فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

15 پادکست مولتیپل اسکلروزیس برتر که باید در سال 2019 دنبال کنید

خرید اشتراک kerio

15 پادکست مولتیپل اسکلروزیس برتر که باید در سال 2019 دنبال کنید

1. FUMS | دادن مولتیپل اسکلروزیس انگشت

 FUMS | دادن مولتیپل اسکلروز به انگشت

Chesapeake، Virginia، ایالات متحده [ درباره Podcast پادکست که اطلاعات ، الهام بخش و انگیزه برای زندگی بهترین زندگی خود را با مولتیپل اسکلروزیس ارائه می دهد. برای مصاحبه با پزشکان ، دانشمندان تحقیق ، بیماران ، قانون گذاران ، بیمه گذاران ، اعصاب و روان ، نویسندگان ، مراقبین و لیست طولانی از دیگران در پی پاسخ ما بپیوندید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست fumsnow.com/podcast-2
دنبال کنندگان توییتر 1.9K Authority Authority Domain 28

2. بیش از آمدن به مولتیپل اسکلروزیس | زندگی خوب با پادکست MS

 بیش از آمدن مولتیپل اسکلروز | زندگی خوب با پادکست MS

درباره پادکست میزبان ، جف آلیکس ، جنبه های مختلف برنامه بازیابی 7 مرحله ای OMS را در عمق بیشتر بررسی می کند. قسمتهای جدید تقریباً یک بار در ماه منتشر می شود و مصاحبه هایی با دانشمندان ، متخصصان تناسب اندام ، متخصصان رژیم غذایی ، متخصصان کاهش استرس و خود OMS انجام می شود. پادکست همچنین داستانهای الهام بخش و واقعی را از افرادی که مبتلا به بیماریهای مختلف اسکلروز در مورد چالشهای روزانه و پیروزیهای کوچک در اصلاح سبک زندگی موفق هستند ، به نمایش می گذارد.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست overmonms.org/res منابع/p ..
Twitter followers 2K Instagram Followers 9.1K age Engagement Social 8 ⋅ Domain Authority 43

3 . MS از دست می دهد | اخبار و بازدیدها

 MS از دست خواهد داد | اخبار و بازدیدها

آتلانتا ، جورجیا ، ایالات متحده درباره Podcast میزبان ، دادگستری ، دارای بیماری اسکلروز متعدد (MS) است و این پادکست را برای افزایش ، الهام بخشیدن و ایجاد انگیزه از افراد مبتلا به ام اس برای ادامه حرکت و ادامه جنگ ایجاد کرده است. مهم نیست با چه موانعی روبرو هستند.
فرکانس حدود 4 پست در هر ماه.
پادکست spreaker.com/show/ms-will-lose
دنبال کنندگان توییتر 2.6K Instagram Followers 1.5K Authority Domain Authority 85

4. RealTalk MS

 RealTalk MS

ایالات متحده درباره Podcast جان استروم تمام ژارگون ها را کاهش می دهد و آخرین اخبار بیماری ام اس را تشخیص می دهد. شما با دانشمندانی که امروز فردا درمان MS را ایجاد می کنند ، ملاقات خواهید کرد. شما از طرف متخصصان می شنوید که در مورد نحوه تأثیر آخرین تغییرات و اصلاحات در قوانین مربوط به مراقبت های بهداشتی بر روی درمان ام اس شما تأثیر می گذارد. دریافت پادکست هفتگی Real Talk MS برای آخرین اخبار ، مصاحبه ها و پیشرفت های لازم برای زندگی بهتر با MS.
Frequency حدود 2 پست در هر ماه.
پادکست realtalkms.com/past-podcast- ..
دنبال کنندگان توییتر 920 Eng نامزدی اجتماعی 9 ⋅ Domain Authority 28

5. YEG MS

 YEG MS

ادمونتون ، آلبرتا ، کانادا درباره پادکست پادکست YEG MS روی Multiple Sclerosis تمرکز دارد و توسط مردی که با MS زندگی می کند ایجاد شده است. در هر قسمت مصاحبه هایی با دیگران انجام شده است که به بیماری مولتیپل اسکلروز مبتلا شده اند یا به نوعی در جامعه ام اس در ادمونتون درگیر هستند. وب سایت پیشنهاداتی در مورد رژیم غذایی (مشابه رژیم پالئو) و ورزش ارائه می دهد و هدف از این کار ، به اشتراک گذاری اطلاعات و ایجاد گفتگو برای مبتلایان به مولتیپل اسکلروز است.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست soundcloud.com/yeg_ms
دنبال کنندگان توییتر 850 Eng نامزدی اجتماعی 1 Authority Domain Authority 94

