فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

پد شارژ بی سیم موفی 3 و 1 و بررسی پد شارژ بی سیم دوگانه

خرید اشتراک kerio

پد شارژ بی سیم موفی 3 و 1 و بررسی پد شارژ بی سیم دوگانه

موفی در اوایل سال جاری پس از عدم موفقیت اپل در ارائه نیروی هوایی ، چندین راه حل شارژ چند دستگاهه ارائه داد. پد شارژ بی سیم 80 دلاری می تواند دو دستگاه را به طور همزمان شارژ کند ، در حالی که پد شارژ بی سیم 3 در 1 (140 دلار) برای شارژ یک آیفون ، اپل واچ و AirPod طراحی شده است.

این شارژرها با طراحی ساده ، از پلاستیک سیاه پوشیده شده با پارچه جیر مانند برای گرفتن و محافظت در برابر خراش ، ساخته شده اند. موفی همچنین نسخه ای را ایجاد کرده که یک پلاستیک براق سیاه و سفید است برای کسانی که ظاهر اولتراسوند را دوست ندارند و در فروشگاه آنلاین اپل فروخته می شود.من به دلیل روشی که بتواند بسته به نوع پارچه تغییر رنگ کند ، به نظر نمی رسد طرفدار عظیم جیر هستم ، اما این یک طراحی به اندازه کافی تمیز است و جیر جیر دستگاه را هنگام شارژ به درستی در محل خود نگه می دارد. من همچنین مطمئن نیستم که پلاستیک سیاه با توجه به قیمت این شارژرها بهترین مواد است ، اما باز هم ، هیچ مشکلی در کار نیست. ساده و تمیز است ، اگر کمی کسل کننده باشد.

پد شارژ بی سیم دوگانه یک پد شارژ ساده و طولانی است که یک آیفون را به صورت افقی یا دو آیفون در جهت عمودی قرار می دهد. در هر طرف یک خط وجود دارد و کاربران را راهنمایی می کند که در صورت قرار دادن هر آیفون برای موقعیت شارژ مناسب ، در کدام مکان قرار بگیرند.در قسمت زیر یک حلقه لاستیکی برای پایداری روی میز یا یک میز وجود دارد ، و یک درگاه برای کابل شارژ و یک نقطه اضافی برای وصل کردن کابل USB-A دیگر ، مانند کابل برای شارژ کردن آن وجود دارد. هر دو شارژر موفی با آجرهای قدرت نسبتاً بزرگی همراه هستند که قدرت کافی برای شارژ چندین دستگاه را دارند.شارژر بی سیم 3 در 1 طراحی مشابه با همان پایه جیر مشکی و یک نقطه اختصاصی برای هر دستگاه دارد. سمت راست ، مسطح ، به منظور شارژ آیفون است ، در حالی که یک ضرب و شتم وجود دارد که قرار است دروغ بگوید. این تورفتگی برای نسخه اصلیAirPods و نه AirPods Pro طراحی شده است ، بنابراین من مطمئن نیستم که آیا این برای جدیدترین اپل کار خواهد کرد .AirPods.بالاتر از تورفتگی برای "AirPods" ، مقدار کمی از ساعت تماشا اپل وجود دارد که در واقع یک قطعه جداشونده است که شما نیاز دارید تا به جای آن بکشید ، که این طرح مورد علاقه من نیست. به راحتی می توانید در منطقه مناسب قرار بگیرید و گمان می کنم در آنجا وجود دارد ، بنابراین می توانید آن را حذف کرده و چیز دیگری را شارژ کنید ، اما به نظر می رسید که مشکلات شارژ را به من می دهد.من مشكلی داشتم كه نیاز داشتم آن را بیرون بریزم و چندین بار آن را تحقیق كنم تا بتوانم ساعت مچی من را به درستی شارژ كنم. من همچنین متوجه شدم که در بعضی مواقع ، من باید چندین بار از ساعت شارژر خاموش شارژر را بردارم تا بتوانم شارژ را شروع کنم ، که ایده آل نیست. من در مورد شارژ آیفون روی هر کدام از شارژرها مشکلی ندارم ، اما "AirPods" نیز جریمه خوبی دارد.

