فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

AirPods vs AirPods Pro Comparison

خرید اشتراک kerio

AirPods Pro vs AirPods: تفاوت چیست

 AirPods vs AirPods Pro مقایسه

اپل امروز AirPods Pro جدید را با لغو صدای فعال ، طراحی جدید و موارد دیگر اعلام کرد. AirPods Pro همانطور که قیمت خرده فروشی بالاتر آن را نشان می دهد ، به سمت فروشندگان متمرکز شده است. AirPods Pro با AirPods معمولی اپل که تازه در اوایل سال جاری تجدید شده است ، چگونه مقایسه می شود؟ در این مقایسه اطلاعات کسب کنید.

AirPods Pro از چندین روش متفاوت با AirPods معمولی است زیرا سابق کیفیت صدای بهتر ، طراحی جدید برتر ، لغو فعال سر و صدا و موارد دیگر را ارائه می دهد. آنها دارای همان هسته – تراشه H1 اپل هستند و از باتری مشابهی نیز برخوردار هستند ، اما AirPods Pro با ارائه ویژگی های بیشتر به نام حرفه ای خود زندگی می کند.

AirPods Pro vs AirPods: تفاوت چیست

New Water -Resistant Design

AirPods Pro طرحی شبیه به AirPods دارد اما با پیشرفت های بسیاری وجود دارد که باعث می شود به راحتی از دومی قابل تشخیص باشد. در مقایسه با AirPods ، Pro دارای طراحی داخلی است به این معنی که در گوش شما ایمن و محکم قرار می گیرد. همچنین با سه نکته مختلف گوش سیلیکون برای تناسب بهتر. بسیاری از کاربران AirPods از تناسب آن راضی نیستند و AirPods Pro به دنبال حل این مسائل است.

با وجود بسته بندی در سخت افزارهای بسیاری ، هر واحد AirPods Pro تنها 5.4 گرم وزن دارد – 1.4 گرم بیشتر از آنچه که یک واحد AirPods دارد.

طراحی داخلی AirPods Pro بدین معنی است که آن را به طور انفعالی نیز سر و صدا می کند که به طور خودکار باعث می شود صدای آن بهتر از AirPods موجود باشد.

یک مزیت اصلی که AirPods Pro نسبت به AirPods دارد این است که دارای رتبه IPX4 است. این عرق و ضد آب است. این یک مسئله بزرگ است زیرا AirPods فاقد هر نوع امتیاز IP است و در برابر عرق مقاوم نیست. این بدان معنی بود که شخص نمی توانست هنگام کار کردن آنها را بپوشد یا سفر در دوش کافی بود تا هدفون را به خوبی بکشد. صدور گواهینامه IPX4 از AirPods Pro بدین معنی است که شخص می تواند بدون هیچ مشکلی آن را بپوشد.

یکی دیگر از جنبه های منحصر به فرد طراحی AirPods Pro این است که دارای دریچه های هوایی است که به برابری فشار می کند. اپل می گوید این امر باعث می شود که پوشنده احساس کند که چیزی در گوش آنها وجود ندارد.

کیفیت بهتر صدا

علیرغم محبوبیت ، AirPods هرگز به دلیل کیفیت صدای آنها شناخته نمی شدند. همه آنها در مورد راحتی که ارائه می دادند و در مورد کیفیت صدا کمتر بودند. با وجود AirPods Pro ، اپل نیز روی کیفیت صدا متمرکز شده است.

هدفون های بی سیم از یک درایور بلندگو سفارشی مخصوص گشت و گذار برای ارائه باس قدرتمند برخوردار هستند. این توسط یک تقویت کننده با برد پویا بالا تکمیل می شود که صدای شفاف و تقویت کننده ای را تولید می کند که درایور بلندگو را قدرت می دهد و در کنار هم با تراشه H1 برای کنترل صدا کار می کند.

همچنین EQ Adaptive EQ نیز وجود دارد که آهنگ های موسیقی را بطور خودکار تنظیم می کند. به هر شکل گوش شما.

تمام این موارد از تراشه H1 10 هسته ای اپل پشتیبانی می شود. به غیر از ارائه قابلیت های همیشه روشن "سلام سیری" ، همچنین دارای تأخیر پایین ، کیفیت صدای برتر و موارد دیگر است. درست در هسته AirPods Pro قرار دارد و آن را بهتر از رقابت می کند.

در حالی که تراشه H1 نیز در داخل AirPods یافت می شود ، اپل فقط از آن استفاده می کند تا همیشه تأخیر کمتری داشته باشد. و عمر باتری طولانی تر.

لغو نویز فعال

این تنها کیفیت صدا بهتر نیست بلکه AirPods Pro همچنین امکان حذف صوتی فعال را ارائه می دهد – یکی از ویژگی های درخواست شده از صاحبان منظم AirPods. با لغو فعال سر و صدا ، AirPods Pro تمام صداهای محیط را مسدود خواهد کرد تا بتوانید با آرامش به موسیقی گوش دهید. طراحی داخلی AirPods Pro همچنین به معنای آن است که سر و صدای زیادی را به صورت منفعلانه مسدود می کند.

