فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

6.7 اینچی آیفون 12 سنسور دوربین بزرگتر از آیفون 11 پرو مکس خواهد داشت

خرید اشتراک kerio

6.7 اینچی آیفون 12 سنسور دوربین بزرگتر از آیفون 11 پرو مکس خواهد داشت


مک اتاکارا با گزارشی جدید درباره آیفون های آینده اپل در سال 2020 منتشر شده است که براساس اطلاعات دریافت شده از تهیه کنندگان این شرکت است. این گزارش ضخامت و ابعاد آیفون های آینده را روشن می کند. این ادعا همچنین ادعا می کند که این آیفون های جدید همان "طراحی پوشش" را با سری آیفون 11 دارند.

این گزارش ادعا می کند که هر چهار مدل آیفون دارای نمایشگرهای OLED و Face ID هستند. این چیزی است که گزارش های قبلی ادعا کرده اند از جمله یادداشت سرمایه گذار تحلیلگر مینگ چی کو.

آیفون 5.4 اینچی دارای بلندی است که "در میانه بین آیفون SE و آیفون 8" است. "آیفون 6.1 اینچی 12 این مدل از بلندی بین آیفون 11 و آیفون 11 پرو برخوردار خواهد بود. سرانجام ، مدل آیفون 12 6.7 اینچی کمی بلندتر از آیفون 11 پرو مکس خواهد بود. این نوع آیفون همچنین دارای ضخامت حدود 7.4 میلی متر و ضخامت صفحه نمایش آن تنها 2 میلی متر ضخامت دارد. برای مقایسه ، آیفون 11 پرو حداکثر 8.1 میلی متر ضخامت دارد.

آیفون های 5.4 اینچی و 6.1 اینچی دارای یک سیستم دوربین دوتایی در قسمت عقب مشابه آیفون 11 هستند. آیفون 6.7 اینچی دارای یک سه‌گانه خواهد بود. -Camera سیستم که شامل یک سنسور دوربین بزرگتر است که در آیفون 11 پرو مکس یافت می شود.

در حالی که گزارش امروز ایده ای در مورد اندازه و ابعاد آیفون های 2020 ارائه می دهد ، تنها پس از ارائه این دستگاه ها حس بیشتری پیدا می کنیم. نشت از هر شایعاتی که تاکنون گفته شده ، به نظر می رسد اپل امسال ترکیب آیفون خود را به دو دسته تقسیم می کند. آیفون های 5.4 اینچی و 6.1 اینچی مدل های غیر Pro خواهند بود و دارای سیستم دوربین دوگانه هستند ، در حالی که مدل 6.1 اینچی دوم و آیفون 6.7 اینچی مدل های حرفه ای با سیستم دوربین سه گانه خواهند بود. .

[Via Mac Otakara]

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->