فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

20 وبلاگ برتر وب سایت و فناوری دستیاری در سال 2019

خرید اشتراک kerio

20 وبلاگ برتر وب سایت و فناوری دستیاری در سال 2019

1. وبلاگ فناوریهای دستیار

 وبلاگ فناوریهای دستياری

مینیاپولیس ، مینه سوتا ، ایالات متحده درباره وبلاگ ایده پشت این وبلاگ ، آموزش خوانندگان درباره جدیدترین و بهترین در زمینه فناوری کمک بود. وضعیت اقتصادی مقرون به صرفه ای که باعث می شود آینده افراد معلول به طرز چشمگیری تغییر کند در آینده نزدیک. برای دریافت به روزرسانی ها دنبال کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
از نوامبر 2010
وبلاگ assistivetechnologyblog.com
دنبال کنندگان توییتر 965 ⋅ اینستاگرام دنبال کنندگان 1.1K Eng تعامل اجتماعی 138 ⋅ Domain Authority 42 ⓘ 19659009] 2. AT Today Assistive Technology

 AT امروز Assistive Technology

ولینگبورو ، انگلیس ، انگلستان درباره وبلاگ در امروز مکانی است که می توانید در مورد آخرین آخرین تحولات مطلع شوید در دنیای فناوری کمکی این آخرین اخبار فن آوری کمکی ، تحقیق و نوآوری از سراسر جهان به متخصصان مراقبت های بهداشتی می آورد. مشترک شوید تا آخرین اخبار و به روزرسانی ها را دریافت کنید.
Frequency حدود 15 ارسال در هفته.
از آگوست 2019
وبلاگ attoday.co.uk
دنبال کنندگان توییتر 1.5K Eng تعامل اجتماعی 2 ⋅ Domain Authority 24

3 اخبار و نکات مرکز AT3

 اخبار و نکاتی درباره مرکز AT3

درباره وبلاگ اخبار و نکات AT3 Center وبلاگ برنامه های فناوری کمک های دولتی و سرزمینی و شرکای جامعه آنها است. برنامه های AT دسترسی به این فناوری را فراهم می کند که می تواند کیفیت زندگی افراد معلول در هر سنی را بهبود بخشد. ما را دنبال کنید و درباره برنامه های AT آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.
Frequency حدود 4 پست در هر ماه.
از ژوئن 2017
وبلاگ at3centerblog.com
نامزدی اجتماعی 35 ⋅ Domain Authority 23

4. Technologies Assistive Cadan

 Cadan Assistive Technologies

Eagan، Minnesota، ایالات متحده درباره وبلاگ فناوری های کمکی کانادا با ارائه دستگاههای فناوری کمک ، ورودی جایگزین دستگاه ها ، سوئیچ ها ، تلفن های تقویت شده ، دستگاه های تقویتی ، صفحه کلید بزرگ چاپی و بزرگ ، صفحه نمایش بریل و نرم افزار بیش از 30 سال است. ما را در اینجا دنبال کنید و آخرین مقالات را در صندوق ورودی خود دریافت کنید.
Frequency حدود 2 ارسال در هر ماه.
از آوریل 2019
وبلاگ cadanat.com
دنبال کنندگان توییتر 681 Eng تعامل اجتماعی 6 ⋅ [DomainAuthority16

5. Cool Blind Tech

 Cool Blind Tech

درباره وبلاگ Cool Blind Tech سعی در طراحی جهانی محصولات ، محیط ها ، برنامه ها و خدمات دارد تا توسط همه مردم قابل استفاده باشد. این نرم افزار بهترین اخبار فن آوری کمکی ، بررسی ها و مصاحبه ها را از متخصصان برتر نابینایی و کم بینایی ارائه می دهد. برای دریافت به روزرسانی ها دنبال کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
از مارس 2013
وبلاگ coolblindtech.com/categ/news
دنبال کنندگان توییتر 14.6K Eng تعامل اجتماعی 161 ⋅ Domain Authority 43 ⓘ [19659039] 6. OT با برنامه ها و فناوری »فناوری کمک

 OT با برنامه ها و فناوری» فناوری کمک

درباره وبلاگ OT با برنامه ها و فناوری توسط کارول لینسه هارپولد که کار کرده است کارشناسی ارشد علوم در آموزش تطبیقی ​​/ فناوری کمکی با 15 سال تجربه در زمینه ارزیابی و هماهنگی خدمات فناوری کمک در زمینه آموزش دانش آموزان مقدماتی ، راهنمایی ، راهنمایی و متوسطه و دبیرستان. برای ادامه مطالب بعدی با ما در اینجا همراه باشید.
Frequency حدود 2 ارسال در هر ماه.
از آوریل 2011
وبلاگ otswithapps.com/categ/ass ..
نامزدی اجتماعی 9 ⋅ Domain Authority 38

