فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iOS 14: تیرانداز فضایی 'Phoenix 2' نسخه نمایشی قابل پخش را از طریق کلیپ های برنامه ارائه می دهد

خرید اشتراک kerio

iOS 14: تیرانداز فضایی 'Phoenix 2' نسخه نمایشی قابل پخش را از طریق کلیپ های برنامه ارائه می دهد

یکی از ویژگی های جدیدی که در iOS 14 وارد شد ، برنامه کلیپ ها نام دارد. اپلیکیشن Clips توسط اپل به عنوان "قسمت کوچکی از برنامه شما" توصیف شده است که می تواند دقیقاً در لحظه مناسب در دسترس کاربران قرار گیرد.

برنامه کلیپ ها بر روی اتمام سریع یک کار تمرکز دارند. یک تجربه برنامه کلیپ ایده آل به کاربران اجازه می دهد تا در چند ثانیه یک کار را باز و تکمیل کنند.

به جای اینکه بارگیری برنامه فروشگاه را داشته باشید ، می توانید از طریق Safari بارگیری و اجرا کنید و پس از اتمام تجربه ، بارگیری کامل برنامه به کاربر. نمونه های اولیه ارائه شده توسط اپل شامل برنامه های سفارش خرید ، برنامه های اجاره اسکوتر یا برنامه هایی برای اولین بار برای راه اندازی یک دستگاه بود.

توسعه دهنده بازی Firi Games یک کلیپ برنامه برای بازی تیرانداز فضایی خود Phoenix 2 پیاده سازی کرده است. برنامه Clip را می توان با مراجعه به وب سایت Phoenix 2 آنها بر روی دستگاه ‌iOS 14 و با ضربه زدن روی "Play" بر روی بنری که در بالای صفحه ظاهر می شود.

معرفی Phoenix 2 به عنوان یک کلیپ برنامه نیز موجود است. App Clips یک ویژگی جدید ‌iOS 14 است که به شما امکان می دهد بخشی از برنامه را بدون بارگیری از فروشگاه App برنامه اجرا کنید. با ضربه زدن روی دکمه "پخش" در بنر بالای این وب سایت ، آن را امتحان کنید (به Safari در يiOS 14 نیاز دارد ؛ اگر Phoenix 2 از قبل نصب شده است ، بنر نشان داده نمی شود).

بعد از چند لحظه بارگیری بارگیری ، دارایی ها ، سطح معرفی Phoenix 2 به عنوان یک کلیپ برنامه بومی در دستگاه شما قابل پخش به نظر می رسد.

نسخه ی نمایشی دقیقاً مانند یک برنامه بومی پخش می شود اما بدون نصب برنامه. پس از اتمام نسخه ی نمایشی ، پیوند به فروشگاه App برای بازی کامل [Free] در دسترس است. TouchArcade در مورد این تجربه نوشت و فکر کرد "تجربه بدون اصطکاک" برای نمایش های نمایشی توانایی زیادی برای کشف بازی "فروشگاه App" دارد.

.