فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

AirPods Pro vs Powerbeats Pro

خرید اشتراک kerio

AirPods Pro vs Powerbeats Pro

اپل در اواخر اکتبر سال 2019 ما را با یک نسخه به روز شده از AirPods به نام AirPods Pro شگفت زده کرد ، که دارای ویژگی لغو فعال صدا ، کیفیت صدای برتر و طراحی کاملاً جدید است.

هدفون های اپل'sAAirPods Pro دومین هدفون برای نمایش moniker "Pro" است ، به دنبال گوش های Powerbeats Pro با نام تجاری Beats که اپل در آوریل 2019 به بازار عرضه کرده است. در این راهنما بیش از همه تفاوت های theAirPods Pro و Powerbeats Pro.

برای فیلم های بیشتر در کانال YouTube MacRumors عضو شوید. [19659003]AirPods Pro در مقابل PowerBeats Pro Design

TheAirPods Pro برای استفاده های گاه به گاه طراحی شده است ، در حالی که ThePowerbeats Pro به طور خاص برای افرادی که از آنها استفاده می کنند طراحی شده است. تمریناتی مانند دویدن ، دوچرخه سواری و سفر به سالن بدنسازی.

طراحی عاقلانه ، theAirPods Pro به نظر می رسد شبیه به "AirPods" 2 اما دارای ساقه ای بسیار کوتاه تر و طراحی بدنه درهم ریخته شده است که شامل نکات گوش سیلیکونی قابل انعطاف است ، اولین بار برای خطAirPodsِ. نوک گوش سیلیکونی درست روی پایه های «AirPods Pro» قرار می گیرد و باعث می شود یک راحتی راحت و فناوری لغو صدای فعال وجود داشته باشد.اپل نکات سیلیکونی TheAirPods Pro را برای اطمینان از وجود راحت در بیشتر گوش ها طراحی کرد ، با این طراحی که به منظور مطابقت با خطوط هر گوش فردی برای یک مهر و موم برتر است.

آیرپدز Pro نیز با آن چیزی که اپل آن را "سیستم تهویه نوآورانه" می نامد طراحی شده است که به معنای برابر کردن فشار در گوش است تا به حداقل برسد ناراحتی های رایج در سایر طرح های گوش.اپل می گوید: AirPods Pro باعث می شود احساس کنید چیزی در گوش شما وجود ندارد ، و در آزمایش ، ما متوجه شده ایم که AirPods Pro راحت تر از thePowerbeats Pro به خصوص در طولانی مدت استفاده راحت تر است.

ThePowerbeats Pro- همچنین از نکات گوش سیلیکونی بسیار شبیه به "AirPods Pro "استفاده می کند ، اما آنها برای تناسب اندام طراحی شده اند ، همچنین شامل گوشواره هایی است که بر روی گوش ها قرار می گیرد تا در جای خود ایمن شود.
[19659006]Powerbeats Pro با چهار اندازه نوک ، به جای سه ارائه می شود ، و همچنین مناسب برای هر کاربر را ارائه می دهد. به نظر می رسد که Power Power Pro (Pro Power Beats) در حین فعالیت شدید باید در گوش ها بماند و اپل می گوید بیش از 20 طرح را قبل از تنظیم طرح فعلی که متناسب با بیشتر افراد است آزمایش کرده است.] AirPods Pro و و PowerPets Pro هر دو در موارد شارژ هستند. پرونده شارژر AirPods Pro بزرگتر از مورد شارژ برای "AirPods" 2 است ، اما هنوز هم بسیار کوچکتر از مورد برای "Powerbeats Pro "است که بسیار زیاد است.مورد به سبک صدف های ThePowerbeats Pro خیلی بزرگتر است زیرا مجبور است گوشواره ها را در خود جای دهد ، و این تقریباً قابل جابجایی نیست. مورد آیرپدز Pro راحت در جیب جا می گیرد.

