فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iDB

خرید اشتراک kerio

چگونه از درجه بندی سیری خودداری کنیم و تاریخچه سیری را از دستگاه های اپل حذف کنیم

 تاریخچه سیری را حذف کنید

شما می توانید با انتخاب کردن از درجه بندی سیری در دستگاه های اپل که متعلق به شماست ، حریم خصوصی خود را بالا ببرید ، و همچنین تاریخچه سیری خود را که مربوط به یک دستگاه خاص از شرکت است حذف کنید. سرورها با iDownloadBlog همراه ما باشید زیرا ما به شما نشان می دهیم که چگونه اپل از ضبط های صوتی از فعل و انفعالات Siri و Dictation خود جلوگیری کند ، و همچنین تاریخچه سیری خود را حذف کنید.

Siri، Dictation و حریم شخصی شما

برای ناخواسته ، هر چیزی که می گویید و با استفاده از ویژگی های Siri و Dictation در دستگاه های iPhone ، iPad ، iPod touch ، Mac ، Apple Watch ، Apple TV و HomePod خود را دیکته کنید تا بتوانید درخواست های شما را به صورت کارآمد پردازش کنید.

خود اپل اظهار داشت:

با استفاده از Siri یا Dictation ، شما با انتقال ، جمع آوری ، نگهداری ، پردازش و استفاده از این اطلاعات از جمله داده های ورودی صوتی شما و Siri Data به اپل و شرکت های تابعه و نمایندگان آن موافقت و رضایت می دهید. عملکرد سیری و دیکته در محصولات و خدمات اپل را فراهم کرده و بهبود می بخشد. در هر زمان ، اطلاعات دریافت شده توسط اپل از استفاده شما از Siri یا Dictation مطابق با خط مشی رازداری اپل ، که می توانید در سایت www.apple.com/privacy. موفق19659008 مارک شرکت دریافت کنید که سایر درخواست های مربوطه را نشان می دهد. ارسال می شود ، از جمله مشخصات دستگاه ، تنظیمات دستگاه ، آمار عملکرد و موقعیت تقریبی دستگاه شما در زمان درخواست درخواست.

به عبارت دیگر ، فقط حداقل داده ها توسط سیری روی سرورهای شرکت ذخیره می شوند.

برای کسانی که سؤال می کنند ، مواردی مانند آدرس ایمیل ، شماره تلفن و همچنین Apple ID ، نام حساب ، شماره و رمز عبور ، بدون در نظر گرفتن تنظیمات شما به Apple ارسال نمی شود.

درجه بندی سیری – چه اشتباهی رخ داد؟

در ژوئیه سال 2019 ، روزنامه انگلیسی Guardian از یک سوت آواز یاد گرفت که اپل پیمانکارانی را استخدام کرده است و وظیفه آنها را برعهده دارد. گوش دادن به یک percen کوچک ضبط های ناشناس نام سیری با هدف بهبود دقت و قابلیت اطمینان Siri ، Dictation و موارد دیگر.

ROUNDUP: نحوه استفاده از تمام ویژگی های جدید در iOS 13.2

این ضبط ها به یک گره خورده است شناسه تصادفی ، چرخش تولید شده برای جلوگیری از پیوستن به شناسه های اپل ، ایمیل و سایر داده ها. سیاست حفظ حریم خصوصی اپل بیان می کند که اپل ممکن است این قطعات قطعه صوتی را به منظور بهبود Siri ، Dictation و دیگر ویژگی های پردازش زبان موجود در سیستم عامل های آن ، مانند Voice Control ، پردازش و استفاده کند.

 تاریخچه سیری

اما این آسیب قبلاً انجام شده بود و باعث شد اپل تغییراتی ایجاد کند.

برای مبتدیان ، اپل بلافاصله برنامه را به صورت جهانی متوقف کرد. سپس با انتشار iOS 13.2 ، iPadOS 13.2 ، watchOS 6.1 ، tvOS 13.2 ، macOS Catalina 10.15.1 و iOS 13.2.1 iOS 13.2.1 برای به روزرسانی های نرم افزار HomePod در اکتبر سال 2019 درجه بندی سیری را به شکل بهبود یافته دوباره ارائه داد.

