فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

10 پادکست برتر بازاریابی Pinterest که باید در سال 2019 دنبال کنید

خرید اشتراک kerio

10 پادکست برتر بازاریابی Pinterest که باید در سال 2019 دنبال کنید

1. Simple Pin Podcast: روشهای ساده برای رونق بخشیدن به مشاغل خود با استفاده از Pinterest

 Simple Pin Podcast: روشهای ساده برای رونق تجارت با استفاده از Pinterest

Portland، Oregon، United ایالات درباره پادکست کیت اهل مالک و بنیانگذار ساده پین ​​مدیا است. وی در پادکست خود با افرادی که از Pinterest به روش های خلاقانه برای هدایت ترافیک به وب سایت خود استفاده می کنند و افزایش درآمد ، مصاحبه می کند. او در ماموریتی برای خلاص شدن از جهان اسطوره های پینترست ، هک های دیوانه است. او می خواهد با استفاده از نتایج داده های محور ، به مشاوره جامد بازاریابی Pinterest بپردازد.
Frequency حدود 3 پست در هر ماه.
از مه 2016
پادکست Simplepinmedia.com/categ/ ..
دنبال کنندگان توییتر 1.5K ⋅ اینستاگرام دنبال کنندگان 4.8K Eng تعامل اجتماعی 56 ⋅ Authority Domain 40

2. بازاریابی ویژوال با Tailwind: Pinterest و Instagram ساخته شده آسان

 بازاریابی ویژوال با Tailwind: Pinterest و Instagram ساخته شده آسان

نیویورک ، نیویورک ، ایالات متحده [19659005] درباره پادکست خسته از توصیه های "متخصص" شما مطمئن نیستید که آیا می توانید اعتماد کنید؟ Tailwind یک شریک رسمی Pinterest و Instagram است ، بنابراین نکاتی که می شنوید باعث افزایش حساب و کسب و کار شما می شود. بدون "هک" ، "نه" تقلب ، فقط توصیه ای مستحکم که کار می کند. به میزبانی آلیسا مریدیت ، مدیر بازاریابی محتوا Tailwind و با بازدیدهای منظم از طرفداران Pinterest و Instagram Kate Ahl و Jeff Sieh ، هدف ما این است که بازاریابی را برای همه آسان کنیم.
Frequency حدود 2 پست در ماه.
از مه 2018
پادکست tailwindapp.libsyn.com
دنبال کنندگان توییتر 11.2K ⋅ Domain Authority 10

3. وی در حال ایجاد تأثیر است

 او در حال ایجاد تأثیر است

Lake City ، فلوریدا ، ایالات متحده درباره پادکست راشل نگوم از He's Impact در بهترین بازاریابی Pinterest ، محتوا ایجاد و استراتژی های بلاگ نویسی با شماست تا بتوانید از اشتیاق خود استفاده کنید و هدف خود را زنده نگه دارید. مصاحبه های تخصصی و استراتژی های ساده ای در مورد نحوه استفاده از بازاریابی پینترست در مشاغل آنلاین ، ایجاد لیست ایمیل خود ، استفاده درست از رسانه های اجتماعی و ایجاد درآمد منفعلانه و تأثیر گسترده بر روی جهان پیدا کنید.
Frequency حدود 4 پست در هر ماه
از مارس 2018
پادکست rachelngom.com/categ/podc ..
دنبال کنندگان توییتر 1.3K Eng تعامل اجتماعی 21 ⋅ Authority Domain 34

4. Pin Concierge Podcast

 Pin Concierge Podcast

سالت لیک سیتی ، یوتا ، ایالات متحده درباره پادکست در پادکست پین دربان ، اخبار و روندهای مربوط به Pinterest را خواهید آموخت و چگونه افرادی که حساب های پینترست را مدیریت می کنند در این رسانه اجتماعی بی نظیر به مشاغل کمک می کنند. به میزبانی آنت بارنی از پین دربان ، وی دانش خود را از مجموعه دستیارهای مجازی از طریق مصاحبه ها و بحث های گروهی در اختیار شما قرار می دهد تا به مشاغل و سایر نکات متخصصین حساب Pinterest برای بهبود استراتژی بازاریابی Pinterest
فرکانس حدود 4 پست در ماه
از دسامبر 2018
پادکست pinconcierge.com/podcast
دنبال کنندگان توییتر 2.7K ⋅ اینستاگرام دنبال کنندگان 2.1K Authority Domain Authority 7 [194590014] ⓘ

5. بازاریابی Pinterest

 بازاریابی Pinterest

سن دیگو ، کالیفرنیا ، ایالات متحده درباره پادکست در یک بازار اشباع با Pinterest ایستادگی کنید! بیاموزید که چگونه از Pinterest به عنوان یک ابزار موتور جستجو استفاده کنید ، نه یک بستر رسانه اجتماعی. ما نکات ساده سئو ، جستجوی کلمات کلیدی ، چگونگی ساختن پین های ویروسی ، استراتژی های Tailwind و موارد دیگر را پوشش می دهیم.
Frequency حدود 3 پست در هفته.
از ژوئیه 2019
پادکست podcasts.com/pinterest-marke ..
Instagram Followers 530 Authority Authority Domain 56

6. Pinterest and Chill

 Pinterest and Chill

Atlanta، Georgia، ایالات متحده درباره پادکست یک پادکست هفتگی به میزبانی Priiincess که در آن در مورد All Thing Pinterest صحبت می کند. راهنمایی های سریع در مورد نحوه استفاده صحیح از Pinterest و پاسخ به همه سؤالات Pinterest خود را به اشتراک بگذارید! بنابراین وارد شوید ، بیایید درمورد Pinterest صحبت کنیم و صحبت کنیم!
Frequency حدود 4 پست در هر ماه.
از اکتبر 2019
پادکست anchor.fm/Pinterestandchill
دنبال کنندگان توییتر 1.8K ⋅ اینستاگرام دنبال کنندگان 43.2K ⋅ تعامل اجتماعی 13 ⋅ ⋅ Domain Authority 72 ] ⓘ

7. Graphics for Traffic in 60 seconds

 Graphics for Traffic in 60 Seconds

About Podcast بازاریابی Pinterest را با 60 نکته دوم از Graphics for Traffic بیاموزید. این پادکست مجموعه ای از نکات کوتاه و یک دقیقه ای با چند قسمت طولانی برای نکات اضافی آبدار است. گاهی اوقات یک قسمت ویدیویی نیز برای نمایش برخی از جنبه های بصری بازاریابی پینترست درج می شود.
Frequency حدود 2 ارسال در هفته.
پادکست anchor.fm/graphicsfortraffic
دنبال کنندگان توییتر 2 Authority Domain Authority 72