لغو سر و صدا فعال

یکی از ویژگی های مهم برنامه AirPods Pro ، لغو فعال نویز (ANC) است و این اولین بار است که اپل فناوری ANC را در گوشواره ها ساخته است. این ویژگی قبلاً در هدفون های Beats بدون گوش مورد استفاده قرار گرفته است ، اما نه هدفون ، از جمله "Power Power" (Pro Power Beats Pro).

ThePowerbeats Pro نكات گوش سيليكون را دارد و ويژگي هاي جداسازي صوت را ارائه مي دهد ، اما جداسازي صوت هيچ جا نزديك به اندازه كنترل نویز فعال نيست.ANC از دو میکروفون و الگوریتم های نرم افزاری اپل برای تطبیق صدا با گوش هر کاربر استفاده می کند. یک میکروفون به صورت بیرونی طراحی شده و برای ردیابی صدای خارجی طراحی شده است تا اجازه دهد AirPods Pro بتواند نویز محیطی را آنالیز و لغو کند ، در حالی که یک میکروفون رو به جلو برای تلفن های موبایل گوش به گوش می دهد تا صدای نویز را تنظیم کند.

آیرپدز Pro با لغو صدای فعال می تواند صدای بسیار بیشتری را از "Power Power" Pro با عایق صوتی ساده غرق کند.

آیرپدز Pro همچنین دارای یک حالت شفافیت است که برای ترساندن الگوریتم های لغو فعال نویز فعال طراحی شده است تا بتوانید آنچه را که در اطراف شما اتفاق می افتد ، بشنوید ، برای موقعیت هایی مانند رفت و آمد ، گوش دادن به ترافیک و موارد دیگر مفید است.

هیچ ویژگی PowerPats Pro برای فیلتر در سر و صداهای محیط وجود ندارد ، چیزی که باید از آن آگاه باشید زیرا "Power Pro" می تواند صدای بیرونی را غرق کند و حجم آن به اندازه کافی بالا باشد.

تفاوت های صوتی

اپل هنگام اعلام thePowerbeats Pro ، گفت این صدا تمرکز دارد. ThePowerbeats Pro برای ارائه صوتی قدرتمند و متعادل با تولید مثل صدای خالص ، وضوح بیشتر و بهبود دامنه دینامیکی طراحی شده است.صدای فوق العاده نیز نقطه فروش TheAirPods Pro است و The AirPods Pro از ویژگی EQ Adaptive EQ برخوردار است.

سازگار با EQ ، فرکانس های کم و متوسط ​​موسیقی را که به شکل گوش هر شخص پخش می شود ، تنظیم می کند زیرا اپل می گوید تجربه گوش دادن غنی و همهجانبه است.TheAirPods Pro دارای یک تقویت کننده با برد پویا و سفارشی برای تولید صدای خالص و شفاف است ، همراه با یک درایور بلندگو با اعوجاج کم با گشت زنی سفارشی که کیفیت صدا را بهینه می کند و سر و صداهای پس زمینه را حذف می کند.

در آزمایش ما ، تفاوت معنی داری در کیفیت صدا بین "PowerPats Pro" و "AirPods Pro" پیدا نکردیم ، زیرا هر دو صدا بسیار خوبی دارند. ThePowerbeats Pro کمی گرمتر و کمی بیشتر باس و سنگین است در حالی که "AIRPods Pro" در گوش ما بی صدا تر است.

] AirPods Pro دارای باس های کمتری است ، اما مشخصات صدا اجازه می دهد تا همه سازها به طور واضح و مشخص شنیده شوند.

