فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Checkra1n jailbreak

خرید اشتراک kerio

Checkra1n iOS 13 Jailbreak با پیشرفت های گسترده و رفع اشکالات به روز شد


 Checkra1n فرار از زندان

تیم پشت checkra1n v0.9.3 از ابزار فرار از زندان را منتشر کرده است. اگر در تلاش بودید که با استفاده از chekcra1n ، iOS 13 را با فرار از آیفون یا آی پد خود اجرا کنید ، باید آخرین نسخه ابزار را به روز کنید و سپس دوباره امتحان کنید.

به روزرسانی با انتشار اولیه تعدادی از اشکالات گزارش شده توسط جامعه فرار از زندان را برطرف می کند. از این ابزار از جمله مواردی که صفحه نمایش لمسی پاسخگو نیست ، صفحه کلید هوشمند در iPad کار نمی کند و موارد دیگر. پایداری کلی فرار از زندان به لطف تغییر در مکانیسم بارگذاری بستر بهبود یافته است.

در زیر همه چیز جدید در checkra1n 0.9.3 وجود دارد:

  • مسئله ای را رفع می کند که در آن بیومتریک برای برخی از کاربران کار نمی کند. [19659008] مسئله ای را حل می کند که صفحه لمسی برای برخی از کاربران بی پاسخ باشد
  • مسئله ای را رفع می کند که ممکن است برنامه لودر در صفحه اصلی ظاهر نشده باشد
  • مشکلی را رفع می کند که در آن کار نمی کند صفحه کلید هوشمند iPad
  • مسئله را برطرف می کند. در جایی که عملکرد شارژ سریع در برخی از دستگاهها کار نمی کند
  • مسئله ای را رفع می کند که موتور taptic در برخی از دستگاه ها کار نکند
  • مسئله را برطرف می کند که تنظیمات باتری برای برخی از کاربران بارگذاری نشده است
  • مواردی را تعیین کند که در آن کاربر ممکن است یک به روزرسانی OTA را بارگیری کند ، که باعث ایجاد مشکلاتی برای برخی از کاربران شد
  • مکانیسم بارگذاری بستر از سطح بالا در این بتا بازنویسی شده است تا ثبات دستگاه بهبود یابد.
  • این بتا نیز تبلیغ می کند. ds گزینه ای برای بوت شدن در حالت بدون بستر است. برای استفاده از این قابلیت ، گزینه no-substrate mode را در برنامه بررسی کنید.

برای بروزرسانی به آخرین نسخه checkra1n ، آخرین نسخه ابزار را بارگیری کنید و دوباره آنرا فرار از زندان کنید. با این حال ، اگر آیفون یا آی پد فرار از زندان شما بدون هیچ مشکلی خوب کار می کند ، می توانید checkra1n را به روز کنید.

اگر به دنبال برخی از ترفندهای مفید برای فرار از زندان برای checkra1n iOS 13 فرار از زندان هستید ، از مجموعه ما درمورد برخی از بهترین ترفندها استفاده کنید. اینجا. همچنین می توانید ترفندهای مفیدتر در مورد فرار از زندان از این محل ها و منابع Cydia پیدا کنید.

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->