فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

همکاران اپل با Sprint ، eBay و Samsung در مزرعه بادی New Texas

خرید اشتراک kerio

همکاران اپل با Sprint ، eBay و Samsung در مزرعه بادی New Texas

شرکت Apex Clean Energy امروز اعلام کرد که اپل گروهی از شرکت ها را متعهد می کند که تقریبا 75 مگاوات انرژی را از مزرعه بادی آینده در تگزاس خریداری کنند. Sprint ، eBay و سامسونگ در این توافق نامه با Apple شرکت کرده اند و قرار است پروژه کامل White Meaa 500 مگاواتی White Mesa Wind از اوایل سال 2021 به صورت آنلاین آغاز شود.

خرید انرژی مشترک از این دست به شرکت ها اجازه می دهد تا تقاضای انرژی خود را جمع کنند و به طور جمعی از افزودن پروژه های انرژی تجدید پذیر در مقیاس بزرگ به شبکه پشتیبانی کنند. اپل رهبران فن آوری دیگری را به فعالیتهای مسئول تجاری – eBay ، سامسونگ و Sprint – در توافق نامه جمع آوری گرد هم آورد ، که همه شرکت کنندگان را قادر می سازد تا از پروژه جدید به انرژی قابل تجدیدپذیر با کربن کم مصرف دسترسی داشته باشند. […]

لیزا جکسون ، نایب رئیس محیط زیست ، سیاست و ابتکارات اجتماعی اپل گفت: "ما مفتخریم که می توانیم تمام عملکردهای اپل را در سراسر جهان با 100 درصد انرژی تجدید پذیر و قدرت بخشیدن به بخش خصوصی را برای حمایت از انتقال انرژی پاک هدایت کنیم." . "مشاغل با اندازه ها و نیازهای انرژی متفاوت می توانند به انرژی جدید و تجدید پذیر آنلاین کمک کنند. این توافق نامه همکاری در تگزاس الگویی است که امیدواریم دیگران آن را تکرار کنند. فقط چند هفته پیش ، اپل اعلام کرد که با ده تامین کننده خود برای سرمایه گذاری در سه مزرعه بادی در چین همکاری کرده است.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی بحث در مورد این موضوع ، موضوع بحث در انجمن سیاست ، دین و امور اجتماعی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدید کنندگان سایت از مطالعه و پیگیری موضوع استقبال می کنند ، اما ارسال آن محدود به اعضای انجمن با حداقل 100 پست است.

.