فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iDB

خرید اشتراک kerio

گلدمن ساکس 10 میلیارد دلار خط اعتباری برای مشتریان اپل کارت در نظر گرفت

اپل کارت دست به یک اقدام موفقیت آمیز برای اپل و شریک زندگی خود گلدمن ساکس ، حداقل بر اساس اظهارات شرکت ها شده است. و اکنون گزارشی روشن می کند که چقدر پول در قالب اعتبار موجود به مشتریان اولین کارت اعتباری مارک اپل داده شده است.

بلومبرگ در این هفته نکات برجسته ای از طرح مقررات گلدمن ساکس دارد. . متأسفانه ما نمی خواهیم بدانیم که چند صاحب آیفون در واقع در Apple Card ثبت نام کرده اند. با این حال ، ، این گزارش به ما می گوید كه بین زمانی كه اپل كارت در اوت و 30 سپتامبر 2019 راه اندازی كرد ، گلدمن ساكس 10 میلیارد دلار كل اعتبار را به مشتریان اپل كارت داد.

گلدمن ساكس می گوید كه در پایان ماه سپتامبر ، مشتریان اپل کارت 736 میلیون دلار مانده بدهی داشتند. و شاید با کمال تعجب آور ، بیشتر رشد این شرکت از وام های کارت اعتباری در طی چند ماه گذشته ناشی شود.

در ماه اوت ، مدیر عامل شرکت گلدمن ساکس یادداشتی را برای کارمندان جشن راه اندازی اپل کارت صادر کرد و مؤسسات بانکی نیز بزرگ بودند. حرکت به کارت های اعتباری مصرف کننده. تا این زمان گلدمن ساکس در درجه اول با سرمایه گذاران و شرکت ها همکاری داشته است. اپل کارت تلاش این شرکت برای ورود به بازار مصرف است و به نظر می رسد این کار را انجام داده است.

مدیر عامل اپل ، تیم کوک ، اخیراً گفت که این شرکت به زودی به خریداران آیفون آینده اجازه خواهد داد تا از اپل کارت به عنوان راهی برای تأمین مالی استفاده کنند. دستگاه آنها در طی 24 ماه آنها 3٪ وجه کل آیفون مورد نظر خود را پس می گیرند ، و شاید بهترین آنها ، 0٪ بهره باشد.

این واقعیت که اولین کارت اعتباری اپل خیلی خوب پیش می رود خبر خوبی است هم اپل و هم گلدمن ساکس ، اما این بدان معنی است که بسیاری از مشتریان برای راه اندازی چنین چیزی آماده بودند. در واقع ، امکان پرداخت سریع و آسان پرداخت ها و حق بیشتر از برنامه Wallet ، لمس خوبی است. بعلاوه ، کارت فیزیکی نیز خوب است.

آیا خودتان اپل کارت گرفتید؟ اگر نه اکنون ، آیا قصد دارید در آینده نزدیک درخواست کنید؟