فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

5 پادکست برتر CBT که باید در سال 2019 دنبال کنید (درمان شناختی رفتاری)

خرید اشتراک kerio

5 پادکست برتر CBT که باید در سال 2019 دنبال کنید (درمان شناختی رفتاری)

1. بیایید در مورد CBT صحبت کنیم

 بیایید در مورد CBT صحبت کنیم

درباره Podcast بیایید صحبت کنیم CBT پادکست در مورد درمان شناختی رفتاری است: این چیست ، چه چیزی نیست و چگونه می تواند مفید باشد دکتر لوسی مادوکس با متخصصانی در این زمینه مصاحبه می کند از جمله افرادی که CBT را برای خود تجربه کرده اند. ترکیبی از مصاحبه ها ، افسانه گری و اصطلاحات CBT توضیح داد ، این پادکست قابل دسترسی توسط انجمن روانشناسی درمانی رفتاری و شناختی بریتانیا برای شما آورده شده است.
فرکانس 1 قسمت / ماه
پادکست letstalkaboutcbt.libsyn.com
دنبال کنندگان توییتر 192.9K ⋅ نامزدی اجتماعی 29 ⓘ [DomainAuthority14 ⓘ 19659007] 2. Insomnia Coach Podcast

 Insomnia Coach Podcast

Oregon، United States درباره پادکست به Podcast Coach Coach خوش آمدید! اسم من مارتین رید است. من معتقدم که هیچ کس نیازی به زندگی با بی خوابی مزمن ندارد و تکنیک های درمانی شناختی – رفتاری برای بی خوابی (CBT-I) می تواند به شما کمک کند تا در طول زندگی بهتر از خواب بهتر لذت ببرید. در این پادکست ، من داستانهای موفقیت بی خوابی را برای کمک به ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن از شما برای انجام مراحلی که باعث بهبود خواب شما برای بقیه عمر شما می شود ، به اشتراک می گذارم.
Frequency 1 قسمت / روز
پادکست insomniacoach.com/podcast
دنبال کنندگان توییتر 772 ⋅ اینستاگرام دنبال کنندگان 141 Eng تعامل اجتماعی 16 ⓘ ⋅ [Domain Authority 36] ] ⓘ

3. Ask the Therapist

 Ask the Therapist

Wilmslow، England، United Kingdom درباره پادکست بپرسید از درمانگر پادکست برای همه است که در مورد چگونگی عملکرد ذهن ما ، دنیای سلامت روان و همه چیز درمانی. این میزبان توسط سارا ریس ، یک درمانگر شناختی رفتاری ، پرستار بهداشت روان و نویسنده مجله CBT که بیش از 20 سال تجربه کار در زمینه سلامت روان را دارد. اگر روانشناسی چیز شماست و در مورد نحوه عملکرد ذهن شما و در مورد ایجاد یک ذهنیت تاب آور کنجکاو هستید ، این پادکست برای شماست. شاید شما در حال حاضر در حال درمان هستید یا فقط آن را در نظر گرفته اید؟
Frequency 1 قسمت / ماه
پادکست sarahdrees.co.uk/ask-the-the ..
Twitter دنبال کنندگان 1.3K ⋅ اینستاگرام دنبال کنندگان 923 Eng نامزدی اجتماعی 5 Authority Domain Authority 20

4. زندگی خود را ساده كنید

 زندگی خود را ساده كنید

درباره پادكست به مربی سیمونا ، مربی مجرب زندگی و روابط خود ، نویسنده "درک مردان و زنان" و تمرین درمانی رفتاری شناختی بپیوندید. او با بازگرداندن طرز فکر مغز شما ، روشهای جدیدی را برای ساده سازی زندگی و ایجاد روابط بهتر با دیگران کشف می کند. پادکست روی نکات اندازه نیش ، تکنیک های مربیگری و ابزار CBT برای کند کردن ذهن شما و لذت بردن از تمام زندگی متمرکز شده است.
Frequency 1 قسمت / روز
پادکست coachsimona.com/simplify-you ..
Twitter followers 209 ⋅ Instagram Followers 1.5K Authority Domain Authority 16