فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

هفتگی iOS Dev - شماره 427 - 25 اکتبر 2019

خرید اشتراک kerio

هفتگی iOS Dev – شماره 427 – 25 اکتبر 2019

نظر

من مطمئن هستم که همه سایت جدید NSHipster را که این هفته راه اندازی شده است ، دیده اید ، اما هیچ مروری در دسترس نیست. این بررسی وضعیت اسناد چارچوب اپل است. به طور خاص ، آمار مربوط به تعداد سمبل های بدون سند در هر چهارچوب را نشان می دهد.

واکنش جامعه به سایت بسیار منفی و بسیار بلند است. همانطور که مات هنگام راه اندازی این کار گفت ، پوشش ضعیف اسناد به طور گسترده ای به عنوان یک مشکل اساسی ذکر شده است ، و به راحتی می توان به این سایت اشاره کرد و گفت "ببین … من به تو گفتم!"

تعداد نمادهای مستند شده مطمئناً یک جنبه است. مستندات کامل ، اما هرگز به اندازه یک متریک واحد و دارای نقص ساده نیست. چرا نقص؟ آیا این بهتر از "بدون بررسی در دسترس" است؟

اگرچه خیلی تعجب آور است که وقتی تعداد زیادی از درصد در سایت زیاد است ، چقدر با صدای بلند فریاد می زنند! UIKit ، تا کنون بزرگترین چارچوب با بیش از 13000 نماد بیش از 90٪ مستند شده است! جالب است بله ، بعضی از فریم ورکها در هیچ جا نزدیک به 90٪ نیستند (به نظر می رسد چارچوب های صوتی نقاط خاصی ضعیف هستند) اما بد نیست که مردم در حال ساختن باشند.

همچنین ، یک متریک واحد مانند این را در نظر نمی گیرد. همه مطالب فوق العاده و کد نمونه. پیدا کردن آنها دشوار است زیرا در اطراف کتابخانه پراکنده هستند ، اما تعداد زیادی از آنها وجود دارد و به طور کلی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. به نظر من ، این نوع اسناد حتی بیشتر از مرجع خالص از اهمیت بیشتری برخوردار است.

این مسئله مرا به آن چیزی می رساند که معتقدم بزرگترین مشکل اسناد مربوط به آن است ، میزان اطلاعاتی که دیگر در بایگانی به روز نمی شود. راهنماهای برنامه نویسی قدیمی فوق العاده هستند و بسیاری از نتهای فنی ارزشمند هستند. این یک فاجعه است که می بینیم آنها بدون اینکه به اندازه کافی جایگزین شوند ، رها شده اند. این یک وضعیت بسیار غم انگیز است.

ما باید را به اپل سوق دهیم تا بر روی بهبود مستندات متمرکز شود و من دوست دارم منابع اپل را به این بخش با هر آنچه برای انجام این کار عظیم نیاز دارد ، ببینم. فقط ساده نیست که هدف از آن پوشش 100٪ باشد.

دیو ورد

اخبار

پخش بی نظیر متن غنی در SwiftUI

تصور می کردم بیشتر شما قبلاً قطعه Brent Simmons را خوانده باشید. SwiftUI این هفته آماده نیست ، بنابراین می خواهم به جای آن با جیسون برنان به این لینک پیوند بزنم.

درست است که احتمالاً SwiftUI فعلاً برای برنامه شما آماده نیست ، اما ما باید کمی مراقب باشیم چگونه ما نسبت به آن واکنش نشان می دهیم آیا حذف یک کنترل UI "حیرت آور" است یا کاملاً قابل درک است؟ این انجمن (به طور موجه) به اپل زمان بسیار سختی را برای نسخه های اشتباه بتا و انتشار امسال اختصاص داده است. این احساس کاملاً درست نیست که پس از آن زمان سختی برای حمل و نقل کافی برای کافی ندهید . 😬

nearthespeedoflight.com

پیشنهاد منابع بسته بندی برای مدیر بسته سوئیفت

بسته ها می توانند حاوی تصاویر ، پرونده های داده و سایر منابع مورد نیاز در زمان اجرا باشند.

بله ، آنها باید! 📦 امیدوارم این امر به سرعت مورد تأیید و اجرای قرار گیرد.

swift.org

پیوند حمایت شده

یافتن iOS Dev Job از طریق دامپزشکی

دامپزشکی در نقش های توسعه دهنده تخصص دارد و برای افراد متقاضی کار کاملا رایگان است. علاقه مند؟ نمایه خود را ارسال کنید و در صورت پذیرش ، می توانید درخواست های مصاحبه را مستقیماً از شرکت های برتر در حال رشد تیم های توسعه تلفن همراه خود دریافت کنید. شروع به کار کنید.

vettery.com

Tools

افزونه ادغام غلاف برای Cocoapods

شاید بدانید که راه اندازی یک برنامه با تعداد کمی از چارچوب های بزرگ نسبت به تعداد زیادی کوچکتر سریعتر است آنهایی که اگر از CocoaPods برای مدیریت وابستگی های خود استفاده می کنید ، محدودیت در داشتن چارچوبی جداگانه برای هر وابستگی خواهید داشت. این افزونه را توسط Siddharth Gupta وارد کنید که به شما امکان می دهد فریمورک ها را همزمان با ساخت برنامه خود ادغام کنید.