اولین بار سوئیچ جدیدی را به ارمغان آورد که مشتریان می توانند به اپل اجازه دهند یا اجازه نمی دهد Apple را برای ذخیره تعامل Siri و Dictation در اختیار بگذارد. گزینه جدید دیگر این امکان را به افراد می دهد تا تعامل Siri و Dictation را از سرورهای اپل که تا شش ماهگی دارند حذف کنند.

مهمتر از همه ، اپل استفاده از پیمانکاران خارجی را برای برنامه درجه بندی سیری متوقف کرد. فقط کارمندان خود اپل اکنون مجاز به گوش دادن به ضبط های صوتی یا خواندن نسخه های رایانه ای از درخواست های شما ، و همچنین درجه بندی آنها هستند.

به گفته اپل:

اگر یکی از تعامل های Siri یا Dictation شما برای بررسی انتخاب شده باشد. ، درخواست و همچنین پاسخ سیری ارائه شده ، برای تعیین صحت و به طور کلی بهبود عملکرد Siri ، Dictation و پردازش زبان طبیعی در محصولات اپل ، تجزیه و تحلیل خواهد شد.

بسته به متن درخواست شما ، کارمندان اپل ممکن است سیری را بررسی کنند. داده ها به طور مستقیم به درخواست مربوط می شوند ، به منظور ارزیابی میزان اثربخشی پاسخ سیری. فقط کارمندان اپل ، مشمول تعهدات محرمانه بودن دقیق ، قادر به دستیابی به تعامل صوتی با Siri و Dictation هستند.

 تاریخ Siri را حذف کنید

این گفته می شود ، من می دانم که همه نظر من را ندارند. در این حالت ، اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه از به اشتراک گذاشتن ضبط های صوتی درخواست های Siri و Dictation خود با اپل امتناع کنید و تاریخچه سیری را که با هر دستگاه خاصی مرتبط است ، امتحان کنید.

اشتراک گذاری قبل از حذف تاریخ سیری

تنظیمات حریم خصوصی اپل این امکان را فراهم می کند تا کنترل کنید که آیا می خواهید به کمک Siri و Dictation به شما کمک کند با اجازه دادن به این شرکت بتواند ضبط های صوتی و رونویسی از فعل و انفعالات صوتی شما با Siri و Dictation را ذخیره کند. مطمئن شوید که دستگاه های شما جدیدترین به روزرسانی های نرم افزاری را اجرا می کنند ، پس این دستورالعمل ها را رعایت کنید تا از درجه بندی Siri خودداری کنید.

iPhone و iPad

خودداری کنید از اشتراک گذاری ضبط های صوتی Siri و Dictation و رونوشت های تولید شده توسط رایانه خودداری کنید. اپل ، موارد زیر را انجام دهید:

1) Open تنظیمات را در دستگاه iOS خود با iOS 13.2 یا بعد از آن باز کنید.

2) حریم خصوصی را از فهرست اصلی انتخاب کنید.

3) را انتخاب کنید و تجزیه و تحلیل ها و پیشرفت ها را در پایین صفحه ببینید. [19659006] 4) سوییچ کنار را بکشید و بهبود دهید سیری & Dictation را به حالت خاموش تبدیل کنید.

 حذف تاریخ سیری

را حذف کنید به اپل اجازه نخواهد داد تا ضبط های متقابل آینده شما با Siri و Dictation را در این دستگاه حفظ کند. شما باید این کار را به طور جداگانه در هر آیفون ، آی پد یا آی پاد لمسی انجام دهید.

به خاطر داشته باشید که هرگونه ضبط صدا و رونوشت هایی که قبلاً در سرورها ذخیره شده اند به طور خودکار حذف نمی شوند ، مگر اینکه این کار را به صورت دستی انجام دهید ، همانطور که در ادامه توضیح داده شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیاست تحلیلی اپل هنگام بهبود عملکرد سیری و سایر عملکردهای دارای قابلیت صدای ، روی پیوند "درباره Siri & Dictation Analytics" ضربه بزنید.

Mac

مراحل زیر را دنبال کنید اگر می خواهید اپل را از ذخیره قطعه های صوتی و رونوشت های تولید شده توسط رایانه ای از درخواست های Siri و Dictation خود که در این مک ساخته شده است ، متوقف کنید.

1) تنظیمات برگزیده سیستم را در منوی اپل در Mac خود با macOS Catalina 10.15.1.

2) روی نماد Security & Privacy در پنجره System Preferences کلیک کنید.

3) روی برگه حریم خصوصی کلیک کنید.

