فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

15 پادکست برتر صنعت گردشگری که باید در سال 2019 دنبال کنید

خرید اشتراک kerio

15 پادکست برتر صنعت گردشگری که باید در سال 2019 دنبال کنید

1. Talking گردشگری

 Talking گردشگری

تاسمانی ، استرالیا درباره پادکست به گفتگوی گردشگری خوش آمدید ، منابع خود را برای یادگیری فریب و مزایای تجارت گردشگری در جهان در حال تغییر امروز . هر دو هفته یک قسمت جدید جدید خواهیم داشت که شامل یک اپراتور با تجربه گردشگری ، مربی تجاری یا متخصص در مورد موضوعات و موضوعات داغ برای اپراتورهای گردشگری SME و افرادی که در این صنعت کار می کنند صحبت می کند.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از مه 2019
پادکست tict.com.au/talking-tourism
دنبال کنندگان توییتر 2.6K Eng نامزدی اجتماعی 1 Authority Domain Authority 30

2. مقصد در سمت چپ

 مقصد در سمت چپ

پیتسفورد ، نیویورک ، ایالات متحده درباره پادکست مقصد در سمت چپ پادکست با محوریت سفر و صنعت گردشگری است. که به همکاریهای موفق ، ایده های خلاقانه در بازاریابی و بهترین شیوه ها می پردازد. مصاحبه ها ترکیبی از بازاریابان مقصد ، رهبران صنعت ، مشاوران و مشاغل موجود در صنعت است. ما برنامه های بازاریابی مصرف کننده و برنامه های بازاریابی تجارت سفر را کشف می کنیم. این پادکست فرصتی را برای متخصصان صنعت مسافرتی و جهانگردی فراهم می کند تا آنچه را که آموخته اند و موفقیتهایی که به دست آورده اند به اشتراک بگذارند.
Frequency حدود 2 پست در هر ماه.
از اکتبر 2016
پادکست destinationontheleft.libsyn …
دنبال کنندگان توییتر 671 Authority Domain Authority 7

3. PHL Diversity Podcast

 PHL Diversity Podcast

Philadelphia، پنسیلوانیا، ایالات متحده درباره پادکست PHL تنوع ، بخشی از کنوانسیون فیلادلفیا و دفاتر بازدید کنندگان (PHLCVB) بینش های مختصر ارائه می دهد ، دیدگاه ها و نظرات رهبران گردشگری و میهمان نوازی ، متخصصان جلسات / همایش ها و دانشگاهیان در مورد موضوعات مهمان نوازی ، گردشگری و تنوع برای به روزرسانی های منظم ، این پادکست را دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
Podcast soundcloud.com/phlcvb
Twitter followers 22K Instagram Followers 42.8K Eng Engagement Social 20 ⋅ Domain Authority 94

4. سفر ویسکانسین

 سفر ویسکانسین

میلواکی ، ویسکانسین ، ایالات متحده درباره پادکست هر چهارشنبه در اخبار بعد از ظهر رادیو WTMJ ویسکانسین و شنبه ها از ساعت 2-3 بعد از ظهر صنعت گردشگری ویسکانسین جدید راه هایی برای تفریح در هر هفته برای ایده های سفر در سال و اطلاعات مربوط به هتل ها ، رویدادها ، جاذبه های تفریحی ، ناهار خوری و موارد دیگر تنظیم کنید.
فرکانس حدود 4 پست در هر ماه.
از فوریه 2018
پادکست wtmj.com/travelwisconsinpodcast
دنبال کنندگان توییتر 21.9K Authority Domain Authority 65

5. پادکست بازاریابی مقصد

 پادکست بازاریابی مقصد

درباره پادکست پادکست بازاریابی مقصد برای بازاریابان گردشگری در سراسر کشور که بیش از حد کار و کم کاری دارند ساخته شده است. هدف ما کمک به این افراد است تا فعالیتهایی را که اثبات شده در بازاریابی یک مقصد مؤثرتر است را در اولویت قرار دهند و از آخرین فناوری ها و روندهای این صنعت به روز بمانند.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
پادکست audioboom.com/channels/4995025
دنبال کنندگان توییتر 5 Authority Authority Domain 89

6. تسلط بازاریابی گردشگری

 تسلط بازاریابی گردشگری

درباره پادکست این نمایش برای کسانی است که یک مقصد گردشگری را اداره می کنند و به دنبال راه های جدیدی برای بازاریابی هستند که رزروهای مداوم را به ارمغان می آورند اما هنوز هم حفظ می کنند حاشیه سود سالم برای عملکرد آنها. از فروشگاه های بازاریابی گرفته تا طرز فکر ، تا برد های بزرگ رزرو ، اریک شما را به سمت جهان خود می کشد و سفر شخصی خود را برای پر کردن رزرو در یک مقصد تفریحی با استفاده از ایده های هوشمندانه بازاریابی به اشتراک می گذارد.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آگوست 2019
پادکست anchor.fm/tourismmarketing
Domain Authority 72

