فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

5 پادکست برتر پیش دبستانی که باید در سال 2019 دنبال کنید

خرید اشتراک kerio

5 پادکست برتر پیش دبستانی که باید در سال 2019 دنبال کنید

1. پادکست پیش دبستانی

 پادکست پیش دبستانی

تورنتو ، انتاریو ، کانادا درباره پادکست پادکست پیش دبستانی که توسط HiMama برای شما آورده شده است ، سکویی برای یادگیری حرفه ای های پیشرو در اوایل آموزش کودک اگر در یک مهد کودک ، مهد کودک یا مهد کودک کار می کنید ، پادکست پیش دبستانی مشاوره عملی شما را برای مدیریت سازمان ، مرکز یا کلاس درس ، و همچنین محتوا و بینش های فکری در مورد زمینه تحصیل در دوران کودکی به شما ارائه می دهد.
فرکانس 1 قسمت / روز
پادکست blog.himama.com/categ/pod ..
دنبال کنندگان توییتر 4.6K ⋅ Instagram Followers 2K owers Authority Domain 46

] 2. کشف مرکز رشد کودک | پیش دبستانی و ورای آن

 مرکز رشد کودک کشف | پیش دبستانی و فراتر از آن

موریسویل ، کارولینای شمالی ، ایالات متحده درباره پادکست مرکز رشد کودک کشف کشف پادکست را برای شما فراهم می کند تا به بسیاری از رایج ترین و چالش برانگیزترین مسائل پیش دبستانی ها و خانواده ها پاسخ دهید. هدف ما پاسخگویی به سؤالات متداول است كه در سالهای پیش دبستانی بوجود می آیند و نكات و ایده های مفیدی درباره نحوه تعامل با فرزندان پیش دبستانی خود ارائه می دهیم. شما از معلمان ، محققان و دیگر متخصصان دوران کودکی خواهید شنید.
فرکانس 1 قسمت / ماه
پادکست Discoverchilddevelopmentcen ..
دنبال کنندگان توییتر 14 Authority Authority Domain 18

3. چگونه معلمان پیش دبستانی این کار را می کنند

 چگونه معلمان پیش دبستانی این کار را انجام می دهند

نیوجرسی ، ایالات متحده درباره پادکست آیا تعجب نمی کنید که چگونه متخصصان در کار با فراگیران اولیه رفتار کودکان را مرتفع می کنند و به آنها انگیزه دهید تا بهترین خودشان باشند؟ اگر عضو خانواده ، معلم یا هرکسی هستید که بر زندگی فرزندان خردسال تأثیر می گذارد ، به آلیسون کنتوس (معلم اوایل کودکی) و سیندی تربوش (مشاور و نویسنده اوایل دوران کودکی) بپیوندید و هر روز دوشنبه دیگر بدانید که چگونه یک معلم پیش دبستانی و مشاور اولیه کودک آنچه انجام می دهند هر روز!
Frequency 2 قسمت / ماه
پادکست spreaker.com/show/how-presch ..
دنبال کنندگان توییتر 319 ⋅ Instagram Followers 98 Eng Engagement Social 11 Authority Domain Authority 85

4. Peep | دقایقی معنی دار با انجمن وینتونبری

 The Peep | دقایقی معنی دار با انجمن وینتونبری

درباره Podcast Peep یک پادکست برای خانواده ها است که راهنمایی ها و فعالیت های ساده ای را برای پیش دبستانی ها ارائه می دهد. این توسط کادر آموزشی مجرب در مدرسه مغناطیس اوایل دوران کودکی Wintonbury تهیه شده است.
فرکانس 1 قسمت / روز
پادکست buzzsprout.com/227968
Domain Authority 66