فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Corellium به دادخواست اپل پاسخ می دهد ، ادعا می کند که به اپل برای یافتن اشکالات کمک کرده است

خرید اشتراک kerio

Corellium به دادخواست اپل پاسخ می دهد ، ادعا می کند که به اپل برای یافتن اشکالات کمک کرده است


اپل دادخواست علیه Corellium ، یک شرکت مجازی سازی دستگاه های تلفن همراه ارائه داده بود. اپل این شرکت را به دلیل نقض حق نسخه برداری به دلیل کپی کردن سیستم عامل iPad و iOS متهم کرد. Corellium اکنون پاسخی را ارائه داده و ادعا می کند که اپل به آنها 300000 دلار بدهکار است.

Corellium اصرار دارد که نرم افزار آن به محققان امنیتی اپل اجازه می دهد تا اشکالات iOS را شکار کنند. در همین حال ، اپل از تصویری از وب سایت Corellium استفاده کرده بود که یک آیفون مجازی را نشان می داد. کمپانی Cupertino اصرار دارد که "Corellium به سادگی همه چیز را کپی کرده است: کد ، رابط کاربری گرافیکی ، نمادها – همه آن ، با جزئیات دقیق."

Corellium اظهار داشت که محققان امنیتی راحت تر می توانند اشکالات موجود را کشف کنند. محیط مجازی به جای یک دستگاه واقعی. این شرکت همچنین اضافه می کند که نرم افزار آن هکرها و محققان را ترغیب به پیدا کردن اشکالات کرده و اپل را نیز در مورد همین موارد آگاه کرده است. علاوه بر این ، کورلیوم استدلال می کند که به سیاست استفاده عادلانه از کد اپل پایبند است.

اپل از طریق برنامه تحقیقاتی دعوت شده خود و این دادخواست ، کنترل می کند که چه کسی مجاز به شناسایی آسیب پذیری ها است ، اگر اپل چگونه و چگونه آسیب پذیری ها را شناسایی کند ، و اگر اپل به هیچ وجه آسیب پذیری های شناخته شده را برای عموم مردم فاش کند.

Our Take

همه چیز به اندازه سیاه و سفید به نظر نمی رسد. ادعای Corellium مبنی بر کمک به هکرها و محققان امنیتی ضد آب نیست. همانطور که مادربورد خاطرنشان کرد Azimuth یکی از شرکتهایی است که اشکالات را به اپل گزارش نمی کند. در عوض ، آنها ابزارهای هک کردن را به سازمانهای اجرای قانون در کشورهایی مانند ایالات متحده و کانادا می فروشند. ظاهراً کریس وید ، بنیانگذار Corellium برای پیوستن به برنامه فضل اپل دعوت شده است.

<! – آیا این پست را دوست دارید؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->