فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

CFO اپل پیشنهاد می کند iPad Pro در سال 2019 دوباره تجدید نشود

خرید اشتراک kerio

CFO اپل پیشنهاد می کند iPad Pro در سال 2019 دوباره تجدید نشود

مدیر ارشد مالی اپل ، لوکا ماستری سرنخی را ارائه داده است که نشان می دهد iPad Pro در سال 2019 قابل تجدید نیست.امروز بعد از ظهر صحبت از درآمد اپل ، ماستری گفت که راهنمایی درآمد اپل برای سه ماهه تعطیلات این واقعیت را تشکیل می دهد که iPad Pro دارای یک زمان بندی مختلف راه اندازی سالانه است. ربع تعطیلات اپل از اواخر ماه سپتامبر تا پایان دسامبر اجرا می شود.

به عبارت دیگر ، در حالی که اپل در اکتبر سال 2018 ترکیب iPad Pro خود را تجدید کرد ، ماستری پیشنهاد می کند تا حداقل سال 2020 برنامه جدیدی برای iPad Pro وجود نداشته باشد و اپل آن تصمیم را در راهنمایی خود قرار داده است.

در حالی که چندین گزارش حاکی از آن بود که اپل در ماه اکتبر قصد دارد iPad Pro را تازه کند ، اما تنها یک روز کامل در ماه باقی مانده است. یک گزارش ادعا می کند که iPad Pro در مارس 2020 ، یک ماه مشترک برای یک رویداد اپل ، به روز خواهد شد و این بازه زمانی با توجه به نظرات مائستری ، به احتمال زیاد به دنبال خواهد بود.

انتظار می رود که مدل های بعدی iPad Pro دارای حسگر سه بعدی اضافه شده به سیستم دوربین جلویی باشند ، که می تواند به سه لنز مانند مدل های iPhone 11 Pro گسترش یابد. با توجه به گمانه زنی ، iPad Pro همچنین می تواند مدل های آیفون 12 را به 5G برساند ، مطابق با iPad که از LTE پشتیبانی می کند قبل از آیفون در سال 2012.

مارس 2020 با توجه به اینکه iPad Pro 12.9 اینچی به طور متوسط ​​هر 18 ماه یک بار تجدید می شود ، معقول است. تازه کردن این پاییز فقط 12 ماه پس از تازه کردن اکتبر 2018 می بود. اما ، هیچ چیز مشخص نیست.

.