7 . قابلیت های توانمندی »فناوریهای دستیاری

 قابلیتهای» فناوری كمكی

تنسی ، ایالات متحده درباره وبلاگ توانایی طراحی شده توسط یک گیمر غیرفعال برای گیمرهای معلول. Ability Powered's Short آنقدر در دسترس است که بخوبی خوانده شده است ، به طوری که او صفحه Assistive Technology را برای کمک به سایر گیمرهای معلول شروع کرد. با دنبال کردن این فید ، منبع دسترسی را برای دسترسی به بازی های ویدیویی از جمله بررسی ، راهنمایی و موارد دیگر دریافت کنید.
Frequency حدود 1 پست در هر ماه.
از سپتامبر 2015
وبلاگ aftpowered.com/categ/ ..
دنبال کنندگان توییتر 625 Eng تعامل اجتماعی 3 Authority Domain Authority 20 ⓘ [19659054] 8. مراقبت وجود دارد »فناوری کمک

 مراقبت وجود دارد» فناوری کمک

درباره وبلاگ مراقبت وجود دارد مدیریت مراقبت های گیاهی ، پشتیبانی از زندگی مستقل ، و تقویت زندگی کمک می کند. همچنين مديريت مراقبت از سالمندان را براي مددجوياني كه مشكلات بهداشتي پيچيده يا كمك در بسياري از زمينه هاي زندگي دارند فراهم مي كند. ما را دنبال کنید و در مورد فناوری دستیاری
Frequency حدود 1 پست در هر ماه اطلاعات بیشتری کسب کنید.
از نوامبر 2010
وبلاگ careisthere.com/categ/ass ..
نامزدی اجتماعی 8 ⋅ [DomainAuthority25

9 . راهنمای نابینایان »فناوری کمک

 راهنمای نابینا» فناوری کمک

درباره وبلاگ فن آوری کمک شامل هر فناوری است که به افراد معلول کمک می کند تا فعالیت های روزمره و بالاتر را انجام دهند. کارهای سفارش دهید راهنمای نابینایان شامل منابعی برای افرادی است که از دست دادن بینایی را تجربه می کنند و خانواده و دوستانی که از آنها پشتیبانی می کنند ، و از نتایج بهتری اطمینان می کنند. برای به روزرسانی های بیشتر مشترک شوید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از اکتبر 2015
وبلاگ theblindguide.com/categ/a ..
نامزدی اجتماعی 3 ⋅ [DomainAuthority29

10 . Variety KC موسسه خیریه کودکان »فناوری کمک کننده

 Variety KC the Charity Children» Technology Assistive

کانزاس سیتی ، میسوری ، ایالات متحده درباره وبلاگ انواع موسسه خیریه کودکان کانزاس سیتی بیش از 80 سال در تلاش است تا به بچه های محلی کمک کند تا فعال باشند ، اجتماعی باشند و به آن تعلق داشته باشند. این کمک می کند تا خانواده ها تجهیزات و تجهیزات تحرک جدید و فن آوری کمکی و همچنین پارک های فراگیر ، بالگرد و زمین های بازی برای جامعه کانزاس سیتی را توسعه دهند. ما را دنبال کنید و آخرین به روزرسانی های این فید را بخوانید.
Frequency حدود 1 پست در هر ماه.
از آوریل 2018
وبلاگ varykc.org/categ/assis ..
دنبال کنندگان توییتر 1.4K ⋅ Instagram Followers 1.8K Authority Domain Authority 26

11. Zoomax »Technology Assistive

 Zoomax» فناوریهای دستیار

Hangzhou ، ژجیانگ ، چین درباره وبلاگ Zoomax یک توسعه دهنده و تولید کننده فناوری است که به ایجاد استقلال برای افراد دارای بینایی اختصاص یافته است اختلالات ارائه دهنده خط کاملی از محصولات کم بینایی ، از جمله ذره بین فیلم های دستی ، قابل حمل و دسک تاپ. با ما همراه شوید تا در مورد کم بینایی و آخرین اخبار فن آوری کمکی به روزرسانی کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
از آگوست 2019
وبلاگ zoomax.com/tag/assistive-tec ..
دنبال کنندگان توییتر 787 Eng تعامل اجتماعی 5 Authority Domain Authority 17 ] ⓘ

12. TELESEICT »فناوریهای دستیار

 TELESEICT» فناوریهای كمكی

درباره وبلاگ Teleseict آموزش و یادگیری را در آموزش ویژه با فناوریهای ارتباطی اطلاعات ارائه می دهد. برای دریافت آخرین به روزرسانی ها از این فید ، دنبال کنید.
Frequency حدود 2 ارسال در هر ماه.
از اکتبر 2017
وبلاگ teleseict.com/categ/assis ..
Domain Authority 6

13. Guam CEDDERS »Guam Systems for Assistive Assistive

 Guam CEDDERS» Guam CEDDERS

Mangilao، Guam Guam CEDDERS برای افزایش کیفیت زندگی افراد دارای ناتوانی در رشد و خانواده های آنها. برای دریافت به روزرسانی های بیشتر دنبال کنید.
Frequency حدود 3 ارسال در هر ماه.
از ژوئیه 2014
وبلاگ guamcedders.org/categ/gua ..
دنبال کنندگان توییتر 9 Authority Authority Domain 28