فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iDB

خرید اشتراک kerio

Checkra1n بتا v0.9.2 رفع اشکال و "بدون حالت بستر"

تیم checkra1n سکوت بتا عمومی ابزار جیلبریک checkra1n با نام تجاری جدید را به نسخه 0.0.2.2 عصر روز دوشنبه با یک لیست کوتاه از پیشرفتها به روز کرد.

آخرین بروزرسانی شامل رفع اشکال است و پشتیبانی رسمی را برای حالت بدون بستر اضافه می کند. 'برای عیب یابی فرمت های فرار از زندان در صورت خرابی یا حلقه های تغییر شکل. گزارش تغییر کامل برای checkra1n v0.9.2 به شرح زیر است:

چه جدید است

– مسئله ای را رفع کنید که اپل واچ در هنگام فرار از زندان اعلان ها را دریافت نمی کند

– بهبود قابلیت اطمینان ورود به حالت DFU

– رفع موضوعی که checkra1n در MacOS 10.10 قابل استفاده نیست

این بتا گزینه ای را برای بوت شدن در حالت بدون بستر ایجاد می کند. برای استفاده از این قابلیت ، دکمه میزان صدا را در هنگام ظاهر شدن آرم سیب نگه دارید تا دستگاه شروع به کار کند. از آنجا شما قادر خواهید بود هرگونه ترفند ایجاد شده را برای شما حذف كنید و دوباره به حالت عادی فرار از زندان مجدداً راه اندازی مجدد شوید.

به نظر می رسد ، پیش از این موضوعی وجود داشت كه جیلبراكها از دریافت اطلاعیه در Apple Watch خود متوقف می شدند. اما این بروزرسانی جدید این مسئله را برطرف می کند. همچنین این بروزرسانی با اصلاح مسئله ای که برنامه در MacOS 10.10 قابل استفاده نیست و روند ورود به حالت DFU قابل اطمینان تر است ، روند فرایند فرار از زندان را نیز بهبود می بخشد.

برای ورود به حالت بدون بستر ، این در اصل به شما امکان می دهد دستگاهتان را بدون بارگذاری بستر Cydia در حالت فرار از زندان بوت کنید. به طور خلاصه ، این همچنین بدان معنی است که ترفندها و افزونه های فرار از زندان شما بارگیری نمی شوند ، این به شما امکان می دهد Cydia را راه اندازی کنید و در صورت حلقه تغییرپذیر ، یک راه حل متضاد را حذف کنید. وارد کردن هیچ حالت بستر به آسانی با فشار دادن و نگه داشتن دکمه میزان صدای بالا در طول مدت استفاده از دستگاه نیست.

اگر قبلاً از بتا عمومی checkra1n استفاده می کنید ، پس ما برای اطمینان از بهره‌مندی از آخرین رفع اشکالات و پیشرفتها ، توصیه به بارگیری و استفاده از جدیدترین نسخه خواهد کرد. آخرین نسخه از ابزار برای بارگیری از وب سایت رسمی تیم checkra1n در دسترس است. همه افراد باید تا زمان کاندیدای انتشار نسخه رسمی عمومی ، خاموش را در نظر بگیرند ، زیرا beta می تواند با اشکالات کشف نشده روبرو شود.

ما یک آموزش گام به گام منتشر کرده ایم که در مورد نحوه فرار از زندان با بتا عمومی checkra1n برای همه علاقه دارید به رغم هشدارهای ما ادامه دهید.

آیا آخرین بروزرسانی checkra1n مشکلی را که تجربه کرده اید برطرف کرده است؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.