فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Hands-On با سرویس جدید تلویزیون اپل + پخش جریان

خرید اشتراک kerio

Hands-On با سرویس جدید تلویزیون اپل + پخش جریان

1 نوامبر است ، به معنی Apple TV + ، سرویس پخش طولانی مدت اپل با نمایش های تلویزیونی و فیلم های اصلی ، اکنون راه اندازی شده است و در دسترس هر کسی است که یک مرورگر وب یا یک دستگاه سازگار دارد.

در جدیدترین ویدیوی YouTube ما ، TV TV + را بررسی می کنیم ، به برخی از دستگاه هایی که می توانید آن را تماشا کنید ، نگاهی بیندازید و برخی از نمایش های جدید را بررسی کنید.

برای فیلم های بیشتر در کانال YouTube MacRumors مشترک شوید.


برای یک سرویس اپل ، برنامه TV + در تعداد قابل توجهی از دستگاه ها در دسترس است. می توانید آن را بر روی یک iPhone ، iPad ، Mac یا یا تلویزیون TV تماشا کنید (فقط مطمئن شوید که تمام نرم افزارهای شما به روز هستند) یا در هر دستگاهی با مرورگر Safari ، Chrome یا Firefox.

این دستگاه همچنین در زمان های فعلی روی دستگاه های Roku ، دستگاه های تلویزیون آمازون آمازون و تلویزیون های هوشمند سامسونگ است. در همه این دستگاه ها ، می توانید با باز کردن برنامه TVApple به «اپل TV» + بروید. آگهی های زیادی برای تن وجود دارد ، بنابراین فراموش کردن آن غیرممکن است ، اما یک راه مطمئن برای پیدا کردن آن ، مراجعه به بخش کانال ها در برنامه تلویزیون اپل است.

در بخش کانال ها (یا اگر یکی از آگهی های تلویزیون اپل + را برای نمایش های مختلف تلویزیونی انتخاب کنید) ، می توانید برای عضویت در TV TV ++ ثبت نام کنید. تلویزیون اپل + + با یک جلسه آزمایشی 7 روزه رایگان یا 49.99 دلار در هر ماه 4.99 دلار در ماه هزینه دارد که در صورت برنامه ریزی برای عضویت در دراز مدت ، شما یک دلار زن و شوهر را برای شما ذخیره می کند.

البته اگر بعد از 10 سپتامبر 2019 ، تلویزیون های اپل ، آیفون ، میپد ، Mac یا iPod touch را خریداری کردید ، شما همچنین می توانید یک سال رایگان از سرویس تلویزیون اپل را داشته باشید ، که می توانید در همان سال دوباره بازخرید کنید با اطمینان از ورود به سیستم Apple ID که با دستگاه جدید ارتباط داشتید ، برنامه TV اپل را نصب کنید.

دوره محاکمه یک سال کامل طول می کشد ، و برای کل خانواده خوب است. اگر چندین دستگاه خریداری کردید ، لازم نیست که نسخه آزمایشی رایگان را جمع کنید ، و در مورد اعضای خانواده های مختلفی که هرکدام دستگاهی خریداری کرده اند ، همین مسئله صادق است. این یک آزمایش رایگان برای هر خانواده است ، و تلویزیون اپل + برای بیش از شش عضو خانواده با استفاده از اشتراک گذاری خانواده در دسترس است.

اطمینان حاصل کنید که اشتراک یک ساله خود را بلافاصله پس از ثبت نام لغو نکنید ، زیرا بلافاصله آن را خاتمه می دهد نه اینکه به شما اجازه دسترسی کامل به سال را بدهد. درعوض ، یادآوری تقویم را برای 30 اکتبر 2020 (اگر در روز پرتاب ثبت نام کردید) یادآوری کنید و می توانید دوره تماشای کامل را بدست آورید و اطمینان حاصل کنید که در پایان سال آزمایشی ، هیچ هزینه ای دریافت نکردید.

] تلویزیون اپل + بسیار ارزان است و اپل سال آزاد می دهد زیرا محتوا بسیار محدود است. هیچ فهرست پشتیبان محتوا وجود ندارد و هیچ محتوا از ارائه دهندگان شخص ثالث وجود ندارد – این همه محتوای اصلی اپل است و در حال حاضر چیز زیادی برای ادامه وجود ندارد.

در اینجا همه چیز موجود است:

 • نمایش صبحگاهی
 • برای تمام بشر
 • به
 • مراجعه کنید
 • دیکینسون
 • Ghostwriter
 • Helpsters
 • The Elephant Queen (تنها فیلم)
 • Club Book Oprah
 • Club's Oprah
 • Space

اپل قصد دارد به طور مرتب مطالب جدیدی را اضافه کند و نمایش های جدیدی مانند Servant و Truth Be Told در آینده ای نزدیک ارائه می دهد ، اما فعلاً ، در اینجا با چیزهای دیگر سرویس های پخش جریان زیادی وجود ندارد. اپل همچنین در ابتدای راه اندازی برخی نمایش ها را به سه قسمت محدود می کند که قسمت های جدید آن با گذشت زمان منتشر می شود.

"نمایش صبح" ، "ببینید" و "برای همه بشر" سه قسمت در دسترس است ، اما بیشتر نمایش های دیگر به طور کلی در دسترس هستند.

بخش اپلیکیشن اپل تلویزیون با + با کارت های اختصاصی برای هر یک از نمایش ها و فیلم های موجود در حال حاضر ، به علاوه بخشی برای عناوینی که به زودی ارائه می شود ، سازمان یافته است. توضیحات نمایش ، تریلر و سایر جزئیات وجود دارد که می توانید قبل از تصمیم گیری در مورد یک سریال برای تماشای آنها مشاهده کنید.

هر نمایش صفحه مفید خود را دارد که می توانید قبل از تصمیم گیری در مورد سریال ، اطلاعات بازیگران ، برنامه های تلویزیونی مرتبط و هر چیز دیگری را که می خواهید بدانید ببینید. نمایش هایی که شروع کرده اید در "Watch Now" در همه دستگاه های شما نمایش داده می شود ، بنابراین می توانید یک نمایش را در یک دستگاه شروع کنید و سپس آن را در دستگاه دیگری انتخاب کنید. همچنین می توانید با ضربه زدن روی نماد ابر کوچک در کنار نمایش روی آیفون ، ، iPad ، یا Mac ، برنامه های TV اپلیکیشن + را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید.

اگر نمی خواهید برای عضویت در تلویزیون مشترک اپل یا مشترک شوید یا می خواهید ابتدا آن را امتحان کنید ، چند حق بیمه رایگان وجود دارد که می توانید در حال حاضر تماشا کنید.

به عنوان یک نکته جانبی ، اگر در فعال کردن سال رایگان برنامه تلویزیونی Apple+ در iPhone خود مشکلی دارید ، حتماً به برنامه تلویزیون TV + در وب (tv.apple.com) بروید و وارد سیستم شوید شناسه اپل. از اینجا ، باید گزینه آزمایشی یک ساله رایگان را مشاهده کنید. پس از آن ، فقط از برنامه تلویزیون در آیفون خود خارج شوید ، دوباره آن را باز کنید و وارد سیستم شوید ، که باید همه کارها را بدون نقص انجام دهد.

آیا هیچ یک از محتوای جدید اپل را در اپل مشاهده کرده اید؟ به ما اطلاع دهید که در نظرات چه فکر کرده اید.

.