زمینه فعال کردن و استفاده از ردیابی مداوم تاریخ وجود دارد. شروع به استفاده از مک کرد ، یکی از مواردی که مرا تحت تأثیر قرار داد این بود که فقط برنامه هایی نبودند که دارای آیکون های بی نقص طراحی شده بودند ، بلکه اسنادی که ایجاد کردند نیز بود! من به یاد می آورم که وقتی سعی کردم یکی را شکست بدهم ، کمی شکست خورده ام ، اما هرگز نتوانستم آن را درست جلوه دهم ، و هرگز به اندازه حمل و نقل یکی نرسیدم. من فوق العاده خوشحالم که این توجه مورد توجه خود را در Xcode جلب می کند. امیدوارم این یک میلیون نماد سند زیبا را ایجاد کند. ❤️

apple.com

و سرانجام …

آیا می خواهید از جزیره کاتالینا دیدن کنید؟

(ویدئو را نیز ببینید!) 🛩


این خوراک RSS در تاریخ منتشر شده است
https://iosdevweekly.com/.
همچنین می توانید مشترک شوید
از طریق ایمیل
یا
اطلاعیه های فشار Safari.