فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Apple TV + بالاترین کیفیت جریان 4K را ارائه می دهد و میانگین آن حداکثر 29 مگابیت در ثانیه است

خرید اشتراک kerio

Apple TV + بالاترین کیفیت جریان 4K را ارائه می دهد و میانگین آن حداکثر 29 مگابیت در ثانیه است

براساس آزمایشاتی که توسط بنیانگذار FlatpanelsHD ، راسموس لارسن انجام شده ، اپل تی وی + بالاترین کیفیت پخش 4K را دارد که توسط یک سرویس پخش پشتیبانی می کند و از 4K پشتیبانی می کند.

لارسن می گوید که تلویزیون اپل + از 4 فیلم با کیفیت بالاتر از اکثر فیلم های iTunes استفاده می کند ، بر اساس میانگین بیت متغیر بکار رفته در این سرویس."ببینید" بالاترین میزان بیت تلویزیون آنتن را نشان داد + که نمایش میانگین فیلمبرداری 29 مگابیت در ثانیه و اوج 41 مگابیت در ثانیه بود.

"ملکه فیل" به طور متوسط ​​در حدود 26 مگابایت در ثانیه برای میزان بیت فیلمبرداری فیلمبرداری کرد ، و محتوای دیگر ، مانند "Snoopy in Space" نیز به خوبی اجرا شد.

به گفته لارسن ، تلویزیون اپل + بیت ویدئویی یک دیسک HD Blu-ray معمولی و حدود نیمی از یک دیسک معمولی Blu-ray UHD معمولی 1.5 تا 2 برابر را ارائه می دهد.

به طور مقایسه ای ، به نظر می رسد میزان بیت 4K Netflix در حدود 16 مگابایت در ثانیه به حداکثر می رسد ، اگرچه Netflix برای جریان 4K نیاز به اتصال 25Mb / s دارد.

.