فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

هفتگی iOS Dev - شماره 420 - 6 سپتامبر 2019

خرید اشتراک kerio

هفتگی iOS Dev – شماره 420 – 6 سپتامبر 2019

نظر

می خواهم این هفته را با یک به روزرسانی سریع در کتابخانه SwiftPM شروع کنم. من در آغاز این هفته یک تغییر اساسی ایجاد کردم که به پشتیبانی از ابرداده برای هر نسخه می افزاید. چرا؟ خوب ، از آنجا که کتابخانه ها شروع به پذیرش SPM می کنند ، ممکن است این باشد که آخرین نسخه پایدار یک کتابخانه (همان چیزی است که Xcode بصورت پیش فرض اضافه می کند) هنوز از SPM یا آخرین نسخه Swift پشتیبانی نمی کند ، جایی که ممکن است نسخه بتا باشد یا حتی کارشناسی ارشد انجام می دهد؟

بنابراین ، در حال حاضر ، هر بسته تا سه مجموعه فوق داده را نشان می دهد. نتایج جستجو هنوز هم بر اساس شاخه پیش فرض / استاد است ، اما ابرداده آخرین و آخرین نسخه پایدار نیز نشان داده شده است. امیدوارم پیدا کردن بسته هایی که SPM را پشتیبانی می کنند حتی ساده تر شود. 👍

Dave Verwer

News

iCloud Beta قابلیت اطمینان

تابستان دشوار بوده است به انواع دلایل در نسخه های بتا امسال ، اما بیشترین نگرانی در مورد iCloud Drive بود. خبر خوب این است که به نظر می رسد این تغییرات قبل از انتشار نهایی برمی گردد. امیدوارم که ما این ویژگی ها و API ها را به آینده برگردانیم ، اما این خبر خوب فعلاً است. کریگ هاکنبربری در کل وضعیت کاملاً خوبی دارد.

furbo.org

پیوند حمایت شده

Meet Playground: ساده ترین راه برای بررسی رویدادهای تحلیلی شما

زمین بازی یک بازرس رایگان تجزیه و تحلیل برای iOS است. به شما امکان می دهد رویدادهای ردیابی ، تماس های API را بازرسی کنید و برنامه خود را مستقیماً در مرورگر تست کنید ، بدون نیاز به راه اندازی فنی. در مورد آن به عنوان چارلز پروکسی در مورد استروئیدها فکر کنید. آن را امتحان کنید!

waldo.io

کد

Popovers ، UINavigationController و preferContentSize

آیا با تغییر دادن کنترلر نمای نمایشگر ، آیا تاکنون شروع به امتحان و تغییر اندازه popover کرده اید؟ می دانم که دارم. آیا تاکنون خود را پیدا کرده اید که دلیلی ایجاد کنید که ناگهان آن دسته از کنترل کننده ها به همان اندازه نیاز دارند؟ من هم همین کار را کردم! 😂 نوح گیلمور نحوه انجام این کار فریبنده را فهمیده است.

noahgilmore.com

تغییرات در iOS 13 تغییر می کند. به ظاهر و احساس مودال ها در این نسخه عاشق باشید ، اما چند مورد وجود دارد که باید بدانید تا بعد از این تغییرات ، برنامه شما واقعاً در خانه احساس کند.

sarunw.com

مشکل در زمینه های فرم در برنامه های iOS

قبلاً تقریباً در یک برنامه iOS فرم ایجاد کرده اید. به نظر می رسد در نگاه اول آسان است ، درست است؟ تقریباً همیشه پیچیده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. الكساندر واویچ با توجه به كتابخانه های شخص ثالث ، بعضی از گزینه ها را در اختیار ما قرار می دهد ، اما سپس پیشنهاد می كند كه در واقع یك كتابخانه لزوماً بهترین رویكرد نیست و چیزی متفاوت را معرفی می كند. زمینه ها.

aplus.rs

تمام آنچه را که باید در مورد UICollectionViewCompositionalLayout بدانید

اغلب اوقات اپل طرح جدیدی از مجموعه مهمانی ها را معرفی نمی کند. نمایش مجموعه ها همیشه هنگام طرح چیدمان بسیار انعطاف پذیر بوده اند ، اما بیشتر برنامه ها فقط با استفاده از برخی از تنظیمات مربوط به طرح اصلی در آخر استفاده می کنند. iOS 13 کلاس چیدمان کاملاً جدیدی را برای ما به ارمغان می آورد ، و آلکسی ژورین مشغول انجام کاری است که می تواند انجام دهد.

medium.com

The If Statement's Sharp Edges

جیسون زوریتا با چیزی که تقریباً تقریباً صادق است همه چیز در توسعه نرم افزار …

این عالی است تا زمانی که نمی شود 😅

در این مثال ، او در هنگام استفاده از ViewBuilder در مورد منطق شرطی در SwiftUI صحبت می کند. تا وقتی که برای اولین بار پیام خطا را نمی بینید ، آشکار نخواهد بود.

jasonzurita.com

طراحی

کمتر … آیا بیشتر است؟

همبرگر به نام دیگری؟ مرکز جاش با مقاله فوق العاده ای در مورد شیوع بیضوی به عنوان دکمه "بیشتر" مبهم در iOS 13.

tidbits.com

تجارت و بازاریابی

در مورد ایده های خنده دار من درباره آنچه بتا معنی می دهد

منظور شما بتا است؟ در اینجا تعاریف بالقوه ای از Brent Simmons وجود دارد ، و من واقعاً دوست دارم كه آنها به صراحت برای NewNewsWire نوشته شده باشند. این یک تعهد باورنکردنی نسبت به کیفیت بیش از هر چیز دیگری است. 👍

من نمی دانم که آیا می توان این مقادیر را با نگه داشتن نرم افزار از اندازه معینی حفظ کرد یا اینکه آیا این تعاریف از روز اول وجود ندارد؟ من چندین نفر را دیدم که آرزو می کنند اپل این تعریف را در همین هفته اتخاذ کند ، اما آیا واقعاً و واقعاً می توانید تصور کنید iOS (یا هر نرم افزاری با پیچیدگی مشابه) دارای صفر اشکالات شناخته شده باشد؟ ما هرگز نسخه دیگری به دست نمی آوریم ، هرگز … 😂

inessential.com

macOS Development

نوآوری نرم افزار Mac خود برای macOS Catalina

iOS تنها سیستم عامل نیست که آخرین لحظه را بدست می آورد. تغییرات قبل از انتشار عمومی این هفته شاهد کاهش غیرمنتظره ای در محدودیت هایی هستیم که می توان از طریق آن برنامه های ماکرو اسناد رسمی را تصویب کرد. اگر در شرایطی قرار داشتید که نتوانستید قبلاً اسناد رسمی کنید ، ممکن است اکنون بتوانید.

apple.com

و سرانجام …

خوب باورنکردنی ، سالم ، هرج و مرج

😂 [19659008] twitter.com


این فید RSS در تاریخ منتشر می شود
    https://iosdevweekly.com/.
    همچنین می توانید مشترک شوید
    از طریق ایمیل.