فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

AirPods Pro شخصی سازی را از ColorWare با 389 دلار شروع می کند

خرید اشتراک kerio

AirPods Pro شخصی سازی را از ColorWare با 389 دلار شروع می کند

AirPods Pro جدیدترین نسخه از هدفون های بی سیم واقعی اپل است ، اما برای هرکسی که ممکن است امیدوار باشد در رنگ دیگری به غیر از رنگ سفید در دسترس باشد ، متاسفانه چنین نبود. [19659002] اما این جایی است که ColorWare وارد بازار می شود ، شرکتی که طی سال ها با ارائه گزینه های منحصر به فرد سفارشی سازی رنگ یا طیف وسیعی از محصولات ، نام خود را ایجاد کرده است. از جمله AirPods. و اکنون AirPods Pro. و همانطور که برای ColorWare دوره مشابه است ، گزینه های رنگی متنوعی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید ، از جمله فلز. و نکته مهمتر اینکه ، می توانید برای هر AirPod Pro به طور جداگانه یک رنگ متفاوت انتخاب کنید.

گزینه ها شامل سیاه ، آبی ، زرد ، بنفش ، قرمز ، طلا ، آب و بسیاری دیگر به همراه انواع فلزی است. اگر گزینه رنگ سفارشی را می خواهید ، حتی می توانید رنگ دیگری را برای مورد شارژ بی سیم خود انتخاب کنید.

قیمت گذاری با 389 دلار شروع می شود – 139 دلار افزایش قیمت قیمت 250 دلار سهام و این تنها در صورت رنگ آمیزی دو AirPods Pro است. اگر تصمیم دارید که به یک مورد شارژ بی سیم ، یک درمان رنگی نیز بدهید ، باید بیش از 50 دلار چنگال بزنید ، قیمت کل را به 439 دلار برساند.

قطعاً ارزان نیست ، اما ColorWare محصولات برجسته ای دارد. اگر تصمیم دارید که این مسیر را طی کنید باید بین دو تا سه هفته برای تحویل صبر کنید ، بنابراین این را در خاطر داشته باشید.

همانطور که در بالا اشاره کردم ، شایعه ای وجود داشت که قبل از رسمی شدن AirPods Pro خراب شد. اپل قصد داشت هدفون های جدید و بی سیم جدید را در هشت رنگ مختلف از جمله Midnight Green راه اندازی کند. اما این اتفاق نیفتاد.

شاید یک روز باشد.

فکر می کنید AirPods Pro را با رنگ ColorWare به دست آورید؟