فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

10 پادکست برتر روماتولوژی که باید در سال 2019 دنبال کنید

خرید اشتراک kerio

10 پادکست برتر روماتولوژی که باید در سال 2019 دنبال کنید

1. برنامه Paddison

 برنامه Paddison

سیدنی ، نیو ساوت ولز ، استرالیا درباره پادکست روماتیسم آرتریت درمان و اطلاعات مربوط به رژیم غذایی برای کمک به دیگران که مبتلا به RA هستند. این اطلاعات فقط براساس تجربه من استوار است ، اما من دکتری دارم. در نتایج و امیدوارم که اطلاعات در اینجا بتواند از طریق رژیم غذایی ، آرتروز روماتوئید آرتریت ، از بین بردن درد مفاصل ، کاهش التهاب و بهبود زندگی سایر مبتلایان به RA کمک کند.
Frequency 3 قسمت / ماه
پادکست paddisonprogram.com/blog
Domain Authority 35

2. پادکست روماتولوژی مبتنی بر شواهد

 پادکست روماتولوژی مبتنی بر شواهد

درباره پادکست پادکست هفتگی برای پزشکان علاقه مند به پزشکی مبتنی بر شواهد و روماتولوژی. برای گوش دادن به آخرین اخبار با ما همراه باشید.
فرکانس 2 قسمت / ماه
پادکست msputman.podbean.com
دنبال کنندگان توییتر 1.4K Authority Domain Authority 86

3. رومینیسم

 رومینیسم

Thorofare ، نیوجرسی ، ایالات متحده درباره پادکست روماتولوژی یک پزشکی بسیار سریع و پرتحرک است که می تواند با مشکل روبرو شود. این پادکست با تأکید بر داروهای جدید ، دستورالعملهای درمانی و اکتشافات مربوط به پاتوفیزیولوژی بیماریها ، به پزشکان مشغول به روزرسانی سریع در زمینه خود ایمنی بدن ارائه می دهد. در این نمایش همچنین چشم اندازهای تاریخی در زمینه روماتولوژی و همچنین ارائه موارد جالب اسرار پزشکی با بحث و گفتگوهای کارشناسان این حوزه به نمایش در خواهد آمد.
Frequency 1 قسمت / هفته
پادکست healio.com/rheumatology/podc ..
Twitter دنبال کنندگان 285 Authority Domain Authority 78

4. پادکست ARD

 پادکست ARD

About Podcast Annals of the Rheumatic Diseases (ARD) یک مجله بین المللی است که به منظور ارتقاء بالاترین استانداردهای تبادل علمی و آموزش انجام می شود. این برنامه شامل تمام جنبه های روماتولوژی ، که شامل طیف شرایط اسکلتی عضلانی ، بیماری آرتریت و اختلالات بافت همبند است.
فرکانس 1 قسمت / ربع
پادکست soundcloud.com/bmjpodcasts/s ..
نامزدی اجتماعی 12 Authority [DomainAuthority94 ⓘ [196590] ] 5. دانشگاه آکسفورد | روماتولوژی

 دانشگاه آکسفورد | روماتولوژی

نیویورک ، نیویورک ، ایالات متحده درباره پادکست آکسفورد آکادمیک مصاحبه های پادکست رایگان با متخصصان در زمینه روماتولوژی ارائه می دهد. با ما همراه باشید تا آخرین اخبار مرتبط با روماتولوژی را گوش دهید.
فرکانس 2 قسمت / ماه
پادکست Academ.oup.com/rheumatolog ..
دنبال کنندگان توییتر 94K Authority Domain Authority 93

6. MedEdTalks | روماتولوژی

 MedEdTalks | روماتولوژی

درباره پادکست MedEdTalks روماتولوژی یک پادکست آموزش پزشکی مداوم برای پزشکان است که به آنها اجازه می دهد تا هنگام حرکت یاد بگیرند و اعتبار CME را بدست آورند. این نمایش به مباحث روماتولوژی ، مانند GCA ، واسکولیت وابسته به ANCA ، پمفیگوس ولگاریس ، لوپوس ، Biosimilars ، RA ، axSpA ، irAEs ، PSA و همچنین مصاحبه با متخصصان می پردازد.
فرکانس 6 قسمت / ماه
پادکست روماتولوژی.libsyn.com

7. روماتولوژی روانشناسی پزشکی

 پزشکی روماتولوژی

لندن ، انگلیس ، انگلستان درباره پادکست پزشکی روماتولوژی یک منبع برای متخصصان مراقبت های بهداشتی است که به دنبال اطلاعات معتبری هستند آخرین پیشرفت های بیماری های روماتیسمی. مصاحبه با متخصصان بالینی ، بحث در مورد موضوعات کلیدی در روماتولوژی.
فرکانس 1 قسمت / ماه
پادکست روماتولوژی.medicinematters ..
Domain Authority 42