فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Checkra1n jailbreak

خرید اشتراک kerio

Checkra1n ، اولین نسخه آزمایشی iOS 13 جهان منتشر شد


 Checkra1n فرار از زندان

اولین نسخه عمومی checkra1n ، ابزاری با فرار از زندان با استفاده از checkm8 بهره برداری است. این ابزار هنوز هم بسیار در حال توسعه است و برچسب بتا را نشان می دهد که کمی ناپایدار است و هنوز چند اشکال دراز وجود دارد. در حال حاضر ، این ابزار فقط برای macOS در دسترس است و هیچ سخنی درباره انتشار نسخه Windows وجود ندارد. این ابزار از iPhone و iPad تا iPhone X پشتیبانی می کند. با این حال ، بتا فعلی (v0.9) فاقد پشتیبانی از iPad Air 2 ، نسل 5 است. آی پد و آیپد پرو 1 Gen. سازگاری با iPhone 5s ، iPhone mini 2 ، iPad mini 3 و iPad Air نیز در مراحل آزمایشی است.

Checkra1in از نسخه های iOS و iPadOS با شروع فرار از iOS 12.3 تا iOS 13.2.2 پشتیبانی می کند. آخرین نسخه عمومی iOS 13. این همچنین اولین ابزار فرار از زندان است که می تواند با iOS 13. سازگار باشد.

Checkra1n در حال حاضر تنها با مدیر بسته Cydia سازگار است ، اگرچه این تیم در حال اضافه کردن پشتیبانی برای سایر مدیران بسته است. نکته خوب این است که هر وقت پشتیبانی پشتیبانی می کند ، نیازی به بروزرسانی checkra1n نیست. می توانید با ضربه زدن به لینک بارگیری زیر ، ابزار checkra1n jailbreak for macOS را بارگیری کنید.

➤ بارگیری

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->