دکمه های فیزیکی

TheAirPods Pro دارای یک سنسور نیرو در ساقه است ، یک روش کنترلی که در مقایسه با "Power Pro" و "AirPods" 2 بی نظیر است.سنسور Force از حرکات مبتنی بر مطبوعات پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید یک بار فشار دهید تا موسیقی پخش شود یا مکث کند ، دو بار فشار دهید تا در یک آهنگ بپیوندید ، سه بار فشار دهید تا به عقب بروید ، یا فشار دهید و نگه دارید تا بین نویز فعال کنسل شود و حالت شفافیت.ThePowerbeats Pro کاملاً بزرگتر از theAirPods Pro است و به این ترتیب فضای دکمه های فیزیکی را دارند. دکمه هایی برای تنظیم صدا ، تغییر آهنگ آهنگ و پذیرش یا رد تماس ورودی وجود دارد.

TheAirPods Pro هیچ گزینه ای در دستگاه برای تنظیم صدا ندارد و این کاری است که باید با استفاده از یک دستگاه متصل انجام شود.

مقاومت در برابر آب

]AirPods Pro و و PowerPets Pro هر دو دارای مقاومت در برابر آب IPX4 هستند ، به این معنی که آنها می توانند از هر جهت آب را در مقابل محفظه نگه دارند ، اما اگر در آب غوطه ور شوند می توانند از بین بروند.

با درجه مقاومت در برابر آب IPX4 ، theAirPods Pro و thePowerbeats Pro می توانند در معرض عرق بمانند ، اما از باران ، استخرها و رطوبت بیش از حد باید جلوگیری شود.

ضمانت نامه های اپل آسیب آب یا عرق را پوشش نمی دهد ، چیزی که باید از آن آگاه شوید.
[19659012]Powerbeats Pro- Colours در مقابل رنگ های ProPods رنگ های

علیرغم شایعاتی كه حاكی از آن است كه AirPods Pro به چندین رنگ می رسد ، اپل فقط آنها را به رنگ سفید منتشر كرد.نیرنگ های طرفدار Pro در این قسمت های سیاه ، عاج (سایه سفید رنگ) ، نیروی دریایی و ماس (سبز زیتونی) هستند. همچنین می توان از موارد AirPods Pro با استفاده از یک شارژ سفید در حالیکه مدل های All PowerPets Pro با یک شارژ سیاه استفاده می کنند.

اختلاف قیمت

] PowerPats Pro با قیمت 249 دلار ، مانند AreirPods Pro] وجود دارد ، اما شما اغلب می توانید معاملات را پیدا کنید که قیمت های PowerPets Pro را با 50 دلار کاهش می دهد.

پردازنده ، سنسورها ، و پشتیبانی پشتیبانی از [Sirri]

] AirPods Pro و و PowerPets Pro هر دو از تراشه H1 اپل استفاده می کنند ، راه اندازی ساده ، تعویض سریع بین دستگاه ها ، تأخیر کم و پشتیبانی هندزفری "Hey" را پشتیبانی می کنند.] PowerPats Pro- و-AirPods Pro دارای همه سنسورها و ویژگی های یکسان با تراشه H1 هستند ، از جمله تشخیص گوش که موسیقی را به طور مناسب بر اساس موقعیت پخش می کند / متوقف می کند.تراشه H1 در theAirPods Pro از طراحی منحصر به فردی برخوردار است زیرا به دلیل طراحی آن می توانست به شکل گوشواره AirPods Pro باشد ، با طرح ترسیم ترتیب داخلی آن به جای روش دیگر.

مکالمات تلفنی

] AirPods Pro دارای یک میکروفون شتاب دهنده تشخیص صدا و میکروفون های تابشی هستند که برای فیلتر کردن نویز در هنگام برقراری تماس تلفنی یا درخواست سیری ، طراحی شده اند و همچنین Power Beats Pro نیز دارای ویژگی مشابهی هستند.

هر دو هدفون دارای میكروفن هایی با تابش دوتایی هستند كه میكروفن های موجود در "PowerPats Pro" در هر طرف قرار گرفته اند تا بتوانند فقدان ساقه ای مانند "AirPods Pro" را جبران كنند.