اگر شما شنوایی شنوایی یا کسی هستید که زیاد سفر می کنید ، ویژگی کنسل کردن سر و صدا فعال AirPods Pro خواهد بود.

 AirPods Pro Design

اپل بدون وارد جزئیات ، به تنظیم لغو نویز در AirPods Pro با سرعت 200 بار در ثانیه می بالد. اگر چیزی وجود داشته باشد ، این نشان می دهد که اپل تا چه حد جدی باعث لغو سر و صدا در AirPods Pro شد.

برای اطمینان از آگاهی بهتر از محیط اطراف خود ، اپل همچنین یک حالت شفافیت را اضافه کرده است که باعث می شود صدای محیط داخل شود. این مفید خواهد بود. شما در خیابان قدم می زنید یا ترانزیت عمومی را انجام داده اید.

سنسور نیرو

در AirPods معمولی ، می توانید آهنگ های موسیقی ، پاسخ / قطع تماس تلفنی را با استفاده از حرکات مختلف و موارد دیگر تغییر دهید. AirPods Pro دارای سنسور نیرو در پایین است که برای انجام این کارها استفاده می شود. شما یکبار سنسور نیرو را فشار می دهید تا به یک تلفن پاسخ دهید و موسیقی را پخش یا مکث کنید. دو بار آن را فشار دهید تا یک آهنگ موسیقی به جلو بروید ، سه بار برای پرش به عقب ، فشار دهید و نگه دارید تا بین حالت خاموش کردن صدا و حالت شفافیت و حالت دیگر جابجا شوید.

عمر باتری

از نظر عمر باتری ، AirPods و AirPods Pro تقریباً در یک قایق قرار دارند. هر دو تا 5 ساعت زمان گوش دادن را با یک بار هزینه ارائه می دهند. با این حال ، در AirPods Pro ، با فعال شدن نویز فعال ، عمر باتری با اندکی فعال مواجه می شود. مدت زمان گوش دادن به 4.5 ساعت می رسد در حالی که زمان مکالمه در حدود 3.5 ساعت است.

با وجود این که شارژ آن شامل می شود ، هر دو AirPods و AirPods Pro می توانند تا 24 ساعت دوام داشته باشند.

AirPods معمولی 3 مورد اضافی را ارائه می دهد. ساعت گوش دادن پس از مدت زمان شارژ به مدت 15 دقیقه در حالی که AirPods Pro بعد از 5 دقیقه شارژ ، 1 ساعت زمان گوش دادن اضافی را ارائه می دهد.

یکی از مزایای ارائه شده توسط AirPods Pro این است که کیس شارژ از پشتیبانی شارژ بی سیم Qi برخوردار است. . این بدان معنی است که شما می توانید پرونده را به راحتی با قرار دادن آن بر روی یک شارژر بی سیم که قبلاً از آن استفاده کرده اید ، برای شارژ کردن آیفون خود شارژ کنید. در حالی که این امر با AirPods معمولی نیز امکان پذیر است ، لازم است یک نسخه 199 دلاری را که با یک مورد شارژ بی سیم در حال شارژ است ، خریداری کند. نسخه معمولی 159 دلاری با یک شارژ بی سیم بدون شارژ همراه است.

اگر در حال حاضر بودجه خود را برای خرید AirPods معمولی با 199 دلار تمدید می کنید ، توصیه من این است که فقط 50 دلار دیگر آن را تمدید کنید و AirPods Pro را بدست آورید. [19659012] Price

شاید به همین دلیل است که بسیاری از افراد کنجکاو می شوند که چگونه AirPods Pro با AirPods متفاوت است.

AirPods معمولی از 159 دلار شروع می شود در حالی که نوع مورد شارژ بی سیم 199 دلار قیمت دارد. AirPods Pro با قیمت 249 دلار بازپرداخت می شود که تقریباً 100 دلار گرانتر از AirPods معمولی است. هرچند با مبلغ 100 دلار دیگر ، دارای طراحی بهتری با مقاومت در برابر آب ، کیفیت صدای برتر و قطع صدا فعال است. این ویژگی ها به طور ترکیبی تأثیر زیادی بر روی تجربه کلی کاربر دارند.

بسیاری از هدفون های دیگر نیز وجود دارند که تقریباً مشابه AirPods Pro قیمت دارند و یک مجموعه ویژگی مشابه را نیز بسته بندی می کنند. با این حال ، هیچ یک از آنها به راحتی با آیفون یا مک کار نمی کنند همانطور که AirPods Pro انجام می دهد. اگر شما یک جوانی هستید که به دنبال بهترین گوشواره های بی سیم برای آیفون خود هستید ، AirPods Pro به نظر من یک مغز متفکر است. اگر بودجه زیادی دارید و واقعاً به کیفیت صدا اهمیت زیادی نمی دهید ، AirPods معمولی خوب خواهد بود.


فکر شما در مورد AirPods Pro چیست؟ آیا در حال حاضر به دنبال ارتقاء آن از AirPods معمولی خود هستید؟ نظر خود را رها کنید و در مورد آن به ما اطلاع دهید!

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->