فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

وب سایت حفظ حریم خصوصی اپل توضیح می دهد که چگونه از داده های شما محافظت می شود

خرید اشتراک kerio

وب سایت حفظ حریم خصوصی اپل توضیح می دهد که چگونه از داده های شما محافظت می شود


اپل همیشه به خاطر تمام محصولات و خدماتش حریم خصوصی را بسیار جدی گرفته است. این شرکت حتی از طریق آخرین سری تبلیغات آیفون خود ، از رویکرد متمرکز بر حفظ حریم خصوصی فاش می کند. اپل با تکیه بر این ، وب سایت خلوت خود را به روز کرده است تا برخی از ویژگی های جدید با محوریت حفظ حریم خصوصی را که در iOS 13 ، iPadOS 13 و watchOS 6. معرفی کرده است ، به نمایش بگذارد.

در صفحه حریم خصوصی خود ، اپل می گوید: "حریم خصوصی است. حقوق اساسی بشر "و اطلاعات شخصی شخص نیز چنین است. این شامل حق خبرهایی است که بعد از اجرا در دستگاه خود به شخصی که با آنها تماس گرفته و یا پیام ضربان قلب خود را می خواند ، می باشد. اپل در ادامه تصریح می کند که چگونه رمز عبور شش رقمی در آیفون شما امکان شکستن وجود ندارد زیرا تقریباً یک میلیون ترکیب ممکن وجود دارد. این Face ID و Touch ID را به عنوان "دو پیشرفته ترین فناوری امنیتی در دستگاه های شخصی" نامیده می شود.

اپل برجسته می کند که اطلاعات شخصی شما را به تبلیغ کنندگان یا سازمان های دیگر نمی فروشد. و هنگامی که داده ها را برای بهبود تجربه کلی کاربر جمع آوری می کند ، با استفاده از دیفرانسیل حریم خصوصی در جایی که داده ها را تقسیم می کند و آن را با داده های میلیون ها کاربر دیگر ترکیب می کند ، انجام می شود. به این ترتیب ، این شرکت به جای چیزهای خاص که می تواند برای یک کاربر قابل ردیابی باشد ، می تواند الگویی کلی از داده ها را مشاهده کند.

اپل همچنین تعدادی از برگه های سفید را منتشر کرده است که جزئیات چگونگی برنامه ها و ویژگی های آن مانند Safari و ورود به سیستم با اپل از حریم شخصی کاربر محافظت می کند. درمجموع ، امروز چهار عکس جدید منتشر شده توسط این شرکت وجود دارد.

اگر واقعاً برای حفظ حریم شخصی خود ارزش قایل هستید یا می خواهید مراحلی را که اپل برای محافظت از آن برداشته است ، بدانید ، حتماً به وب سایت شخصی تجدید نظر شرکت بروید. مطمئناً ، اپل سهم نسبتاً خوبی از فیشهای مربوط به حریم خصوصی داشته است ، اما شکی نیست که در مقایسه با سایر غول های فناوری مانند فیس بوک ، گوگل و آمازون تأکید زیادی بر حفظ حریم شخصی کاربران می کند.

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->