swiftier.co

Lofelt Composer

این جالب است. مدتی پیش با کاپیتان AHAP (که هنوز هم نام بزرگی است!) پیوند دادم که به شما امکان می دهد تا الگوهای سفارشی را ایجاد کنید. این برنامه کمی متفاوت است ، به گونه ای طراحی شده است که برای تطابق با شکل موج صوتی ، یک هتک سفارشی ایجاد کند. صدا در یک ویرایشگر مبتنی بر مرورگر نقشه برداری شده و یک برنامه همراه برای تست نحوه احساس آن وجود دارد. این احتمالاً کاملاً جالب است ، اما من این ایده را دوست دارم.

lofelt.com

متن به سرعت در یک Xcode Playground

انتخاب شد

این یک هک کوچک بسیار ساده و هوشمندانه از طرف Daniel Tavares است که از زمین بازی و macOS Automator استفاده می کند. . به سادگی متن را انتخاب کنید و فوراً آن را در زمین بازی باز کنید. همه چیز پیچیده نیست! 👍

medium.com

کد

سیستم چیدمان SwiftUI

این یک نگاه عالی و عمیق به سیستم های طرح در SwiftUI از الکساندر گربنیوک است.

شما می توانید احساس کنید که SwiftUI با یک طرز فکر کاملاً متفاوت از طرح بندی خودکار. این یک تمرین آکادمیک برای حل کارآمد سیستم های برابری و نابرابری های خطی نیست.

من در طول سال ها دوست داشتم طرح بندی اتومبیل را دوست داشته باشم ، اما هرگز به اندازه چشمه ها و چشمه ها برای من طبیعی نبود. SwiftUI فوراً احساس بهتری می کند و به همان اندازه انعطاف پذیر است. در واقع مهم است.

github.io

UINavigationBar در iOS13

تغییراتی را در iOS13 ایجاد کردم

من واقعاً راهنمای سارون Wongpatcharapakorn را دوست داشتم تا تغییراتی را در iOS 13 ایجاد کند که من در ماه سپتامبر به آن وصل کردم. ، و اکنون او در حال رفع نوار پیمایش است. خود را با این مقاله سریعتر کنید و فراموش نکنید که بخش دوم را نیز پس از اتمام کار بررسی کنید!

sarunw.com

پنج نکته و ترفند برای CloudKit Sharing

این خیلی بیشتر بود مقاله ای عمیق درباره اشتراک CloudKit از آنچه من انتظار داشتم برای یک مقاله از سبک "نکات و ترفندها". دن گریفین دانش خود را به اشتراک می گذارد که می خواهید از CloudKit استفاده کنید.

contagious.dev

متوقف کردن زور باز کردن IBOutlets باDelayed

Łukasz Mróz با @ تأخیر بسته بندی دارایی که به شما امکان می دهد آن دسته از نیروی ناخوشایند را از متغیرهای خروجی خارج کنید. من عاشق دیدن چگونگی استفاده از لفاف های املاک مردم هستم ، و در حالی که مطمئن نیستم که برای این کار از یک پریز (که خیلی به ندرت هستند) با این کار زحمت می کشم ، می توانم کاربردهای دیگری را برای این لفاف تصور کنم.

sunshinejr. com

Design

Pull-to-Search

کشیدن به روز رسانی بسیار عالی است ، اما فقط برای برنامه های مبتنی بر جدول زمانی خوب کار می کند. برنامه های مختلف سعی کرده اند کارهای مختلف دیگری را با "کشیدن به …" در طول سالها انجام دهند ، و هیچکدام واقعاً گیر نیفتند. اپل قبلاً استاندارد لازم را در اختیار داشتن جعبه جستجو در بالای لیست داده ها قرار داده است ، و من این پیشنهاد را از سام Dods دوست دارم که کمی بیشتر به آن تکیه کند.

theappbusiness.com

تجارت و بازاریابی

نگاهی اجمالی به مجموعه کامل ویژگی ها …

این فقط در انواع خاصی از برنامه ها معقول خواهد بود ، اما من این تکنیک را از Geoff Hackworth برای پیش نمایش آنچه در نسخه کامل یک برنامه وجود دارد با نمایش مختصر آن ، تار کردن و سپس نشان دادن دوست داشتم. افزایش فروش من از طرفداران زیادی از هشدارها با متن زیادی در مورد آنها نیستم ، اما این تکنیک به خوبی با یک کنترل منظره که در بالای محتویات تاری نشسته است نیز کار خواهد کرد.

twitter.com

Videos

امتحان کنید! Swift NYC 2019

مکمل کامل مذاکرات از تلاش جالب! ماه گذشته کنفرانس سوئیفت از نیویورک.

حتی اگر بخواهید با دقت نگاه کنید ، حتی در این زمینه صحبت هایی نیز وجود دارد. 🙈

youtube.com

و سرانجام …

وقتی زندگی لیمو به شما می دهد ، لیموناد درست کنید.

  


  

    این خوراک RSS در تاریخ منتشر شده است
    https://iosdevweekly.com/.
    همچنین می توانید مشترک شوید
    از طریق ایمیل.