فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iDB

خرید اشتراک kerio

هکر جیک جیمز با استفاده از کار با سیستم عامل iOS 12 از زمان tfp0 استفاده می کند

دیروز دیروز هکر با استعداد و iOS از جین جیمز از tinkerer سوءاستفاده کردند ، نسخه زمانی بازسازی شده از برادون آزاد از oob_timestamp tfp0 سوء استفاده کرد. Time_waste بسیاری از مشکلات نشت حافظه را که در بهره برداری oob_timestamp وجود داشت ، حل می کند و با توجه به پیشرفت های ظاهری ، دشوار نیست بدانید که چرا Pwn20wnd به جای آن از جیمز بهره برد تا در عوض جیلبریک غیرشخصی استفاده کند.

اما در حالی که مزیت های فوق الذکر است. بدیهی است ، این امر مانع از جیمز نشد كه قدم های دیگری برداشته شود. همین امروز بعد از ظهر ، جیمز از طریق توییتر اعلام کرد که وی موفق شده است از زمان بهره برداری از زمان tfp0 بهره برداری در iOS 12 را بدست آورد. علاوه بر این ، حتی به نظر می رسد با دستگاه های مجهز به A8X نیز بازی خوبی انجام داده است:

در توییت های بعدی ، جیمز خاطرنشان کرد: time_stamp همه نسخه های iOS 12 ، که با توجه به اینکه unc0ver در حال حاضر از نسخه های جدیدتر از iOS 12.4.1 پشتیبانی نمی کند ، خبر خوبی است. از طرف دیگر ، جیمز افزود: این بهره برداری روی دستگاه های قدیمی تر 4K مانند آیفون 6 شکسته شد و بر روی هر نوع دستگاه کار نمی کند . برای تصحیح این مسئله ، کار دیگری لازم است ، با فرض اینکه حتی ممکن است.

پیش از این ، زباله های زمان استفاده از یک بهره برداری در iOS 13 بود. ما قبلاً شاهد بودیم که چقدر ضایعات Time_ قدرتمند است ، زیرا در حال حاضر قدرت غیرقانونی فرار از زندان برای همه دستگاههای در حال اجرا در iOS 13.0-13.3 از A8X-A13 را دارد. با توجه به این نکته ، باید جالب باشد که ببینیم چقدر توانایی آن بیشتر خواهد شد زیرا جیمز به کار خود روی آن ادامه می دهد و چگونه می تواند بر فرار از زندان بودن دستگاه های 4K که نسخه های جدیدتری از iOS 12 را اجرا می کنند تأثیر بگذارد.

آیا از پیشرفت سریع این بهره برداری های tfp0 هیجان زده اید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.