فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

پرداخت Facebook یک سیستم پرداخت جدید برای واتساپ ، اینستاگرام ، مسنجر است

خرید اشتراک kerio

پرداخت Facebook یک سیستم پرداخت جدید برای واتساپ ، اینستاگرام ، مسنجر است


فیس بوک سیستم پرداخت بسیار خود را با نام 'FaceBook Pay' راه اندازی کرده است. این ویژگی پرداخت در تمام برنامه های فیس بوک از جمله واتس اپ ، اینستاگرام و پیام رسان. این ویژگی به شما امکان می دهد از دوستان ، خانواده ، مؤسسات تجاری و سرمایه های مالی پول ارسال و دریافت کنید.

Facebook Pay این هفته در ایالات متحده برای فیس بوک و مسنجر برای سرمایه گذاران ، خریدهای درون بازی ، بلیط های رویداد ، شخص- شروع می شود. پرداخت به شخص در مسنجر و خرید از صفحات و مشاغل منتخب در Facebook Marketplace. و با گذشت زمان ، ما قصد داریم تا Facebook Pay را به افراد و مکانهای بیشتری از جمله برای استفاده در اینستاگرام و واتس اپ منتقل کنیم.

Facebook Pay در برنامه Facebook قرار می گیرد و به بخش تنظیمات اضافه می شود. این کارت از کلیه کارتهای بدهی اصلی ، کارتهای اعتباری و همچنین پی پال پشتیبانی می کند. فیسبوک پس از فیاسکو درجه یک با مسائل بسیار زیادی روبرو شده است. اکثر شرکت های پرداخت از پروژه Libra فیس بوک حمایت کردند. و این مسئله شركت را برای متقاعد كردن شركتهای پرداخت برای همكاری و همکاری با آنها بسیار دشوار كرده است.

فیس بوك هنوز فاش نکرده است كه ویژگی Pay در همه برنامه های خود در دسترس خواهد بود. با این حال ، این شرکت در حال فاش کردن Facebook Pay در ایالات متحده در این هفته است. این شرکت می گوید: "و با گذشت زمان ، ما قصد داریم تا Facebook را به افراد و مکانهای بیشتری ، از جمله برای استفاده در اینستاگرام و واتس اپ ارائه دهیم."

نحوه تنظیم و استفاده از Facebook Pay

در اینجا نحوه تنظیم و استفاده استفاده از Facebook Pay را شروع کنید ،

  • به تنظیمات> Facebook Pay بروید. می توانید این کار را در برنامه / وب سایت انجام دهید
  • روش پرداخت را اضافه کنید و در جزئیات کارت خود مشت بزنید

در جبهه امنیتی ، Facebook Pay رمزگذاری را ارائه می دهد و همچنین به شما امکان می دهد از اعتبار سنجی مانند Touch ID و FaceID برای تأیید اعتبار استفاده کنید. . واتس اپ متعلق به فیس بوک مدتی است که قابلیت پرداخت در هند را ارائه می دهد.

[via Facebook]

<! – آیا این پست را دوست دارید؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->