فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

گزارش تأیید می کند که 16 اینچ MacBook Pro در حال ساخت است. انتشار جدول زمانی هنوز نامشخص است

خرید اشتراک kerio

گزارش تأیید می کند که 16 اینچ MacBook Pro در حال ساخت است. انتشار جدول زمانی هنوز نامشخص است


ما گزارش های زیادی را در مورد مک بوک Pro 16 اینچی مشاهده کرده ایم ، آخرین مورد از IDC می گوید که MacBook Pro 16 اینچی هنوز در دست کار است. با این حال ، این گزارش تصریح می کند که تاریخ انتشار مشخص نیست. انتظار می رود MacBook Pro 16 اینچی در ماه اکتبر به بازار عرضه شود و این تاخیر تعجب برانگیز کرده است که آیا MacBook Pro جدید نور روز را خواهد دید. او افزود: "ما منتظر اعلامیه در ماه اکتبر بودیم." وی همچنین اضافه كرد كه "این به نتیجه نرسیده است." این تحلیلگر به MacBook Pro 16 اینچی اشاره كرد و گفت: "ما همچنین شروع به دیدن علائم اولیه این از زنجیره تامین. با این حال ، زمان آن هنوز قطعی نیست. "

علاوه بر این ، منبع Crothers از آسیا ظاهراً با عرضه اپل صحبت کرده و گفته است که MacBook Pro 16 اینچی در حال تولید است ، اما با این حال ، تاکنون تاریخ انتشار مشخص نیست. . در گزارشی اخیر ادعا شده است که انتظار می رود اپل در این سه ماه محموله های 16 اینچی MacBook Pro را دریافت کند و دارای حاشیه های نازک به همراه ردپای کوچکتر از مدل در حال انجام است. اگر واقعیت داشته باشد این بدان معنی است که اپل در نمایشگر بزرگتری بسته بندی کرده است و همچنین توانسته است اندازه را کاهش دهد.

مشهور اپل آنالیزور ، کوو گفته است که MacBook Pro 16 اینچی در سه ماهه آخر سال 2019 راه اندازی خواهد شد. او همچنین ادعا می کند با "طراحی جدید" همراه خواهد بود و دارای صفحه کلید سوئیچ قیچی است. گفته می شود ، با این حال گزارش دیگری از کوو با اولین متن مخالف است و می گوید MacBook Pro جدید با قیچی سوئیچ در ژوئن سال 2020 منتشر خواهد شد. مشخص نیست که وی وی به MacBook Pro 16 اینچی یا مدلهای دیگر مراجعه کرده است.

[via Forbes]

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->