فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Apple TV + 4K کیفیت پخش بهتر از Netflix

خرید اشتراک kerio

Apple TV + 4K کیفیت پخش بهتر از Netflix


اپل تی وی + ممکن است دارای یک کتابخانه با محتوای چشمگیر نباشد ، اما این یک مزیت بزرگ نسبت به رقابت خود دارد: بالاترین کیفیت پخش 4K را ارائه می دهد. در آزمایشی که توسط Ramus Larsen از flatpanelshd ​​انجام شده ، کیفیت پخش 4K اپل تی وی + بالاتر از اکثر فیلم های iTunes بود.

سرویس پخش از بیت متغیر استفاده می کند ، بنابراین بسته به اتصال به اینترنت و سرعت ، میزان بیت متفاوت خواهد بود با این حال ، در طول آزمایش ، "مشاهده" به بالاترین میزان قیر 29 مگابیت در ثانیه با قله 41Mb / s رسید. "ملکه فیل" به طور متوسط ​​در حدود 26 مگابایت در ثانیه بود. میزان قیر صوتی نیز در 386Kb / s نسبتاً زیاد بود. این بدون Dolby Atmos بود و در صورت اتصال به سیستم صوتی Atmos ، میزان بیت بالاتر خواهد بود.

کیفیت پخش اپل TV + تقریباً نیمی از فیلمی است که بر روی دیسک Blu-ray UHD و 1.5x-2x از HD نوشته شده است. دیسک بلو ری. برای مقایسه ، جریانهای Netflix دارای میزان ضریب جریان 15Mb / s هستند ، اگرچه این سرویس توصیه می کند که یک اتصال 25Mbps داشته باشید.

پخش با کیفیت بالا به این معنی است که اگر تنظیمات مناسب داشته باشید ، می توانید از اپل تی وی + لذت ببرید. بدون هیچ گونه سازش. با این حال ، اگر اتصال پهنای باند شما دارای یک کلاه داده است ، به احتمال زیاد هنگام تماشای محتوا در Apple TV + از آن عبور خواهید کرد. با افزایش محبوبیت سرویس پخش ، اپل می تواند در نهایت اضافه کردن یک حالت داده کم به این سرویس یا به کاربران پیشنهاد دهد که بطور خودکار کیفیت جریان را افزایش یا کاهش دهند.

[Via Flatpanelshd]

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->