فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

کوالکام تست مودم جدید X60 5G با سرعتی بیش از 7.5 گیگابیت بر ثانیه ، احتمالاً در آیفون 12 مورد استفاده قرار می گیرد

خرید اشتراک kerio

کوالکام تست مودم جدید X60 5G با سرعتی بیش از 7.5 گیگابیت بر ثانیه ، احتمالاً در آیفون 12 مورد استفاده قرار می گیرد


انتظار می رود Qualcomm از مودم 5G جدید در MWC رونمایی کند. همانطور که قبلاً می دانیم MWC به دلیل تاج ویروس قطع شد. Qualcomm سرانجام با انتشار خبری مبنی بر آزمایش مودم X60 5G که قادر به دستیابی به سرعتهای بارگیری حداکثر 7.5Gbps است ، به اشتراک گذاشته شده است. دیگو این شرکت فاش کرد که آخرین تراشه 5G با یک فرایند 5 نانومتری همراه است و از سرعت بارگیری بیش از 7.5 گیگابیت بر ثانیه و سرعت بارگذاری 3 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند. X50 مودم نسل سوم Qualcomm است و اولین بار در هفته گذشته رونمایی شد.

آیفون های 2020 انتظار می رود که 5G عرضه شوند. بسیار محتمل است که اپل با استفاده از تراشه Qualcomm X60 5G بر روی آیفون 12. به پایان برسد. همچنین شایان ذکر است که X60 اولین تراشه 5G است که از تجمع طیف mmWave و sub-6GHz پشتیبانی می کند. به طور معمول ، اپل به دنبال بهترین سخت افزارهای موجود است و به نظر می رسد X60 5G متناسب با این لایحه است. با توجه به حجم ، اپل حتی می تواند معامله ای را امضا کند که به آنها امکان می دهد فناوری 5G را بر اساس اولویت خریداری کنند.

با صحبت از 5G ، اپل احتمالاً ماژول های آنتن mmWave خود را طراحی می کند. با این حال ، مهندسان آن نیز در حال طراحی دیگری هستند که از مودم Qualcomm و ماژول های آنتن استفاده می کنند. در صورت آماده بودن ماژول های آنتن خود ، این گزینه دوم می تواند به عنوان پشتیبان مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این ، انتظار می رود که آیفون 12 آنتن "آرایه مرحله ای" داشته باشد که شامل دو بخش پرتو سازنده است.

در همین حال ، شرکت های مخابراتی خدمات 5G را در بخش های مختلف ایالات متحده معرفی می کنند. و نتایج ثابت می کند که این فناوری هنوز در مرحله اولیه خود است.

آیا از تغییر 5G به هیجان زده اید؟ نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

<! – این پست را دوست دارید؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->