فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iDB

خرید اشتراک kerio

Checkra1n بتا عمومی برای اولین بار به v0.9.1 با رفع اشکال ، اولین نسخه را دریافت می کند

حتی 24 ساعت پس از انتشار اولیه بتا عمومی ابزار checkra1n مبتنی بر بهره برداری checkm8 ، مبتنی بر استثمار checkra1n ، تیم checkra1n اولین نسخه بروزرسانی رفع اشکال خود را با نام v0.9.1 راه اندازی کرده است.

جدیدترین نسخه checkra1n فقط اعلام شد دقایقی پیش از طریق حساب رسمی توییتر تیم checkra1n:

ورود به سیستم تغییر در صفحه وب checkra1n ، v0.9.1 بتا شامل تغییرات زیر است:

چه جدید است

این بتا چندین اشکال را برطرف می کند ، از جمله:

– مسئله ای که برنامه لودر در هنگام خراب شدن نصب Cydia در iPads

– خرابی هنگامی که زبان macOS به غیر از زبان انگلیسی تنظیم شد

– موضوعی که در آن مینی های آیپد با GUI کار نمی کند

– مشکلی در مورد این که دودویی scp همانطور که انتظار می رود کار نمی کند.

این نسخه همچنین وضوح برخی خطاها را بهبود می بخشد ، sp به طور خاص خطای -20 ، که اکنون راهنمایی هایی در مورد چگونگی حل آن ارائه می دهد.

از آنچه می توانیم جمع آوری کنیم ، این بروزرسانی در درجه اول با کسانی که از iPads استفاده می کنند یا در هنگام تلاش برای استقرار فرار از زندان بر روی یک گوشی غیرمستقیم جابجایی ، با افرادی که از iPad استفاده می کنند یا با خطا مواجه هستند ، سروکار دارد. [19659002] جدا از این پیشرفت های قابل استفاده در قابلیت استفاده ، checkra1n تغییرات جزئی در جدول نیز به همراه می آورد از جمله اصلاح تنظیمات زبان macOS و رفع دوتایی scp در دستگاه های غیر راه انداز.

اگر قبلاً از نسخه قبلی checkra1n استفاده کرده اید بدون هیچ مشکلی ، احتمالاً می توانید از این به روزرسانی ایمن باشید. از طرف دیگر ، ما همیشه توصیه می کنیم که jailbreaker آخرین نسخه ابزار جیلبریک موجود را بارگیری و استفاده کنید تا از مزایای جدیدترین رفع اشکالات و بهبود عملکرد آنها اطمینان حاصل شود ، زیرا اینها تمایل دارند تأثیر مستقیمی بر دستگاه بلند مدت داشته باشند. ثبات.

همچنین شایان ذکر است که این نسخه checkra1n هنوز بتا است ، بنابراین ، مگر اینکه شما یک جیلبریک پیشرفته یا یک توسعه دهنده برنامه نویسی باشید ، ممکن است بخواهید همچنان برای انتشار رسمی خود ادامه دهید. اگر در حال حاضر فروخته شده اید و می خواهید بلافاصله بدون در نظر گرفتن توصیه ما به فرار از زندان بروید ، این ابزار را از وب سایت رسمی تیم checkra1n بارگیری می کنید و آموزش گام به گام ما را دنبال می کنید تا گوشی سازگار خود را آزاد کنید.

آیا این بروزرسانی را انجام دادید. هرگونه خطایی را که هنگام تلاش برای فرار از زندان دارید مرتفع کنید؟ در نظرات بحث کنید.