4) Analytics & بهبود را در ستون سطح برگه انتخاب کنید.

5) جعبه برچسب را با متن بهبود دهید. دیکته " در ستون سمت راست.

 حذف تاریخ سیری

انجام این کار باعث می شود شرکت از ذخیره و بررسی ضبط های صوتی بعدی یا رونوشت های متقابل Siri و Dictation که منشاء آن هستند. از این مک خاص. فراموش نکنید که این گزینه را جداگانه در هر مکینتاش که غیره است غیرفعال کنید.

همچنین ، غیرفعال کردن بهبود Siri & Dictation نمی توانید سابقه تعامل خود را که مرتبط با این Mac است حذف کنید. شما باید این کار را بصورت دستی انجام دهید ، همانطور که در ادامه در این آموزش ذکر شده است.

می توانید با کلیک بر روی دکمه "About Analytics and Privacy" واقع در انتهای پنجره ، اطلاعات مربوط به حریم خصوصی اپل مربوط به مجموعه داده Siri و Dictation را مطالعه کنید. ، سپس به بخش مربوط به بهبود Siri و Dictation بروید.

Apple Watch

برای جلوگیری از بررسی اپل تعاملات خود با Siri و Dictation در Apple Watch خود ، اپل مراحل زیر را دنبال کنید.

1) تنظیمات را در Apple Watch خود با watchOS 6.1 یا بالاتر باز کنید.

2) حریم خصوصی را از فهرست اصلی انتخاب کنید. [19659006] 3) شیر تجزیه و تحلیل و بهسازی در نزدیکی پایین.

4) Slide Siri & Dictation را بهبود ببخشید. موقعیت خاموش.

 حذف تاریخ سیری

با پیشروی ، اپل دیگر ضبط های صوتی و رونوشت های تعاملی Siri و Dictation را از این HomePod ذخیره و بررسی نمی کند. به خاطر داشته باشید که این یک گزینه برای هر دستگاه است ، بنابراین فراموش نکنید که آن را جداگانه روی سایر HomePod هایی که ممکن است در اختیار داشته باشید ، فراموش کنید.

امتناع از اشتراک گذاری صوتی Siri ، به طور خودکار سابقه Siri و Dictation شما مرتبط با این حذف نخواهد شد. HomePod ، اما می توانید این کار را بصورت دستی انجام دهید که در ادامه توضیح داده شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی اپل از نظر جمع آوری داده های Siri و Dictation در HomePod ، روی پیوند "درباره بهبود سیری و دیکتاتوری" در پایین ضربه بزنید. [19659011] چگونه تاریخ سیری خود را حذف کنید

به طور پیش فرض ، رونوشت ها و ضبط های صوتی تعامل شما با Siri و Dictation در سرورهای اپل ذخیره می شوند و سیستم ممکن است زیر مجموعه ای از تعامل ها را برای بررسی انسان پرچم کند. اما از چیزی نگران نباشید ، از شما سؤال می شود که آیا می خواهید در برنامه درجه بندی سیری هنگام نصب یا به روزرسانی به سیستم عامل iOS 13. شرکت کنید.

 Siri grading

همچنین می توانید بعداً در تنظیمات از این کار خودداری کنید تا اپل از ذخیره تعامل Siri و Dictation در سرورهای خود جلوگیری کند ، و همچنین کارمندان خود را از بررسی داده ها متوقف کند.

مطمئن شوید که دستگاه های شما بیشترین کار را می کنند. به روزرسانی های اخیر نرم افزار ، سپس این دستورالعمل ها را در هر دستگاهی دنبال کنید که می خواهید سابقه Siri و Dictation را حذف کنید.

iPhone ، iPad و iPod touch

برای حذف ضبط های صوتی Siri و Dictation و حذف هرگونه تولید رایانه رونوشت تعاملات شما از سرورها ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

1) تنظیمات را در دستگاه iOS خود با iOS 13.2 یا بعد از آن باز کنید.

2) Siri & Search fr فهرست اصلی.

3) شیر تاریخچه سیری و دیکته در انتهای بخش Ask Siri.

4) Hit ] Siri & Dictation History را حذف کرده و عملیات را تأیید کنید.

 حذف تاریخ سیری

تبریک می گویم ، فعل و انفعالات Siri و Dictation شما که هم اکنون با این iPhone ، iPad یا iPod touch مرتبط هستند. از سرورهای اپل حذف می شود. حتماً مراحل بالا را در هر دستگاه iPhone ، iPad و iPod Touch دیگری که ممکن است در اختیار داشته باشید تکرار کنید.