جنازه شارژ اجازه می دهد ساعت اپل در حالت Nightstand قرار گیرد ، بنابراین می توانید نگاهی بیندازید و زمان آن را در کنار تخت خود ببینید. هر دو لنت شارژ دارای چراغ های LED در قسمت جلویی هستند ، بنابراین می توانید مطمئن شوید که یک وسیله معین به درستی شارژ شده است

شارژر های بی سیم موفی سرعت شارژ 7.5W را برای دستگاه های اپل ارائه می دهد ، از جمله بعد از iOS 13 که به نظر می رسد برخی شارژرهای بی سیم 7.5W را به جای 7.5W به 5W محدود کرده است.با استفاده از پد شارژ بی سیم 3 در 1 ، آیفون XS حداکثر پس از نیم ساعت از صفر تا 23 درصد و بعد از یک ساعت 43 درصد شارژ شد. آیفون 11 پرو حداکثر پس از نیم ساعت 21 درصد و 38 درصد شارژ می شود که مطابق با سایر شارژرهای بی سیم 7.5W است.

من سرعت شارژ مشابهی را از پد شارژ بی سیم دوگانه مشاهده کردم ، که شارژ این گوشی در Xi را حداکثر 21 درصد پس از نیم ساعت و 42 درصد پس از یک ساعت انجام داد. پس از 30 ساعت و 38 درصد پس از یک ساعت 22 درصد از TheiiPhone 11 Pro Max شارژ شد.

Bottom Line

محصولات شارژ موفی همیشه با کیفیت بوده و به طور معمول قابل اعتماد هستند ، اما موفی به دلیل قیمت های برتر خود شناخته شده است و این شارژرهای بی سیم نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

پد شارژ بی سیم Dual 80 دلار و پد شارژ بی سیم 3 در 1 140 دلار 140 دلار است ، که حتی اگر این محصول با سایر محصولات بی سیم رده بالاتر مانند نمونه های Nomad مطابقت داشته باشد ، جای سوال زیادی دارد.در این نقاط قیمت ، دشوار نیست که شارژرهای موفی را توصیه کنید ، و با توجه به ویژگی 3 در 1 ، من به دلیل "ساعت اپل" که شارژ کردن را تجربه کرده ام ، رزرواسیون دارم. هیچ چیزی باعث نمی شود این شارژرهای بی سیم از سایر گزینه های مشابه موجود در بازار متمایز شوند ، که ناامید کننده است.

من محصولات موفی را بیشتر دوست دارم ، اما با توجه به کیفیت ساخت ، قیمت گذاری و مسائل مربوط به شارژ ، پد شارژ بی سیم Dual و پد شارژ بی سیم 3 در 1 به نظر می رسد کمی از دست رفته است. موفی گاهی اوقات فروش دارد ، بنابراین اگر بتوانید اینها را با قیمت ارزان تری دریافت کنید ، آنها بسیار جذاب تر هستند. در غیر این صورت ، برای معامله بهتر توصیه می کنم در این زمینه خرید کنید.

نحوه خرید

پد شارژ بی سیم دوگانه و پد شارژ بی سیم 3 در 1 را می توان به ترتیب 80 و 140 دلار از وب سایت Zagg خریداری کرد.

توجه: موفی برای این بررسی شارژر بی سیم 3 در 1 و شارژر بی سیم دوگانه را در اختیار MacRumors قرار داد. هیچ هزینه جبران خسارت دیگری دریافت نشد. MacRumors شریک وابسته ای با برخی از این موفی ها است. هنگامی که روی پیوند کلیک می کنید و خرید می کنید ، ممکن است پرداخت ناچیزی دریافت کنیم که به ما کمک می کند تا سایت در حال اجرا باشد.

.