فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Blog do iPhone

خرید اشتراک kerio

Affinity Photo iPad App نیمی از قیمت را برای تبلیغ Adobe »وبلاگ آیفون

در ماه نوامبر ، Adobe نسخه ی مورد انتظار iPad Photoshop را منتشر کرد ، که قول می داد تا حرفه ایانی که از تبلت و رایانه استفاده می کنند ، آسانتر شود.

اما بسیاری از آنها شکایت داشتند. محدودیت های عملکرد در این نسخه اول ، زیرا بیش از یک سال توسعه بود. علاوه بر شارژ اشتراک ماهانه برای استفاده ، گزینه های دیگری نیز در App Store وجود دارد که بسیار بیشتر از راه حل Adobe است.

با بهره گیری از موج انتقاد ، برنامه Affinity Photo قیمت خود را به نصف کاهش داد که به تنهایی کمتر از هزینه ماهانه فتوشاپ ساده.
Affinity Photo یک برنامه دستکاری گرافیکی عالی با گزینه های پیشرفته در نسخه iPad در نظر گرفته شده است. با عدم وجود فتوشاپ ، به عنوان یکی از گزینه های مورد علاقه صنعت ، جای خود را در بازار به دست آورد.

در حال حاضر راه حل Adobe بالاخره معرفی شده است ، اما از دو نقطه به سختی مورد اصابت قرار می گیرد: فقدان ویژگی های پیشرفته تر و مدل پرداخت ثابت از طریق اشتراک.

Image © 9to5mac

افراد وابسته به عکس عکس وقت تلف نمی کنند: نصف قیمت برنامه را کاهش می دهد ، که در نتیجه هزینه کمتری از هزینه اشتراک ساده برای Adobe هزینه می شود. در برزیل ، 37.90 دلار هزینه دارد ، در حالی که برنامه iPad Photoshop در هر ماه 40.90 دلار هزینه دارد.

و در وب سایت رقیب ، آنها این موضوع را روشن می کنند: بدون امضا و 50٪ تخفیف. . در حقیقت ، برای دسترسی به برنامه کامل و به روزرسانی های بعدی آن ، فقط باید یک بار پرداخت کنید.

البته برای کسانی که با Adobe کار می کنند و از قبل به بسته های Creative Cloud در سایر سیستم عامل ها دسترسی دارند ، استفاده از Photoshop در iPad رایگان است. اما اگر فقط می خواهید یک ابزار گرافیکی قدرتمند روی رایانه لوحی خود داشته باشید و به دنبال راه حل هستید ، مقادیر ماهانه Adobe در نهایت وزن زیادی را در جیب شما قرار می دهند. برای قیمت یک باره ، معلوم می شود که Affinity بهترین ارزش پول است.

برای کسانی که می خواهند از کاهش قیمت استفاده کنند ، پیوند وابستگی به این است.