فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Track Lost AirPods Pro

خرید اشتراک kerio

AirPods با کیف شارژ بی سیم با تخفیف 151 دلار ، AirPods Pro با قیمت 219 دلار

 Track Lost AirPods Pro

نسل دوم AirPods با کیف شارژ بی سیم با قیمت 199 دلار به بازار عرضه شد. و آنها معمولاً در MSRP خود به فروش می رسند. امروز اما می توانید AirPods را با کیف شارژ بی سیم فقط با پرداخت 151 دلار تهیه کنید.

آمازون 48 دلار تخفیف در AirPods با کیف شارژ بی سیم ارائه می دهد و قیمت آن را از 199 دلار به 151 دلار می رساند. این بهترین معامله ای است که تاکنون در AirPods با کیف شارژ بی سیم مشاهده کرده ایم. آمازون اشاره ای به زمان پایان این معامله نکرده است. بنابراین ، آن را بگیرید در حالی که می توانید.

al معامله [Amazon] | AirPods با کیف شارژ بی سیم

اگر در حال حاضر AirPods با یک کیف شارژ (غیر بی سیم) دارید و می خواهید به یک کیف شارژ بی سیم ارتقا دهید ، خبرهای خوبی برای شما نیز وجود دارد. آمازون 10 دلار تخفیف در مورد کیف شارژ بی سیم برای AirPods ارائه می دهد و قیمت آن را از 79 دلار به 69 دلار می رساند. این تخفیف ممکن است زیاد به نظر نرسد اما در حال حاضر بهترین تخفیف در بازار است.

➤ معامله [Amazon] | کیف شارژ بی سیم برای AirPods

اگر به شارژ بی سیم اهمیتی نمی دهید و اگر در بازار هستید که AirPod های پایه را با یک کیف شارژ منظم تهیه کنید ، برای شما نیز معامله وجود دارد. AirPods با جعبه شارژ (سیمی) که معمولاً با MSRP 159 دلار آنها به فروش می رسد ، در حال حاضر با تخفیف 30 دلار و فقط 129 دلار در آمازون در دسترس است. این تقریبا 20٪ تخفیف در قیمت عادی درخواست است.

al معامله [Amazon] | AirPods با کیف شارژ (سیم دار)

آخرین اما کمترین نیست ، آمازون AirPods Pro را نیز تخفیف داده است. هدفون های کاملاً بی سیم برتر غول فناوری مستقر در کوپرتینو با قیمت 249 دلار به بازار عرضه شدند و این قیمتی است که معمولاً با آن به فروش می رسند. امروز ، آمازون 30 دلار تخفیف در AirPods Pro ارائه می دهد که قیمت آن را به 219 دلار کاهش می دهد. در AirPods Pro معاملات بهتری انجام شده است اما در حال حاضر این بهترین معامله است.

➤ معامله [Amazon] | AirPods Pro

توجه: ممکن است برای خرید از پیوندهای بالا کمیسیونی بدست آوریم ، که به ما کمک می کند سایت را فعال نگه داریم.

<! – این پست را دوست دارید؟ آن را به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->