فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

CoolStar برای انتشار فرار از زندان Chimera13 با منبع آزاد به یاد @ s0uthwes

خرید اشتراک kerio

CoolStar برای انتشار فرار از زندان Chimera13 با منبع آزاد به یاد @ s0uthwes

درست بیش از دو هفته پیش ، سازنده اصلی سرب Electra Team CoolStar اعلام کرد که فرار از زندان Chimera13 به عموم مردم منتشر نمی شود. اما به دلیل برخی شرایط ناگوار و ناگوار که این هفته گذشته به وجود آمده ، به نظر می رسد که این طرز فکر در حال تغییر است. برنامه های محبوب TSSChecker و futurerestore درگذشت. او در حال مبارزه با لوسمی تهاجمی غیرقابل تحمل بود و متأسفانه به این بیماری تسلیم شد.

CoolStar از طریق Discord شرایط را مورد بررسی قرار داد ، و خاطرنشان كرد كه @ s0uthwes همیشه مایل به دیدن فرار از زندان Chimera13 بود كه به عنوان یك پروژه منبع باز منتشر شد. ظاهراً ، CoolStar اکنون می خواهد این اتفاق را به افتخار حافظه @ s0uthwes به وقوع بپیوندد ، و فرار از زندان در زمان نوشتن این مقاله به طور فعال انجام می شود:

این نیت ها به زودی در توییتر تأیید شد:

صفحه Chimera13 GitHub این پروژه را به عنوان یک زندان نیمه نیمه دست نخورده مبتنی بر سوئیفت توصیف می کند موارد ضروری C و Objective-C در صورت لزوم. در این صفحه همچنین آمده است كه Chimera13 ، كه احتمالاً در زمان انتشار به چیزی متفاوت تغییر نام داده خواهد شد ، از دستگاه های A9-A11 كه در iOS 13.0-13.3 در حال اجرا هستند ، در ابتدا از طریق زباله های زمانی و جیك جیمز استفاده می كند. دستگاه های مجهز به A12 و جدیدتر می توانند بعداً پشتیبانی شوند (حداقل تا حدی).

احتمالاً Chimera13 Sileo را به عنوان مدیر بسته پیش فرض مستقر خواهد کرد و یا برای جایگزینی یا ترشح یا جایگزین یا کتابخانه دار برای تزریق نیشگون گرفتن و کشیدن استفاده می کند ، اگرچه مدیران بسته های جایگزین مانند Zebra هنوز هم باید باشند. اگر کاربر دیگری غیر از Sileo را ترجیح دهند ، توسط کاربر نهایی قابل نصب است.

زمانهایی مانند اینها سخت است ، اما بسیار جالب است که اعضای جامعه فرار از زندان را به این روش پشتیبانی کنند. از این گذشته ، این بدون شک چیزی است که اواخر @ s0uthwes می خواستند ، و بسیار جالب است که می بینید CoolStar شخصاً و علناً آن را می بیند.

با توجه به ماهیت انتشار ، آیا هنگام راه اندازی از Chimera13 استفاده خواهید کرد؟ یا به استفاده از ابزارهای مختلف فرار از زندان مانند checkra1n و unc0ver ادامه خواهید داد؟ در بخش نظرات زیر بحث کنید.