فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iDB

خرید اشتراک kerio

والمارت اکنون از سفارشات صوتی از طریق سیری پشتیبانی می کند

والمارت همکاری جدید خود را با اپل اعلام کرده است که دیدن سفارشات کالا را بسیار آسان تر می کند ، اگر دوست دارید از Siri استفاده کنید.

والمارت اکنون از طریق دستیار دیجیتال اپل ، Siri ، از سفارشات صوتی پشتیبانی می کند. باید مطمئن شوید که برنامه رسمی Walmart Grocery را در دستگاه خود دارید و وارد آن شده اید. پس از اتمام این کار ، شما می توانید از سیری بخواهید چیزی را که می خواهید بخرید به سبد خرید آنلاین خود اضافه کنید. همه این موارد از طریق میانبر جدید صورت می گیرد ، و شما باید این روند را با گفتن "اضافه کردن به والمارت" شروع کرده و هر چیزی را که می خواهید پرتاب کنید.

امروز ، ما مفتخریم که همکاری با اپل را اعلام کردیم. ، ما سفارش صوتی Walmart را در Siri در دسترس قرار داده ایم. ما همیشه به دنبال روش های جدیدی هستیم تا در خرید محصولات اپل از والمارت و هنگام استفاده از دستگاه های اپل آنها هر روز بهترین تجربه را به مشتریان خود ارائه دهیم.

ما در حال معرفی میانبر جدید Siri برای فروشگاه های آنلاین هستیم. مشتریان به سادگی از Siri درخواست می کنند بعد از اینکه حساب های خود را جفت کردید ، مستقیماً موارد مورد نیاز خود را به سبد مواد غذایی آنلاین Walmart اضافه کند. در iPhone ، iPad ، Apple Watch ، Mac ، HomePod یا اتومبیل با CarPlay کمی جادویی احساس می شود.

شما باید سفارش را با برنامه نهایی کنید (هنوز نمی توانید این کار را با Siri انجام دهید). پس از اتمام کار ، می توانید آن را در فروشگاه انتخاب کنید یا آن را به درب خود تحویل دهید.

شاید یکی از بهترین قسمت های این این است که این سرویس برای بهتر شدن استفاده بیشتر از آن طراحی شده است. بنابراین اگر اتفاقی برای خرید یک مارک خاص چیزی را که به طور مرتب سفارش می دهید خریداری کنید ، برنامه مشخص می کند که آن مارک چیست و براساس آن آن را اضافه می کند. نمونه والمارت این است که اگر آب پرتقال را از طریق سیری سفارش دهید ، برنامه بعد از چند بار اضافه کردن آن به طور خودکار نام تجاری مورد نظر خود را اضافه می کند.

لازم نیست یک محصول خاص را هنگام درخواست کالایی از سیری پرتاب کنید ، این باید تجربه خرید را کمی ساده تر و سریع تر کند.

شما باید برنامه فروشگاه مواد غذایی Walmart (که رایگان است) را از این قسمت بارگیری کنید. فروشگاه App iOS ، و سپس سفارشات صوتی را در داخل برنامه تنظیم کنید تا همه این موارد به مرحله اجرا برسد.