فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

AT&T 60 میلیون دلار برای فروش مشتریان "داده نامحدود" جریمه شد ، باید بازپرداخت بازپرداخت کنند

خرید اشتراک kerio

AT&T 60 میلیون دلار برای فروش مشتریان "داده نامحدود" جریمه شد ، باید بازپرداخت بازپرداخت کنند


AT&T موافقت کرده است 60 میلیون دلار به کمیسیون تجارت فدرال بپردازد تا پرونده ای را حل کند که در آن مشتریان را در مورد برنامه های داده نامحدود خود گمراه کند.

یک برنامه "داده نامحدود" باید دقیقاً به همین معنا باشد – داده نامحدود ، بدون هیچ گونه کلاهبرداری. با این حال ، AT&T پس از عبور از آستانه مشخصی ، سرعت مشتریان خود را به 128kbps رساند. بسته به نوع برنامه ای که مشترک در آن بودید ، حد یا 3 گیگابایت یا 5 گیگابایت بود. این شرکت هواپیمایی از سال 2011 شروع به پرتاب کردن مشتریان نامحدود خود کرد که سرانجام FTC را به شکایت AT&T در سال 2014 سوق داد. AT&T تمام تلاش خود را کرد تا این پرونده را تا حد ممکن بکشاند اما سرانجام ، حکم دادگاه به نفع FTC آن را ناتوان کرد.

اندرو اسمیت ، مدیر دفتر حمایت از مصرف کنندگان FTC گفت: "AT&T داده های نامحدود و بدون صلاحیت را قول داده و نتوانسته است آن وعده را عملی کند." "اگرچه به نظر می رسد واضح است ، اما تکرار می شود که ارائه دهندگان اینترنت باید در مورد هرگونه محدودیت در سرعت یا میزان داده وعده داده شده به مردم بگویند."

60 میلیون دلار که AT&T به FTC پرداخت می کند ، برای ارائه بازپرداخت جزئی به مشتریان آسیب دیده استفاده می شود. که قبل از سال 2011 برای یک برنامه داده نامحدود ثبت نام کرده اند. مشتریان متضرر به طور خودکار از AT&T بازپرداخت دریافت می کنند و نیازی به ارائه درخواست برای همین نیست. این مرکز در AT&T است تا طی 30 روز از زمان تصمیم دادگاه ، کلیه مشتریان آسیب دیده را شناسایی و در مدت 90 روز چک بازپرداخت را به آنها بدهد. هر پول باقیمانده پس از آن به FTC تحویل داده می شود.

علاوه بر این ، این حکم همچنین AT&T را از بازاریابی هر طرحی صرفاً بر اساس سرعت یا کلاه اطلاعات خود باز می دارد ، بدون آنکه هیچ گونه محدودیت های آن را برجسته کند.

مشتریان در یک برنامه داده نامحدود ، گرچه اکنون ادعا می کند این کار را فقط در صورت وجود تراکم شبکه انجام می دهد.

[Via FTC]

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->