6. من چمه؟

 چه اهمیتی با من دارد؟

درباره پادکست جان ، میزبان ، دارای بیماری اسکلروز متعدد است و این امر از بسیاری جهات بر زندگی و کار او تأثیر می گذارد. او تجربیات ، چالش ها و پیروزی های خود را به عنوان بیمار مبتلا به ام اس به اشتراک می گذارد. پادکست هوشیاری مربوط به ناتوانی جان را ایجاد می کند و او را با مراقبان ، پزشکان ، جامعه معلولین و افراد جامعه در میان می گذارد. جان آنچه را که با من مهم است ساخته است؟ پادکست برای به اشتراک گذاشتن آنچه در آن می گذرد. ​​
Frequency حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست whatsthematterwithme.org
نامزدی اجتماعی 17 Authority Domain Authority 8

7. زندگی با PTSD & MS

 زندگی با PTSD & MS

دنور ، کلرادو ، ایالات متحده درباره پادکست من خیابان Juanita هستم و از طریق این پادکست ، من نیستم. فقط در سفرم سهیم هستم ، اما من در مورد اهمیت سلامت روان در افزایش آگاهی ، آموزش ، مربی صحبت می کنم و امیدوارم موانع صحبت صریح درباره بیماری روانی را برطرف کنم. من یک مربی و مربی معتبر یوگا هستم که با PTSD و بیماری اسکلروز مبتلا هستم.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست streetcoachinggroup.libsyn.c ..
طرفداران فیس بوک 2K followers دنبال کنندگان توییتر 24 Authority اقتدار دامنه 4

8. مولتیپل اسکلروزیس | The Warrior's Way

 مولتیپل اسکلروزیس | The Warrior's Way

About Podcast این پادکست برای ارائه بینش و تشویق برای هر کسی که مبتلا به بیماری ام اس است. برای گوش دادن به آخرین اخبار با ما همراه باشید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست anchor.fm/WarriorsWay
نامزدی اجتماعی 28 Authority Domain Authority 72

9. Can Do MS Podcast

 می توانید MS Podcast را انجام دهید

ایوان ، کلرادو ، ایالات متحده درباره پادکست یک سازمان غیرانتفاعی ملی می تواند مولتیپل اسکلروزیس را انجام دهد (قبلاً مرکز Heuga برای Multiple اسکلروز) با ارائه برنامه های آموزش بهداشت و سلامتی در زمینه ورزش ، تغذیه ، مدیریت علائم و انگیزه کمک به خانواده های ساکن مبتلا به MS رشد می کند.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست cando-ms.blubrry.net
دنبال کنندگان توییتر 6.7K دنبال کنندگان اینستاگرام 1.7K age تعامل اجتماعی 6 ⋅ Domain Authority 50

10. MSAA Podcast

 MSAA Podcast

ایالات متحده درباره پادکست MSAA Podcast اطلاعات ، بینش و منابع ارزشمندی از متخصصان برتر پزشکی ، کارمندان MSAA و سایر موارد برای آموزش و آموزش دارد. گسترش آگاهی در مورد مولتیپل اسکلروز.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست mymsaa.org/ms-information/ms ..
دنبال کنندگان توییتر 7.8K اینستاگرام دنبال کنندگان 1.7K age تعامل اجتماعی 19 ⋅ Domain Authority 56 ⓘ [19659068] 11. The MS Gym Podcast

 The MS Gym Podcast

Englewood، کلرادو، ایالات متحده درباره پادکست مولتیپل اسکلروزیس پادکست برای زندگی یک زندگی با تشخیص نه. با ما همراه باشید تا به آخرین اخبار گوش دهید.
Frequency حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست خودgym.podbean.com
دنبال کنندگان توییتر 260 ⋅ دنبال کنندگان اینستاگرام 10.1K Authority Domain Authority 85

12. MS Living Well

 MS Living Well

میسوری ، ایالات متحده درباره پادکست باری سینگر ، دکتر ، مدیر مرکز MS نوآوری های مراقبت در مصاحبه با مرکز پزشکی باپتیست میسوری مهمانان خبره در مورد آخرین درمانها ، نوآوریها و نکات مربوط به بیماران مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس.
فرکانس حدود 2 پست در هر ماه.
پادکست mslivingwell.org/category/po ..
دنبال کنندگان توییتر 2.2K Eng نامزدی اجتماعی 2 Authority Domain Authority 26