فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Checkra1n iOS 13 Jailbreak ممکن است این هفته منتشر شود

خرید اشتراک kerio

Checkra1n iOS 13 Jailbreak ممکن است این هفته منتشر شود


از زمان سوء استفاده checkm8 ، جامعه فرار از زندان فرار از زندان با انتظار نفس از فرار از زندان فرار از زندان برای آیفون X و دستگاه های قدیمی تر در حال اجرا در iOS 13. لوکا تودسکو بر اساس checkm8 فرار از زندان – checkra1n – را برهم زد ، اما تاکنون فقط چند تیزر ابزار جیلبریک منتشر کرده است. به نظر می رسد که انتظار می رود به زودی به پایان برسد برای جامعه فرار از زندان به دلیل اینکه checkra1n احتمالاً در تاریخ 7 یا 8 نوامبر منتشر می شود.

طبق آنچه در توییت یکی از سازمان دهندگان POC قرار دارد ، یکی از برنامه های لوکا تودسکو انتشار است. یک فرار از زندان دائمی در POC 2019.

از آنجا که این صدای جیر جیر به طور مستقیم از لوکا نمی آید ، باید آن را با یک نمک نمک مصرف کنیم. با این حال ، با توجه به بستر و مکان POC ، این امر منطقی خواهد بود اگر توسعه دهنده موفق به انتشار یک فرار از زندان دائمی برای آیفون X و دستگاه های پایین تر در این رویداد شود. این امر به محبوبیت اینگونه رویدادها کمک می کند و نشان می دهد که علی رغم بهترین تلاش اپل ، جامعه فرار از زندان هنوز بسیار زنده و لگد است.

از آنجا که ابزار فرار از زندان checkra1n مبتنی بر استفاده از checkm8 خواهد بود ، فقط کار خواهد کرد با آیفون X و دستگاه های پایین تر. نکته خوب این است که از آنجا که فرار از زندان مبتنی بر سوء استفاده از bootrom است ، صرف نظر از نسخه iOS آنها روی تمام دستگاههای سازگار کار خواهد کرد. این ابزار ممکن است برای هر نسخه جدید iOS به روز شود اما به دلیل سوء استفاده از bootrom ، اکنون iPhone X و دستگاه های پایین تر می توانند برای زندگی کاملاً فرار از زندان باشند. این واقعاً باید به پیشرفت و فعالیت در جامعه فرار از زندان که در سالهای اخیر مفقود شده است ، کمک کند.

<! – آیا این پست را دوست دارید؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->