فعل و انفعالات Siri و Dictation شما که با شناسه تصادفی در ارتباط هستند نیز هنگام خاموش کردن Siri و Dictation به طور خودکار از سرورها پاک می شوند.

برای انجام این کار ، گزینه های را فعال کنید را فعال کنید تنظیمات → General → Keyboard و Listen for Hey Siri in تنظیمات → Siri & جستجو . در آیفون X یا بعد از آن ، مطمئن باشید که دکمه جانبی را برای سیری خاموش کنید. در آیفون 8 یا پیش از این ، گزینه را فشار دهید صفحه اصلی برای سیری .

می توانید با انتخاب پیوند "درباره سیری و حریم خصوصی سؤال کنید که Apple چگونه از حریم شخصی شما محافظت می کند در هنگام استفاده از Siri و Dictation اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Mac

اگر می خواهید از سرورهای اپل تعامل Siri و Dictation را که از یک Mac خاص شما تهیه شده است ، از سرورهای Apple حذف کنید:

1) تنظیمات برگزیده سیستم را از منوی اپل در macOS Catalina 10.15.1 انتخاب کنید.

2) روی Siri در پنجره System Preferences کلیک کنید.

] 3) روی روی تاریخچه سیری و حذف کنار تاریخ سیری حذف کنید ، سپس عملیات را تأیید کنید.

 حذف تاریخ سیری

با انجام این کار باید حذف شود. تعامل Siri و Dictation که در حال حاضر با این رایانه از سرورهای اپل در ارتباط هستند. این کار را در هر سیستم Mac که خود دارید تکرار کنید. داده هایی که قبلاً برای کمک به بهبود Siri و Dictation نمونه برداری شده اند حذف نمی شوند زیرا دیگر با این Mac ارتباط ندارد.

به عنوان یک یادآوری ، فعل و انفعالات Siri و Dictation شما که با شناسه تصادفی مرتبط هستند ، به طور خودکار از سرورهای اپل حذف می شوند. شما سیری و دیکتات را غیرفعال می کنید.

برای این کار ، به System Preferences → Keyboard → Dictation بروید ، سپس دکمه رادیویی را در کنار Dictation تنظیم کنید. بعد ، به System Preferences بروید → Siri و گزینه های را فعال کنید] En Ask Ask Siri ، Listen for Hey Siri (در برخی از مدل های Mac) و گوش دهید برای Hey Siri در AirPods (هنگامی که AirPod هایی را پشتیبانی می کنید که عملکرد Hey Siri را پشتیبانی می کنند) در دسترس هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی محافظت از حریم شخصی اپل هنگام استفاده از سیری ، روی دکمه حذف Siri Suggestions & Privacy استفاده کنید. درباره Siri & Privacy در انتهای پنجره.

Apple Watch

مراحل زیر را دنبال کنید تا هرگونه ضبط صوتی Siri و Dictation و رونویسی از سرورهای اپل که در حال حاضر با Apple Watch شما در ارتباط هستند را پاک کنید. [19659006] 1) تنظیمات را روی Apple Watch خود با watchOS 6.1 یا بالاتر باز کنید.

2) Siri را از لیست root انتخاب کنید. .

3) شیر تاریخ سیری .

4) ضربه بزنید تاریخچه سیری را حذف کنید ، سپس عملیات را تأیید کنید.

 حذف تاریخ سیری

با انجام این کار همه Siri و Dictation را حذف می کنید. سابقه مرتبط با این ساعت از سرورها. شما باید این کار را به طور جداگانه در هر ساعت مچی انجام دهید. تعاملات قبلاً درجه بندی شده حذف نمی شوند زیرا آنها دیگر با این ساعت ارتباط ندارند.

هنگامی که Siri و Dictation را غیرفعال می کنید ، تاریخچه Siri and Dictation شما به طور خودکار حذف می شود.

برای انجام این کار ، روی ضربه بزنید. تنظیمات → سیری را در ساعت خود قرار دهید یا My Watch → Siri را در برنامه Watch انتخاب کنید ، سپس گزینه ها را غیرفعال کنید Hey Hey Siri ، را بلند کنید تا صحبت کنید و / یا Press Crown Digital را فشار دهید. سرانجام ، سوئیچ Dictation را به حالت خاموش در تنظیمات → General → Dictation در ساعت خود بکشید یا خاموش کنید فعال کردن Dictation در My Watch → General در برنامه Watch.