تماس با طرفداران ProP وPowerbeats Pro واضح ، واضح است و تفاوت کمی بین آنها وجود دارد.

عمر باتری

طول عمر باتری منطقه اصلی است که ThePowerbeats Pro دارای حاشیه قابل توجهی نسبت به AirPods Pro است.

هر کدام از گوشواره های Pro ProPowerbe نه ساعت گوش دادن ، چهار ساعت و نیم کامل بیشتر از وعده های AirPods Pro را ارائه می دهند.

] AirPods Pro هنگام روشن شدن فعال نویز ، یا 5 ساعت عمر باتری هنگام خاموش شدن ، 4.5 ساعت عمر باتری را ارائه می دهد.

هر دو theAirPods Pro و the PowerPets Pro دارای موارد باتری هستند که عمر باتری را به بیش از 24 ساعت می رساند ، اما می توانید مدت زمان گوش دادن را طولانی تر کنید.

Live Listen

] PowerPats Pro ها وآراد هواپد ها Pro هر دو از ویژگی Live List برای استفاده از گوشواره ها به عنوان میکروفن جهت پشتیبانی می کنند.

شارژ

شارژ بی سیم TheAirPods Pro و theAirPods Pro را می توان با استفاده از کابل USB-C به Lightning یا یک شارژر بی سیم مبتنی بر Qi شارژ کرد.پرونده ThePowerbeats Pro از شارژ بی سیم مبتنی بر Qi پشتیبانی نمی کند و باید با یک کابل لایتنینگ شارژ شود.

ThePowerbeats Pro دارای ویژگی Fast Fuel است که می تواند 1.5 ساعت پخش موسیقی را پس از 5 دقیقه شارژ و 4.5 ساعت پخش بعد از 15 دقیقه شارژ اضافه کند.

TheAirPods Pro همچنین دارای ویژگی شارژ سریع است که پس از مدت زمان شارژ به مدت پنج دقیقه حدود یک ساعت گوش دادن یا صحبت کردن را ارائه می دهد.

نمودار مقایس

در اینجا یک نمودار مقایسه ای در یک نگاه قرار داده شده است که یک مرور اجمالی از تفاوت های بین TheAirPodsِ نرم افزار و ThePowerbeats Pro را می دهد.


Bottom Line

با همان 249 دلار قیمت همان ، TheAirPods Pro به دلیل ویژگی فعال نویز فعال ، نسبت به thePowerbeats Pro برتر است.

برای استفاده های روزمره و روزمره ، "AirPods Pro" از "PowerPats Pro" استفاده کنید ، اما برای ورزشکاران و کسانی که به تناسب ایمن گوش ها و عمر باتری بسیار طولانی تر احتیاج دارند ، می توان از آن استفاده کرد.

متناسب بودن ذهنی است ، بنابراین ممکن است برخی افراد تناسب اندام های PowerPats را نسبت به TheAirPods Pro ترجیح دهند یا ممکن است به لغو فعال نویز اهمیتی ندهند.

TheAirPods Pro برای حمل و ارائه شارژ بی سیم کوچکتر و مناسب تر است ، در حالی که "Power Pro" دارای رنگ های بیشتری است.

انتخاب بین irAirPods Pro و و PowerPets Pro در نهایت به تناسب مورد نظر شما و مجموعه ای از ویژگی های مورد نظر شما می رسد.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در مورد PowerPets Pro ، لطفاً راهنمای کامل Powerbeats Pro ما را بررسی کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AirPods Pro ، حتماً جمع بندی AirPods Pro ما را بررسی کنید.

ما همچنین مقایسه ای بین AirPods و AirPods Pro و Powerbeats Pro و AirPods داریم.

بازخورد راهنمای

آیا در موردAirPods Pro یا یا PowerPats Pro آیا سؤال دارید یا می خواهید بازخورد خود را در این راهنما ارائه دهید؟ برای ما ایمیل بفرستید.

.