فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

5 پادکست اسکیزوفرنی برتر که باید در سال 2019 دنبال کنید

خرید اشتراک kerio

5 پادکست اسکیزوفرنی برتر که باید در سال 2019 دنبال کنید

1. Inside Schizophrenia

 In Skizophrenia

Newburyport، ماساچوست، ایالات متحده درباره پادکست در داخل اسکیزوفرنی پادکست توسط مبتلایان به بیماری روانی برای مبتلایان روانی است. هر قسمت به زندگی از طریق لنزهای منحصر به فرد افرادی که اسکیزوفرنی و روانی مبتلا هستند ، می پردازد. پادکست توسط راشل استار ویترز با گاب هوارد برگزار می شود.
Frequency حدود 1 ارسال در هر ماه.
پادکست psychcentral.com/blog/is
دنبال کنندگان توییتر 167.6K Eng نامزدی اجتماعی 6 Authority Domain Authority 88

2. امید در طرف دیگر

 امید در طرف دیگر

سن دیگو ، کالیفرنیا ، ایالات متحده درباره پادکست امید در سمت دیگر پادکست درب پروژه شور توسط دکتر Ken Campos MD ، DFAPA. دکتر کامپوس در تلاش است تا به مراقبان اعضای خانواده بیماری روانی ، به ویژه اسکیزوفرنی کمک کند. پس از 25 سال کمک به بیماران ، او در مورد کمک به مراقبان و اعضای خانواده که روزانه مقابله می کنند دلسوز و دلسوز شد و می خواست جامعه را برای حمایت از آنها فراهم کند.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست hopontheotherside.libsyn.com
پیروان توییتر 10 Eng نامزدی اجتماعی 9 Authority Domain Authority 5

3. پیدا کردن شادی

 پیدا کردن شادی

ایالات متحده درباره پادکست پادکست های من تجربه دست اول را از آنچه در آن است مثل یک زن مجرد آمریکایی آفریقایی تبار که به اسکیزوفرنی در 21 سالگی. با وجود این موانع ، می فهمم چه چیزی برای من مفید است و چه چیزی برای من مؤثر نیست. در این پادکست ها ، من تجربه دست اول خود را در مورد آنچه در آن است مانند زندگی با اسکیزوفرنی ، چگونگی کنار آمدن و چگونگی شادی از طریق آن ، فراهم می کنم.
فرکانس حدود 3 پست در هفته.
پادکست anchor.fm/findingjoy
نامزدی اجتماعی 1 Authority Domain Authority 72

4. مکالمات در مورد بیماری ذهنی

 مکالمات در مورد بیماری روانی

اوهایو ، ایالات متحده درباره Podcast و گفتگوهایی درباره بیماری روانی از برنامه گفتگوی هفتگی انجمن WOUB-AM. مباحث ماهانه شامل مصاحبه با متخصصان در زمینه اسکیزوفرنی ، PTSD و سایر مباحث بیماری روانی است. برخی از این متخصصان پزشکان ، محققان و نویسندگان هستند که اغلب بیشترین بینش از طرف کسانی که از بیماری های روانی رنج می برند انجام می شود.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست stitcher.com/podcast/convers ..
نامزدی اجتماعی 2 Authority Domain Authority 83