Apple TV

می توانید ضبط های صوتی Siri و Dictation و رونوشت های مرتبط با Apple TV خود را از طریق سرورها با دنبال کردن مراحل انجام شده در پیش رو حذف کنید.

1) تنظیمات را در TV TV با tvOS 13.2 یا بعد از آن باز کنید.

2) General را از لیست اصلی انتخاب کنید.

3) گزینه Siri History را انتخاب کنید.

4) روی کلیک کنید [Delete] Siri & Dictation History ، سپس این عملیات را تأیید کنید.

تبریک می گویم ، تاریخچه Siri و Dictation شما در ارتباط با این تلویزیون اپل از سرورها حذف می شود. این روند را برای سایر تلویزیون های اپل که ممکن است در آن ها تکرار کنید تکرار کنید.

تعامل Siri و Dictation به طور خودکار از طریق سرورهای اپل هنگامی که هر دو ویژگی را غیرفعال می کنید حذف می شوید. برای غیرفعال کردن متن سیری ، به Settings → General → Dictation بروید و دیکته را خاموش کنید. برای خاموش کردن سیری در Apple TV خود ، به تنظیمات → عمومی → سیری بروید.

HomePod

یک زیر مجموعه از سؤالاتی که از شما سیری می پرسید ممکن است برای درجه بندی انتخاب شود. برای اینکه اپل ضبط های صوتی و رونوشت های ایجاد شده توسط رایانه های خود را از سرورها حذف کند ، این کار را انجام دهید:

1) برنامه خانگی Home را در iPhone با iOS 13.2 یا بالاتر باز کنید.

2) اکنون HomePod نشان داده شده در زیر لوازم جانبی مورد علاقه را که در برگه Home قرار دارد ، فشار دهید یا به آن ضربه بزنید و نگه دارید و سپس آن گوشه سمت راست و پایین را فشار دهید. اگر HomePod در لیست علاقه مندی های شما ذکر نشده است ، زبانه ها را انتخاب کنید و از گوشواره سمت چپ از نماد همبرگر استفاده کنید تا اتاقی را که بلندگوی بی سیم در آن قرار دارد انتخاب کنید.

3) روی تاریخ سیری در انتهای عنوان سیری.

4) شیر تاریخچه سیری را حذف کنید ، سپس عملیات را تأیید کنید.

 Siri را حذف کنید history

تاریخچه Siri و Dictation شما که با این HomePod مرتبط است از سرورهای اپل حذف می شود. فراموش نکنید که این فرایند را در سایر HomePod هایی که خودتان اره می کنید ، تکرار کنید.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی محافظت از حریم شخصی اپل هنگام استفاده از Siri در HomePod را با ضربه زدن روی پیوند "درباره Siri و حریم خصوصی" بخوانید.

درباره حذف Siri و Dictation History

وقتی می خواهید تاریخ تعامل Siri و Dictation را از سرورهای اپل حذف کنید ، سیستم فقط درخواست های حداکثر شش ماه را حذف می کند. علاوه بر این ، سیستم به طور خودکار شناسه تصادفی را از درخواست های بالاتر از شش ماه محروم می کند.

با این حال ، تاریخ درخواستی که از شناسه تصادفی جدا شده باشد ممکن است تا دو سال در سرورها حفظ شود تا به اپل کمک کند ویژگی های صوتی خود را در بهبود ببخشد.

 درجه بندی سیری

"زیرمجموعه کوچک درخواست های ویژگی که مورد بررسی قرار گرفته ممکن است بیش از دو سال ، بدون شناسه تصادفی ، برای بهبود مستمر سیری نگهداری شود."

آیا به کمک نیاز دارید؟ از iDB بپرسید!

اگر این آموزش را دوست دارید ، آن را به دوستان خود منتقل کنید و نظر خود را در زیر بنویسید.

گیر کرده اید؟ مطمئن نیستید که چگونه کارهای خاصی را در دستگاه Apple خود انجام دهید؟ به ما اطلاع دهید از طریق [email protected] و یک آموزش آینده ممکن است راه حلی ارائه دهد.

پیشنهادات چگونگی خود را از طریق [email protected] ارسال کنید.