7. نمایشگاه گردشگری دیجیتال

 نمایشگاه گردشگری دیجیتال

Glasgow ، اسکاتلند ، انگلستان درباره پادکست نمایشگاه گردشگری دیجیتال یک سری ویدئویی برای مشاوره با جهانگردی و مقصد است که همه چیز را شکل می دهد رسانه های اجتماعی ، وب سایت ها ، فیلم و بازاریابی تجربی. همه موارد ارسال شده در اینجا دارای یک هدف است که به شما در افزایش نرخ رزرو ، ارزش و درآمد کمک می کند.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آگوست 2017
پادکست audioboom.com/channels/4990262
دنبال کنندگان توییتر 2.3K ⋅ اینستاگرام دنبال کننده 1.2K Authority دامنه اقتدار 89 [194590014] ⓘ

8. PhocusWire PundIT Show

 PhocusWire PundIT Show

نیویورک ، ایالات متحده درباره Podcast PhocusWire متخصصان مختلفی از صنعت سفر ، جهانگردی و مهمان نوازی را برای یک دوز منظم چت جمع می کند در مورد اقتصاد سفر دیجیتال ، فناوری و موارد دیگر. دنبال کنید تا با پادکست ما همراه باشید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست buzzsprout.com/167005
دنبال کنندگان توییتر 40.8K Instagram Followers 284 ⋅ Domain Authority 65

9. موفقیت در سفر تجاری

 موفقیت در سفر تجاری

Sebastopol، California، United States درباره پادکست گردشگری تیم وارن با بهترین شیوه های رهبران فکری در بازاریابی گردشگری ، تجارت مسافرتی و شغل مهمان نوازی مشترک است. . برای دریافت به روزرسانی منظم از این پادکست در صندوق ورودی خود دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست travelbusinesssuccess.com/ca ..
دنبال کنندگان توییتر 2.4K Eng نامزدی اجتماعی 10 Authority Authority Domain 23

10. Fusiontourism Podcast

 Fusiontourism Podcast

استرالیا درباره پادکست این جایی است که می توانید اطلاعاتی در مورد نحوه جذب مشتری ، مشتری یا مهمان و ایجاد اتحادهای رقابت تجاری گردشگری پیدا کنید. استفاده از شبکه های "رسانه های اجتماعی" در جهان در حال رشد تقسیم اقتصاد همدلانه. دنبال کنید تا با پادکست ما همراه باشید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از اکتبر 2017
پادکست fusiontourism.com/categ/p ..
دنبال کنندگان توییتر 9.1K ⋅ اینستاگرام دنبال کنندگان 786 Eng نامزدی اجتماعی 5 ⋅ 13

11. گزارش گردشگری اورلاندو

 گزارش گردشگری اورلاندو

اورلاندو ، فلوریدا ، ایالات متحده درباره پادکست مردم Orlando با گفتگوهای مربوط به جهانگردی در مورد صنعت به گونه ای که فقط محلی ها می توانند وسواس داشته باشند. مصاحبه ها ، اخبار و گزارش های سفر قسمت ها را به همراه دعوت گاه به گاه یا میهمان تصادفی پر می کنند.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
از ژوئن 2014
پادکست orlandotourismreport.com
دنبال کنندگان توییتر 4.6K Authority Domain Authority 17

12. راهنماهای خودی مسافرتی در فصل کم

 راهنماهای مسافرتی در فصل کم مسافر

منچستر ، انگلستان ، انگلستان درباره پادکست راهنماهای مسافرتی در فصل کم بینش سفرهای فصل را نشان می دهند مقصد های گردشگری در فصول کم سال خود را ارائه می دهند و همچنین مشخص می کنند بهترین زمان برای تجربه مقصدشان کی است. من هر هفته با متخصصان و افراد محلی از مقصد های جهانی صحبت می کنم تا از آنها الهام بگیرم و یاد بگیرم که چرا این فصل کم است که در واقع یکی از بهترین زمان ها برای دیدن زادگاه آنها است. ما با رهبران صنعت سفر صحبت می کنیم تا بدانیم که چگونه می توان در این دوره از گردشگری با مسئولیت پذیری بیشتر سفر کرد.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
پادکست lowseasontraveller.com/podcasts
دنبال کنندگان توییتر 1.1K ⋅ دنبال کنندگان اینستاگرام 176 Eng تعامل اجتماعی 4 ⋅ [DomainAuthority4